Gnezdenje

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 18:00, Naslov:
Just_me, nemoj se ljutiti, izgleda smo se pogrešno razumele. Osmeh Uzela sam tvoj primer kao pozitivan u smislu da ti je studiranje u fokusu, za razliku od nekih drugih. Pokušala sam da tu generalizaciju o ženama svedem na dve velike skupine, udavače i one koje slušaju sebe.
Za muškarce nisam rekla da nisu jaki Osmeh, nego samo da postoje i žene koje umeju da pokažu ličnu snagu.
Nadam se da se razumemo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 25
Reg. datum: 02.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 18:11, Naslov:
Ma ja se uopste ne ljutim, taman posla, samo se u nekim stvarima ne slazem. Ima jakih zena, ima zena koje su borci, ali rec je o vecini, o proseku.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 86
Reg. datum: 11.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 03.01.2008, 21:25, Naslov:
Pošto sam dane najljepšeg detinjstva proveo kod bake koja je imala puno dvorište koka...nešto sam naučio o gneždjenju....

-kokama nisu potrebni petlovi ...gnezde se i same kad osete prirodnu potrebu za tim

-nose jaja i podižu piliće i bez petlova (kako jadne da znaju da sum im jaja podmetnuta...)

-neke se nikad ne ugnjezde...vole da su osobenjački slobodne i da kljuckaju šta im se hoće i kad hoće....ako im gazdarica ne podreže krila umeju da prelete ogradu i odu ko zna gdje...

-neke žure da se natove ne sluteći brzi kraj i ....zamenu bezbrižnosti trčkaranja po dvorištu sa vrelinom lonca.

-neke menjaju gledišta čim novajlija petao ušeta u dvorište a neke imaju svog izabranika sve do sudnjeg dana...

-neke posle gneždjenja i snesenog jajeta se deru kao blesave dok su neke ćutolozi

-s petlovima su ipak veselije al koke uglavnom biraju one koji ne kljucaju previše u glavu....

-nije sve u boji petla i u njegovom kukurikanju...uvek se pre umile onom ko ih zove da pojedu zrno koje je on pronašao specijalno za nju,skriveno u travi...

-mlada koka dobra je za pečenje a matora za supu-pa ko šta voli ....ukusi su različiti...

Tako da mi je posle tih davnih otkrića vezanih za kokošji svet ,jako teško da generalizujem i da sve trpam u isti koš....iako je " princip isti a sve su ostalo nijanse..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 12:17, Naslov:
Nadjoh juce jednu slicicu...i pala mi na pamet ova tema. :-D
Ovako izgleda kada "dame" pokusaju Darka da navuku na gnezdenje...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 12:28, Naslov:
Hahahahaha, al si me nasmijala Osmeh

Ja im samo, kao dobar kavalir, pokazujem put kojim se dolazi do gnezda Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 12:56, Naslov:
Meni vise lici na trk :-D ali nisi podvio rep :-P
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 13:14, Naslov:
Ma nije, vidi kako ga je ponosno digao, ko Aki zastavu u onom svom komadu Osmeh Mene samo brine da li je taj most dovoljno cvrst ili ce samo Dark ostati suhog perja Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 13:17, Naslov:
Dark ce preci...pa pazi samo gracioznog koraka...on ni ne dodiruje mostic... :-P
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 13:20, Naslov:
Ne samo da ga ne dodiruje, vec mu je i glava u oblacima, a rep samo vijori Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 13:26, Naslov:
Ali on koraca,i ne osvrce se nazad,one,zeljne gnezdenja...ostale u cudu :-D jos jedan dobar pjevac im je izmakao...nista,morat' ce se posvetiti karijeri.. :-P
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 04.01.2008, 13:33, Naslov:
E sad kad Dejan vidi, prevest ce ih i on zedne preko vode Osmeh Nema druge, morat cemo se posvetiti karijeri, a gnijezdo neka ceka neka bolja vremena.
Mene taj sindrom gnezdenja ne asocira na dom, vec na radjanje i muza, to zbog toga sto medju mladim djevojkama postoji sve vise onih kojima je karijera na prvom mjestu, pa tek onda djeca. Mnogo puta sam imala priliku cuti da ce se cak odreci radjanju zbog toga jer je to veliki fizicki napor, a i mnoge od tih djevojaka zele dijete odgajati same, bez partnera. Nove generacije, novi pogledi na zivot, koje zapravo ne osudjujem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 157
Koliko clanova ima idealna porodica?