Vas savet

  • 1
Broj postova: 3
Reg. datum: 14.12.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 00:12, Naslov: vas savet
u ozbiljnoj sam vezi vec tri godine,odlicno funkcionisem sa svojim deckom i planiramo brak,ali imam ogroman problem,moja sestra koju ne izmerno volim nije u dobrim odnosima sa njim,jednostavno receno ne govore posle jedne zustre svadje,vec pola godine.On bi hteo da se pomiri sa njom ali ona ne zeli.Ja sam tu izmedju dve vatre,i mnogo mi je tesko jer ne znam vise kako da se ponasam,cini mi se da cu poludeti.Njoj smeta i kada spomenem njegovo ime,a vec da joj ispricam nesto vise nema sanse,jer bi se to zavrsilo svadjom izmedju mene i nje.Inace imam punih 28 godina,cisto da ne pomislite da sam klinka.Kako bi vi odreagovali u ovakvoj situaciji,sta bi ste ucinili,svaki vas savet znacice mi puno,jer mi je pretesko,ona smatra cak i ako mi nesto da da cu ja to podeliti sa njim,i prebacuje mi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 05.12.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 00:27, Naslov:
...draga NIKOLL udaj se za svog "dragog",sestra ce danas-sutra naci svog "dragog"-udace se,a ti?????
Iz licnog iskustva ti govorim,na kraju ostajete samo Ti i On,pod uslovom da je TO zaista TO......
SRECNO!!!!!!!!!
____________________
m.v.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 00:38, Naslov:
I ja bi se pridruzila donninom misljenju. Jedino vas dvoje znate da li ste spremni za brak i da li vam se karakteri podudaraju, a onih koji ce vasoj vezi naci neki prigovor, uvijek ce biti na tvojoj ili njegovoj strani.

Dobrodosla i sretno nikoll Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 10:11, Naslov:
Dobrodoslica i od mene Osmeh

Slozicu se sa gore napisanim odgovorima. Ako mislis da je on ljubav tvog zivota naravno da treba da se udas za njega. Svetu ne mozes ugoditi. Ne treba ni sestra ni bilo ko drugi da ti kroji zivot. Njihova svadja - njihova stvar, ako se pomire super, a ako se ne pomire to ne treba da utice na tvoj brak.
Ocigledno da je sestra ljubomorna jer oseca da te gubi, sutra ces se udati, otici iz doma, on ce te odvesti od nje i roditelja.. Ali mora da postane svesna da ti imas svoj zivot i da je jako ruzno da te stavlja izmedju 2 vatre.

Srecno i sve najbolje! Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 12:07, Naslov:
Verujem da ti je tesko, jer su u pitanju osobe koje volis. Ipak sestrina posesivnost ne bi trebalo da utice na tvoju odluku o braku, to ni najmanje, jer aposlutno imas pravo na svoj zivot, tim pre sto sestru neces udajom izgubiti, ma koliko to sada tako izgledalo. Srecno.Osmeh.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 3
Reg. datum: 14.12.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 12:31, Naslov:
Hvala vam puno na podrsci,nadam se da cu uspeti da se izborim sa svim ovim Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 13:33, Naslov:
Bez tog tuznog smajlija, molim te! Naravno da ces uspeti da se izboris, ima toliko gorih situacija u zivotu posle kojih ces reci da je ovaj tvoj problem maciji kasalj Tralalalala
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 2
Reg. datum: 05.12.2007
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 00:14, Naslov:
Nikoll.....uzivaj.....planiraj najlepsi dan u svom zivotu....biraj vencanicu,a veruj mi,sestra ce se prva na toj svadbi veseliti,ili bi bar to tako trebalo da bude.....niko nije imun na "devojku u belom"!!!!!!!!!!!!!!!!
kissssssssssssssssssssss
____________________
m.v.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 23:36, Naslov:
Ponasanje tvoje sestre je jako sebicno, ako je vec tvoj dragi prvi pruzio ruku pomirenja, ona mora da je izuzetno ljubomorna i posesivna pa da odbije. Mislim, verovatno je to njen nacin da izbaci taj bes iz sebe sto necete vise ziveti zajedno i shvata to kao neki gubitak. Sestra je sestra - pre ili kasnije ce biti tu za tebe i pomirice se sa bilo kojom situacijom da bi bila uz tebe, a njena posesivnost sigurno nije razlog da dovodis svoju vezu u pitanje.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 14.12.2007
Datum unosa: Subota 22.12.2007, 00:25, Naslov:
Ne verujem da ce se ona ikada pomiriti sa njim jer i na pomen njegovog imena ona promeni facu,ali naravno da necu zbog tog razloga upropascavati svoju vezu,balansiracu dok sam god u snazi jer ne zelim da izgubim ni jedno ni drugo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 22.12.2007, 02:14, Naslov:
Mene zanima kakva je to bila svadja, u vezi cega.
Sve dok to ne znamo, mozemo razmisljati i malo drugacije. A sta ako je tvoja sestra malo zagledana u njega, pa to nece priznati ni sebi ni tebi, a po drugoj strani ne moze ni zamisliti svoj zivot ako bude imala njega na ocima uz tebe.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 11:17, Naslov:
Ne dozvoli da ti iko kvari srecu i ne pozeli da ti nekome pokvaris njegovu.A tvoj decku i tvoja sestra kad-tad ce da se pomire.Morace kad se ti udas za njega.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 59
Koliko clanova ima idealna porodica?