Vjerujete li u prijateljstvo vaseg momka i njegove bivse

Sarajevo
Broj postova: 2
Reg. datum: 26.02.2008
Datum unosa: Sreda 27.02.2008, 16:04, Naslov: vjerujete li u prijateljstvo vaseg momka i njegove bivse
Evo zapocinjem temu s nadom da cete mi pokusati odgovoriti.Da li je moguce da vas momak ima prijazan prijateljski odnos sa svojom bivsom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Subotica
Broj postova: 92
Reg. datum: 18.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 28.02.2008, 08:57, Naslov:
Pa ovako..za početak dobrodošla.....
Prijateljstvo sa bivšom...možda u nekim granicama normale...npr. kad se sretnu da se pozdrave eventualno popričaju..to mi je ok..ali neke kafice...druženje..itd po meni ne dolazi u obzir!Po meni ako si sa nekim završio, završio si..ne samo što se tiče njega nego i mene.....sa svima sam ostala u dobrim odnosima..ali sve ostaje na ćao-ćao, šta ti?..kako si?..i to je to!
Dobro...treba uzeti u obzir da sam ja ljubomorna osoba.... Noktici
____________________
"Hoæu da budem sreæna danas, a ne zauvek..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 28.02.2008, 20:01, Naslov:
Bojancice, slazem se s tobom (a nisam puno ljubomorna osoba Osmeh)
Ok je da se pozdravite, "sta ima kod tebe novo, sta se radi, bla bla" ali izlasci, setnje, razgovori telefonom, dopisivanje i sl. znak su toga da su oni i dalje bliski i da svakog trenutka to moze da bude nesto vise od prijateljstva. Kako mozes znati da si 'samo prijatelj' sa nekim sa kim si do juce takodje bio prijatelj plus nesto mnogo vise???Ne treba ostati u neprijateljskim odnosima, daleko od toga, ali svakako treba izbeci ta druzenja sa bivsima.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Petak 29.02.2008, 01:19, Naslov:
Mišljenja sam da se može ostati u dobrim odnosima sa bivšim momkom. Šta više, da taj odnos vremenom preraste u lepo prijateljstvo. I da ne postoji nikakva 'zadnja namera'. Moje iskustvo je takvo.

E, sad, ukoliko bi moj (sadašnji) momak bio u sličnom odnosu sa svojom bivšom devojkom, tražila bih od njega da mi precizno objasni stanje tog odnosa, i pri tom bih vrrrrlo obratila pažnju na njegove reakcije dok o tome priča. (Neizgovoreno može reći više od milion reči)

Inače, jaaako sam ljubomorna ALI, istovremeno, ne bih tolerisala da neko meni određuje s kim ću se družiti.

Uostalom, ne vidim razlog da bivša devojka treba da bude smatrana većom konkurencijom od, npr. neke zgodne cice, kojoj bi moja 'polovina u određenom momentu 'zapala za oko' Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Petak 29.02.2008, 21:05, Naslov:
Ma nama od toga ništa..Kolilo god se mi trudile da budemo cool po tm pitanju uvek bi postojao onaj crv sumnje.Barem bih ja tako to videla ono u stilu zašto moraju da se viđaju,zašto mu je ona još uvek tako bitna da mora sa njom dase vidi i sl.Moj muz nema kontakte sa bivšim devojkama i meni je,iskreno da vam kazem drago zbog toga,pa ni ja se ne viđam sa bivšima.Sasvim podrzavam sve nas koje smo pomalo ljubomorne jer muškarcima je pamet u pantalonama,znate na šta mislim.UUUAAA bivše napred sadašnje...KISS Wub
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 60
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Nedelja 10.08.2008, 17:58, Naslov:
To je za mene bezveze i nedopustivo, kafa, poveravanje , aha.
Meni te price ne piju vodu. Pa i ja sam nekome bivsa pa ne pijem kafu sa njim.
____________________
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/as1clomNw360010Nzc3ODVkenw2N3p8TGp1YmF2IG5hanZlY2EgaW1h.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 14.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 11.09.2008, 03:03, Naslov:
Naravno da ne verujem Ne
Kad bih naisla na decka koji "gaji prijateljstvo"sa bivsom ne bih ni ulazila u vezu sa takvim,a kamoli ostajala u takvoj vezi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 11.09.2008, 15:34, Naslov:
Ne verujem,i ne bih mu savetovala da ima u blizini takve prijateljice Oklagija
Malo se salim ali stvarno ne verujem u takva prijateljstva.Ja nisam previse ljubomorna i stvarno imam razumevanja za svog supruga ali to je vec nesto sto ne bih prihvatila Crveni karton

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 08:42, Naslov: Definitivno ne
Zavisi kako se obadvoje ponasaju-ma ne,definitivno ne,sta ako jos nije preboleo taj raskid,muskarci to bolje kriju od nas Crveni karton
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 09:58, Naslov:
Citat:
"Da li je moguce da vas momak ima prijatan prijateljski odnos sa svojom bivsom?"


Za mene je to nemoguce.Jer sta ima on vise sa njom ako su zavrsili,sta ima da pricaju.Jedino ako nece da se pomire.
Nisam za to ni kad je zena u pitanju,kad raskine sa momkom da ostaju u dobrim odnosima.Normalno mi je kad se sretnes da se javis.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 10:04, Naslov:
Ko zna sta ima,mozda je sladje vratiti se ponekad kod bivse.Ne kaze se uzalud:ko na dve stolice sedi treba dobro da pazi da mu se ne polome obe u isto vreme
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 10:33, Naslov:
Tacno tako!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 10:40, Naslov:
A,da li se ostale dame slazu sa nama?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 11:55, Naslov:
Neeee ,definitivno ne. Prijateljstvo poslije veze ne uspjeva. Nema se sta druziti sa bivsom.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 12:23, Naslov:
To je nemoguce
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 124
Reg. datum: 14.02.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 22:13, Naslov:
Mmmm... ovaj... a koliko vremenski bivsa devojka treba da bude bivsa? Nije bilo naznaceno lol.
Mm ima bivsu, sa kojom se zabavljao pre, cek da izbrojim... jao, pre sto godina... jedno 15 sigurno. S vremena na vreme se sretnemo, popricamo, odemo do nje povremeno (ima krasnu devojcicu koja se jako lepo slaze sa mojom). Uglavnom, sazrelo se u medjuvremenu (da ne kazem ostarilo Vrlo srecna da me muz ne zadavi haha). Nemam problem s tim uopste... mislim, da imam, prelazila bih na drugu stranu kad je vidim. Za mene je to prica zavrsena pre 15 godina i nemam sta da dodam Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 22:17, Naslov:
Januar, svaka cast,nisi ni sekunde ljubomorna.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 124
Reg. datum: 14.02.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 22:23, Naslov:
Ma nije to pitanje ljubomore uopste. Kazem, zavrsena prica... Pratila sam sablon njegovih veza i skapirala da nije od tU sortU da ce nesto pokusavati sa bivsim devojkama. Drugo, to je bilo pre 15 godina... mislim, da mu se sad da prostite dize na bivsu koja mu je bila pred nosom 15 godina.. i dont think so Vrlo srecna Posle toga je imao jos jednu duzu vezu, pa se nije petljao sa bivsom, zasto bi sad. Kod nekih stvari ja prevrnem stranicu i ne osvrcem se unazad. Sta je bilo bilo je... E, sad, da ne bih ispala neka... tamo malo Lud ne znam kako bih reagovala recimo na pocetku zabavljanja da moj decko bude mnogo fiiini i nasamo sa svojom frisko bivsom devojkom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 29.08.2009, 21:52, Naslov:
Interesantna tema, mislim da se meni ne bi svidelo tako nesto. A opet kod mene ima ono moje ali, jer ja sam dosta u dobrim odnosima ostala sa bivsima i ne bi mi palo na kraj malog mozga da ikad vise razvijem nesto vise od toga. Oduvek sam bila ono sto bi se reklo drugarcina i kome postanem, ostajem do kraja. Pa cak i posle veze. Cak i neko intezivno druzenje ne bi moglo da utice na mene. Samo kako bi to moj muz razumeo!? Naravno ne bi nikada!
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 29.08.2009, 22:45, Naslov:
Po meni,kulturno "Zdravo"...ili "Cao" je sasvim dovoljno...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 263
Koliko clanova ima idealna porodica?