Da li je bitna duzina...?

beograd
Broj postova: 22
Reg. datum: 25.10.2007
Datum unosa: Nedelja 28.10.2007, 06:16, Naslov:
Ovo shto cu sada reci nema veze sa ovom temom, o kojoj priznajem ne znam nishta, i mislim da mi josh nije vreme da ishta znam o tome (`92.). Ovo ima veze sa mojim sinocnim razmishljanjem: ZENSKI SVET nije sajt samo za recepte, modu, bebe itd. On je ZENSKI SAJT koji samim svojim imenom obuhvata ZENU. Ako neko misli, da treba da postoje ogranicenja, onda ogranicava i zenu, kao pojavu, i pritom je podcenjuje. ZENSKI SVET je po meni, sajt za sve sto se tice zene, odnosno mesto za sve shto je interesuje, za sve shto joj se vrzma po glavi... Bilo to da ima probleme socijalnog, emotivnog, finansijskog ... tipa, na porodicnom, poslovnom i drugim planovima. Zato sam u pravu, kao i svi moji istomishljenici da ovde ne bi trebalo da bude tabu tema, jer ih ni savremena zena ne bi trebala imati. Ovo je mesto za shalu, rame za plakanje, dnevnik, trac-kafica, i sve shto zeni pomaze da uziva u carima zivota, i zato mi se tako svidja! I reci cu slobodno da oni koji to mesto zele da ugroze i ogranice, nisu pozeljni. Za ljubitelje ovog sajta: iskoristite ovaj divan sajt, druzimo se, i uzivajmo u njemu zajedno! Moj moto je: ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE!!! A ovaj sajt je jedna od tih svetlijih strana! Ne zelim da se neko uvredi, jer dosta je sukoba napolju. Budimo tolerantni! Emire sigurna sam da ti nije bila namera da nekog vredjash, stoga predlazem da zaboravimo sve ovo! kiSS!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 22
Reg. datum: 25.10.2007
Datum unosa: Nedelja 28.10.2007, 06:32, Naslov:
mada mene muce neke druge stvari... imam 15 godina u januaru cu napuniti 16. medjutim nisam dosad imala decka... i mislim da nije problem u fizickom izgledu, jer ne izgledam loshe! visoka sam 163 cm, teshka 50 kg, imam dugu smedju kosu, tamno smedje oci, u principu lepo lice, pametna sam, nemam, bar se trudim da ih ne bude puno, komplekse...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 28.10.2007, 06:40, Naslov:
Anci, u podforumu Svasta ponesto naici ces na slicnu temu pod naslovom "Ocajna sam". Mozda ces prepoznati neki od problema koji prate odrastanje trinajstogodisnje djevojcice. Razumijem tvoj problem ali ga ne mozemo strpati u tu temu u kojoj si ga navela. Zbog toga te molim da razmisljanje nastavimo u temi "Ocajna sam".

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 28.10.2007, 16:37, Naslov:
Anci, tvoj opis ovog sajta je odličan, i upravo tome svi ovde težimo...
Da se vratim temi... Osećam se prozvanom. Prozvanom kao žena koja sa nekim životnim iskustvima ima prava da iznese svoj stav. To sam učinila i ja, i druge članice, i žao mi je ako se to vrlo iskreno i nadasve žensko razmišljanje (a to nam je i traženo) tumači kao foliranje.
Nikad se nisam bavila centimetrima, i niko od onih sa kojima sam bila nije se žalio na tu cifru ili se njome hvalio. Ok, ićiću za korak dalje i napomenuti i iskustvo koje sam imala, iako to nerado činim, jer to se opire upravo toj ženskoj potrebi da se o tome niti previše razmišlja, niti govori. Volela sam jednom nekoga ko se baš nije mogao podičiti datom dužinom, ali sam uz njega uspevala biti itekako srećna i zadovoljna. Razišli smo se zbog sasvim drugih stvari. Ne znam šta bi bilo da smo ostali zajedno, ni da li bih se posle dužeg vremena osetila frustriranom, ali pamtim ga po nekim drugim stvarima, a ne po dužini. Iz toga i proizilazi moj stav da je važnije ono što nam je u glavi i srcu, nego ono među nogama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 28.10.2007, 21:06, Naslov:
Sigurna sam , Darst da bi većina žena potpisala tvoje reči i da ni jedna ne bi ostavila svog dragog zbog sitnice medju nogama! Ako bi to toliko smetalo u njihovoj fizičkoj ljubavi-našla bi način kako da mu pomogne.Dark je lepo objasnio šta sve medicina može da uradi.Mislim da je mnogo veći problem kad muškarac ima višak centimetara jer to može da bude vrlo bolno za ženu! Onda se moraju zajedno snalaziti i pronaći položaj i tehniku koja ženi ne zadaje bol!
Priroda je veoma dobro iskreirala i muškarca i ženu i pobrinula se da uglavnom pašemo jedno drugom kao ključaonica i ključ kojim se otvaraju i zatvaraju vrata ljubavi.Ali vrata postoje i kad nisu zaključana i kroz njih prolazimo svakako ako želimo da stignemo do onog koga volimo.Fizička i duhovna privlačnost su deo mozaika koji slažemo da bi dobili pravu sliku naše veze.Neko želi potpunu sliku ,neko je zadovoljan kad se ona samo nazire a neko uživa dok je slaže , a kad je završi-ima želju da je pokvari i da sklapa novu....Sve je tako individualno i veoma ljudsko!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 86
Reg. datum: 11.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 00:44, Naslov:
Evo ja da ti kazem Stopalo da ti je mali i ne smaraj vise zene!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 01:01, Naslov:
Zašto su muškarci uopšte osjetljivi kada se potegne pitanje dužine "jednooke zmije" ?:-D
Ako smatraju da je to nebitno...čemu onda frka...evo..koliko sam primjetila Dark se uopšte nije "zapalio" na odgovore...dok su pojedinci čitavu filozofiju izveli iz toga svega...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 01:41, Naslov:
Žene, da li se plašite miševa?Da li skačete na stolicu ili cičite kad protrči miš?
U kancelariji na mom poslu pre neki dan je protrčao miš (a u kancelariji oko desetak žena)! Velika većina je cikala i pokušava da pobegne!
Psihološko tumačenje straha uzrokovano pojavom ovog sitnog glodara je da je u stvari to prenesen strah od muškog polnog organa! Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:09, Naslov:
Poslednji put sam videla miša kad mi je bilo 13 godina, i cikala sam, a i skakala. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:13, Naslov:
E jeste ova Darst djavolica Vrlo srecna
Bas me nasmeja Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:16, Naslov:
No comment!

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:22, Naslov:
Iju ju iju juuuu !!

(ovo ja cicim al' od radosti hahahah) Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:30, Naslov:
To je Dark postavio da vidi ko će da ciči......Pa da vidi da li se bojimo ili ne......
Slično je i sa strahom od zmija! A psiholozi tvrde da je to zato što se pojavljuje iznenada, zatim su to asocijacije na oblik tela i slično...Ako je verovati...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:37, Naslov:
E , maculi, od zmije može i da se mre! Osmeh Samo treba znati koje su opasne, a koje se prave važne. Udave naročito treba izbegavati u širokom luku. Kad su one opasne u pitanju kažu da je samo važno biti miran. Osmeh
Dok mišići pre neku zarazu mogu da nam navuku. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:40, Naslov:
Evo ja sam baš mirna...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:42, Naslov:
Hehehehe, ovaj mis je Švaba.
Bilo je to pre nekoliko dana u Nemackoj. Sedim tako pred vece u autu i razmisljam sta da radim. A zezao me je i telefon. Baterije su bile pri kraju... I tako mi pogled odluta na travu, nesto se mice tamo. Dobro pogledam, vidim mis. Jos bolje pogledam, vidim puno miseva, bilo ih je najmanje 50 ako ne vise. Jos bolje pogledam, vidim da su napravili citave staze u travi. A u stvari je to parkiraliste za aute koje deli komadic zemlje i trave. Sve skupa je ispred jednog velikog restorana na autobanu... Sledeci dan, u jutro, nema nigde ni jednog... I tako razmisljam o simbiozi izmedju coveka i miseva Wink Pametni neki nemacki misevi. Preko dana su sakriveni u svojim rupicama, a kad pade mrak izadju na veceru. Dosta hrane im se nakupi preko dana Wink I mali misevi znaju imati dobru strategiju, nije sve u velicini vec u snalazljivosti :-D
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:44, Naslov:
Ne znam ja Darkic... ali ovaj tvoj misic na slici je kanda podeblji Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:46, Naslov:
Pa jeste, snalažljivi su, a lepo je i što se udružuju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:47, Naslov:
Pa je. Debeo je, znas koliko hrane se tamo nakupi kad ljudi jedu dok odmaraju. I koliko toga pade na tla...

Cek imam jos jednu misicu... Vrlo srecna



A ne greska. Na onoj prvoj je misica. Mis je obicno elegantniji, i posto vise trci nije tako debeo. Stalno je aktivan, sta ces... :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 29.10.2007, 02:53, Naslov:
A oči joj svetle dok čeka svog miša! To joj je navigacija?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 178
Koliko clanova ima idealna porodica?