muske sponzoruse, nesposobnjakovici ili nesto trece?

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 18.10.2007, 14:13, Naslov:
Na kraju se uvek neko malo vise, a drugi malo manje "slepa" Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 18.10.2007, 23:08, Naslov:
Moze da se šlepa ali neću nikog da teglim i vučem na ledjima osim ako nije povredjen!Najbolje je da se uloge smenjuju periodično!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

SMEDEREVO
Broj postova: 8
Reg. datum: 20.11.2007
Datum unosa: Utorak 20.11.2007, 21:10, Naslov:
JA SAM IMALA JEDNO TAKVO ISKUSTVO SA JEDNIM NESPOSEBNIM MUSKARCEM,KOJI U ZIVOTU NISTA TEZE OD KASIKE NIJE PODIGO.
TO JE STRASNO DVE GODINE SAM GA VUKLA ,PROBALA DA GA ZAPOSLIM,ALI SVE STO SAM MU PONUDILA BILO MU JE BEZVEZE ILI KAKO ON KAZE NIJE ZA MENE.TRPELA SAM SVE DOK JEDNOG DANA NISAM SAZNALA DA ME TAJ KRETEN VARA SA NEKOM KONOBARICOM KOJA JEDVA IMA DEVETNAEST GOD, I ZAVRSENU OSNOVNU SKOLU.
DOK SAM JA RADILA DVA POSLA DA NEBI OSKUDEVALI U NICEMU ON SE ZA TO VREME VIDJAO SA NJOM.STRASNO,VRLO BRZO MADA DUGO NISAM VEROVALA U TO,SAM PREKINULA SA NJIM.
ZELELA SAM DA SE UDAM,ALI BOLJE STO NISAM URADILA.SADA ZIVI SA NJOM NESTO JE KAO POCEO DA RADI ALI TROSKOVI SU VELIKI PA JEDVA SASTAVLJA KRAJ SA KRAJOM.
MA,TO JE GROZNO!
____________________
UNA32

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 00:51, Naslov:
Nema nista od periodicnog menanja uloga. Svako ima svoj novcanik i gotova stvar. Materijalni troskovi se podele, troskovi za hranu isto tako, a sve ostalo kako ko zasluzi. Troskovi za decu isto tako se dele. I nema tu trte mrte.
Ako zelis partnera pocastiti, ok, ali da ti viri u novcanik - jok!

Kakav si ti to prosvetni radnik sa komunistickim idejama, ha :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 01:23, Naslov:
E, tako je. Nikad nisam virio u tudj novcanik, nit' sam dao svoj. Valjda se zna ko koliko zaradjuje i ko sta moze da doprinese, samo se treba dogovarati.
Gledam ja neke ljude oko sebe sto svakog prvog zenama daju kovertu, pa posle od njih traze za pivo i cigarete. Ne bih to sebi dozvolio. Niti treba zena to da radi. Ko da muz mora da zna kad ona kupuje sminku, ili sta vec drugo. Zajednicka kasa isto ne valja jer se tu nikad ne zna ko je na sta racunao, i opet se poteze pitanje "gde su nase pare".
Kad se tako postave stvari onda nema teglim te- teglis me kao sto prica Una, a nema ni komunizma.
"Dogovor kucu gradi."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 01:34, Naslov:
Citat:
Kakav si ti to prosvetni radnik sa komunistickim idejama, ha

Dark, šta je tu tebi komunističko...? Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 01:52, Naslov:
Hehe mislim da si ga zbunila svojim periodickim smjenama. I mene je to podsjetilo na vrijeme kad su Kinezi odredjeno vrijeme radili u svojoj struci, a zatim su po komunistickom sistemu morali raditi na rizevim poljima.
Nadam se maculi da nam ne predlazes takvu diobu rada Osmeh



Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 06:06, Naslov:
Rumuni su brali kukuruz Osmeh
Šalim se, ali i ja imam taj stav da se svako oseća dostojanstveno dok samostalno raspolaže novcem koji je zaradio.
Uglavnom se zna šta nam treba i kupuje ko šta stigne, to nikad nije problem. Za veće stvari se dogovaramo i to je to.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 07:41, Naslov:
Isto kao sto osudjujem zenske spozoruse tako i muske.Ako mozes da legnes sa covjekom koji ti moze otac bit ta je osoba spremna za ludnicu.
Muskaraca ima dosta koji su spozoruse.Ja znam primjer gdje muskarac ima 23 godine ,a ona 39.To je ogromna razlika.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 09:08, Naslov:
Slazem se sa Balerinom....ako nisi sposoban pored dve ruke i dve noge da sebi organizujes zivot onda se treba ubiti,a ne zaradjivati na takve prljave nacine prodavajuci sebe i ponizavajuci sebe i svoje telo.....a danas mnogi doju do svega na taj nacin ali kako dodje tako i ode....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 11:53, Naslov:
Ima jedna zena koja zivi sa deckom koji je sluzio vojni rok sa njenim sinom,a postoji jedan covek sa kojim se vidjaju devojke koje imaju 18-20god (nista starije,a on ima 60god.On je dugo godina bio u inostranstvu.Pa to je uzas!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 11:55, Naslov:
Strasno!Nikada to ne bi uradila.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 12:04, Naslov:
nebi mi ali bas mnogo ima takvih,ovo ti je to nase savremeno doba, Bljak Bljak Bljak
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 09.11.2008, 08:39, Naslov:
Ali Danka to je katastrofa.Ja bi sve to Oklagija Bijem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Kraljevo
Broj postova: 7
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 12:40, Naslov:
Nista ne treba generalizoviti ali iz ponasanja i razgovora mogu slobodno da kazem da su bogatasice UGLAVNOM i najvece sponzoruse-naviknu na luksuz pa im tesko da se odviknu. Znam mnoge.

Tako da ne prolaze kod svih muske sponzoruse. Recimo ,ova jedna moja drugarica bogatasica se strasno bila zaljubila u jednog decka koji je recepcioner, ali ziva nije htela da izadje s njim jer nije paras kao ona. A ova druga izlazi s momkom koji pere kola, jer ga stvarno voli,ali nece ziva s njim u brak iako su tobos vereni...ali kaze da nece jer nema lovu. Kaze da ce da se s njim zabavlja dok ne naidje na dobru priliku, a sa njim ce do tad biti u vezi jer ne voli samocu a voli ga! A vara ga sa njegovim drugom koji itekako zivi.A ova treca i sa kojim god da se zabavlja -odere ga dobro. Mora i robu da joj kupu,i kad izadju na pice nema sanse da ista ona plati. A on strasno tesko zivi.


Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 12:42, Naslov:
auuuuu..kakve drugarice Sokirana
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 13:19, Naslov:
Uzas! Pa kako ti momci ne otvore oci ???
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 13:26, Naslov:
pa glupi su Vrlo srecna kao i vecina mushkaraca Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 13:28, Naslov:
Oklagija Oklagija Oklagija
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 13:32, Naslov:
shto sad oklagija?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 148
Koliko clanova ima idealna porodica?