Ime za bebicu

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 18:11, Naslov:
Ja obozavam za decake imena Matej i Andrej <3 Znaci ta imena su mi apsolutni favoriti ! A za devojcice Natasa , Andrea , Luna (kao moja sestra) , Magdalena , Eva <3
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 11:51, Naslov:
Svidja mi se Mateja i Andrej Wink Lepa su imena... A dodala bih Viktor i Sergej Wink

A od zenskih...Nemam pojma... Neko neobichno,a lepo.. Sramni
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 13:37, Naslov:
Marko,Nikola......Anja,Kristina
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 16:26, Naslov:
Ja nemam jos za svoju decu Tuzna
Ime Masha sam iskoristila za sestru kada se rodila. Matija, Andija, Sergej su mi uvek bila cool imena ali sada nekako se svako drugo dete zove tako i nisu mi vise originalna. Moji su sina (koga nisu dobili) hteli da nazovu Aljosa to nije kod nas toliko cudno pored tate koji se zove Jurij Osmeh

elem moj decko zeli svoju cerku da nazove po nekoj ratnici o kojoj je citao Mirja
i to ime mu je fantasticno, ja sam skepticna ali sve se nadam predomislice se dok i ako nas dvoje budemo imali decu Osmeh
Sta vi mislite o tom imenu?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 15:55, Naslov:
Sada ste presle na onu istu temu a ovu izignorisale a ja cekala da me ubedite da mi se svidi ovo Mirja!? Tuzna Posto vidim da moj dragi ne odustaje od tog imena, zacrtao je pa Bog, jedino da imamo samo decake pa da nema priliku da iskoristi svoje "originalno i mocno" ime za cerku! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 16:35, Naslov:
Meni je neobicno i lepo ime Mirja,ali mislim da je trenutno....ustvari nije ni trenutno moderno jer je skroz originalno...ne znam kako da ga okarakterisem.Osmeh....Ja licno ne volim ta neobicna imena...ne znam zasto,ali mi deluje kao da kaznjavam svoje dete dajuci mu neko ludacko ime...pa posle ne mogu da mu tepam ili da mu dam neki nadimak...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 09.09.2010
Datum unosa: Cetvrtak 09.09.2010, 14:21, Naslov:
Mali Mateja... Bebica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 160
Reg. datum: 23.12.2008
Datum unosa: Sreda 22.12.2010, 12:17, Naslov:
Ja se porodih pre cetiri meseca i mi smo problem vrlo lako resili,tacnije,porodih se na praznik,na Ognjenu Mariju,te smo sinu dali ime Ognjen,ne mora da bude pravilo,ali se meni jako dopalo,a to je ime inace i bilo na spisku pozeljnih imena...Sve u svemu,lepo se poklopilo,a kcerki smo dali ime Vesna,po mojoj mami....jednom davno ovde na forumu ispricah i tu pricu.....

......Ognjen i Vesna.....Ogi i Veca.....ljubi ih majka.... Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 98
Koliko clanova ima idealna porodica?