Da li je bitna duzina...?

Broj postova: 16
Reg. datum: 26.10.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 09:07, Naslov: da li je bitno...?
imam jedno pitanje za devojke ili zene: koliko vam je bitna duzina muskog polnog organa za seksualni odnos?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 16:36, Naslov:
Veoma Vrlo srecnaVrlo srecnaVrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 17:16, Naslov:
Ok, Vuni, ti si izričita...Osmeh Ali ja nešto razmišljam da svi ljudi imaju pravo na užitak i sreću, a samo je bolest ili baš veliki hendikep razlog da nešto ne ide. No, ako su svi delovi tela na broju, i svi rade ono što treba da rade, mislim da su i sreća i užitak mogući.
Svi smo mi skloni da sebi nalazimo mane, ali nije sva poenta u tome. Idealne veličine i obimi nisu garant da ćemo biti voljeni. Ukoliko smo zadovoljni sobom ma kakvi da smo, i spremni da u vezu uložimo sve što je u našoj moći, to je sve. Ali niko nas neće voleti ako sami sebe ne volimo i ne cenimo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 17:38, Naslov:
Darst, u pravu si i slazem se sa tobom. Samo ja mislim da se sexualni uzitak i ljubav mogu odvojiti. Mozes imati fenomenalan sex sa osobom koju ne volis, niste u vezi... a takodje moze biti obrnuto.

Mozes ti da se trudis koliko hoces ali posle nekog vremena krecu frustracije Tuzna Ako se u krevetu osobe ne slazu to se neminovno odrazi i na njihovu ljubav, ma koliko ona velika bila.

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 17:50, Naslov:
Ima istine, ja samo želim da napomenem da postoje i primeri da u krevetu imaš grande primerak, a da sve ostalo škripi. Teško je naći idealku, a i niko od nas nije idealan...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 18:09, Naslov:
Jeste... a i koji ce mu grande primerak ako ne ume da ga koristi? Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 18:26, Naslov:
Haha...golicavo pitanje! Ni ne razmišljam o tome! Nisam nikad merila...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 18:48, Naslov:
Ja bolje da cutim, jer nesmem da kazem, ali hajd sad. Da sam imala prilike da uporedjujem velicine, znala bih odgovor na ovo pitanje. Ali kako je u pitanju jedan jedini kandidat, do daljeg ostacu bez odgovora. Osmeh Bljak
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 18:53, Naslov:
Razumem te...Možda je u tome i čar!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 19:04, Naslov:
Znas li onaj vic kad zena parkira auto u rikverc, muz joj kaze da pazi jer ima jos 20-tak cm do stuba, ali ona ipak udari u stub. Citavog je zivota drzao u zablugi koliko je u istinu 20 cm..........Osmeh
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 26.10.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 22:16, Naslov:
dobro ovde je bilo reci o ljubavi, vezama i slicno, ali ja sam hteo da otvorim raspravu koliko je duzina bitna za dobar sex, koliko je bolje sa vecim ili manjim, a ne koliko je za sex dobro da se dvoje vole, pa naravno da jeste...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 22:29, Naslov:
Jedna moja poznanica me iznenadila svojim razmisljanjem da joj je bitno da ne bude mali, jer je jednom dozivela iznenadjenje, susretom s malim muskim organom, ali vise je to bio psiholoski jer nije mogla da ide dalje, zato sto je asociralo na odnos sa veoma veoma mladom osobom. Iz nekih zenskih razgovora cula je da je decko bio sasvim solidan ljubavnik, ali ona nije mogla da proveri. Imala je blokadu .
Ono ne valja ni preveliko, iako se pojavljuje neka muska moda povecanja obima i duzime organa, sa silikonom, pandan zenskim plasticnim operacijama grudi. U svemu tome ne vidim zdravstvenu opravdanost.
Iako mislim da je musko samopouzdanje vezano bas sa tom velicinom njihove malenkosti.
Znaci momci sve je u vasoj glavi Wink

____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 22:31, Naslov:

Ovdje je osnovno pitanje da li do sexa dolazi zbog uzajamne zelje, strasti ili zbog toga sto neko ima malo vecu duzinu od uobicajene. Ne vjerujem da muskarci koji posjeduju takve dimenzije prvo naprave reklamu za svoj alat, pa ga tek kasnije upotrijebe. Ok, neke djevojke vjerovatno, isto kao i muskarci, vole sakupljati suvenire pa se zbog toga upustaju u veze sa takvim muskarcima. U vecini slucajeva ipak prvo dolazi do nekih osjecaja, pa tek onda do isprobavanja alata i tehnike koju svaki pojedinac koristi na svoj nacin.
Ja ipak mislim da se za dobrim konjem dize prasina, bez obzira da li ga dici oprema ili kas.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 16
Reg. datum: 26.10.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 22:33, Naslov:
divan, to sto si napisala moze biti tacno ali ti si ipak napisala kako se muskarci odnose prema svojoj duzini, a ja sam ovde ipak pitao devojke kako gledaju na to... woonetza je dala jasan odgovor ali nazalost kratak...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 04:49, Naslov:
Po meni je i Tarina poslednja rečenica vrlo jasna:
Citat:
Ja ipak mislim da se za dobrim konjem dize prasina, bez obzira da li će ga dici oprema ili kas.

Po odgovorima si mogao zaključiti upravo kako žene razmišljaju. Mi smo pre svega fokusirane na sveukupan odnos, i dimenzije jesu bitne, ali ne moraju biti i presudne.
Najbolje je kad je kapa za Jovu i Jova za kapu, ali složila bih se i sa Divan da je sve u glavi. Sklone smo mi da svesno zažmurimo na neke nedostatke pod uslovom da je ishod obostrano zadovoljstvo. Mislim da se na to odnosi onaj kas koji je Tara pomenula. Ne mož' bit' jasnije... Vrlo srecna
Kad bi svi u vođenje ljubavi ulazili opušteno i neopterećeni proporcijama, celulitima, salcetom i sl, koliko bi nas više bilo nasmejanih...
Ne mogu da odolim da ne pomenem i komentar moje poznanice: "Nije važno ako je mali, samo da je vragolast!" Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 26.10.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 05:10, Naslov:
celuliti ne mogu da imaju veze sa seksualnim uzitkom, a duzina to ja vas pitam?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 05:14, Naslov:
Mislim da smo sve pomenule da je bitna, ali da dužina nije presudna za dobar seks.
Poređenje sa celulitom važi jer mnoge žene osećaju nesigurnost zbog njega i zato ne mogu da se opuste i uživaju.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 26.10.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 05:30, Naslov:
da ali taj celulit nije sam po sebi prepreka za dobar sex. dakle, pogresno zboris!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 26.10.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 05:34, Naslov:
meni je 12cm, pa kazite...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 06:13, Naslov:
Ja bih malo prodrmao lavor sa vrelom vodom u kome se stopala tako fino brckaju. Zamolio bih da se izbrise zadnji post koji ce ovu diskusiju da odvede u obicnu prljavu diskusiju koja ne prilici ovom sajtu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 345
Koliko clanova ima idealna porodica?