Posle duge veze...

  • 1
leskovac
Broj postova: 10
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 10:46, Naslov: Posle duge veze...
Htela bih da znam da li ovde neko kao i ja ima takvih problema, meni se uvek dopadnu fraeri za koje kasnije saznam da su ne tako davno izasli iz neke duge veze, i sta sad i kako, ja se ne usudjujem da probam bilo sta iz sraha da ne budem povredjena i ostavljena zbog "bivse" drage, iako oni pokazuju interesovanje za mene... Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Subotica
Broj postova: 92
Reg. datum: 18.01.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 11:01, Naslov:
E maki dobrodosla......vezano za ovu temu kad malo pogledam unazad i ja sam bila sa jednim koji je imao vezu pet godina pre mene i ostavio me ... Sreca ali zbog nekih drugih razloga ne zbog bivse..
zatima sam imala nekog (pre mene veza od tri god)..njega sam ja sutnula Mir

a sada zivim sa mojim dragim koji je imao vezu od 7 godina...zajedno smo dve godine i lepo nam je....svoje bivse se nebi ni setio da ga ja nesto nepitam jer sam ljubomorna pa ga podsetim...tako da nema pravila....znaci moze da bude ali nemora da znaci...bitno je sta ti osecas tj sta je najbolje za tebe... Zdravo
____________________
"Hoæu da budem sreæna danas, a ne zauvek..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 11:02, Naslov:
ja da sam na tvom mestu ponudila bi mu prvo prijateljstvo tako bi sa njim mogla da pricam o svemu pa i o toj bivsoj.iz njegove price mozes zakljuciti gde se ta bivsa nalazi da li u srcu,glavi ili samo prica koja je dosla do kraja.mada zavisi i ko je koga ostavio ako je ona otisla i stim ga povredila onda mu je potrebno dugo lecenje,a ako je on nju ostavio onda ce ga ona pokusati ponovo zadobiti...naj bolja kombinacija za tebe je da su se jednostavno rastali jer nisu jedno za drugo pa si zele oboje srecu sa nekim drugim.dobrog muskarca je tesko naci bez nekog problema ali ko zna mozda je bah on tebi namenjen! Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

leskovac
Broj postova: 10
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 11:15, Naslov:
Hvala vam... pa mi smo drugovi, samo sto je on meni jasno stavio do znanja da mu se dopadam, medjutim pre neki dan sam slucajno saznala da razmislja da li da se pomiri sa bivsom, sto je mene navelo da pocnem da razmisljam da li neso osecam prema njemu, i moglo bi se reci da mi nije svejedno, ali mu nisam rekla da sam to saznala nego sam ga zamolila da se neko vreme ne cujemo jer mi je potrebno da budem sama i razmislim o svemu, on se uvredio i cak malo naljutio, a meni sad on nedostaje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 11:33, Naslov:
mislim da se tada oseco usamljenim i da mu je trebo neko da ga utesi mozda si mu ipak trebala reci za to sto si saznala i traziti od njega da se izjasni sta hoce vise, ni on nemoze da sedi na dve stolice jer ako vec osecas da ti nije svejedno onda bolje pozuri izbori se za njega ako ga izbegavas vise ces misliti na njega i jos vise ces se zaljubiti treba vise vremena da provedes sa njim nego bez njega pa ces i sama znati sta treba da radis.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

leskovac
Broj postova: 10
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 11:50, Naslov:
Da ovo sam zaboravila, ona je njega ostavila jer je voleo da svrlja i to bas bas dosta Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 18.03.2008, 13:53, Naslov:
onda se sastani sa njim reci mu da si razmisljala o svemu da ti on mnogo znaci ali da ga nezelis deliti sa njom jednom morate da pricate o vasim osecanjima.ako znas sta zelis izbori se za to samo hrabro i misli sebi najbole jer ti si deo svoje sudbine i mozes je sama birati.barem ja tako Mislim jednom se zivi. Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 19.03.2008, 11:55, Naslov:
Mislim da vise treba da ti znaci cinjenica da je voleo da svrlja okolo nego to sto je izasao iz duge veze. Duge veze ostavljaju tragove, to je normalno, ali ako ti se neko stvarno svidja i ti se svidjas njemu, ne vidim zasto mu ti ne bi bila sledece duga veza, mozda i najduza Vrlo srecna
Pa sta ako moras da se malo boris sa njegovim secanjima na bivse cure? Dobre stvari u zivotu nam ne dolaze servirane na tanjiru Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Nedelja 06.04.2008, 16:02, Naslov:
Ja sam sa jednim deckom izvesno vreme bila drugarica.Znala sam da je izasao iz veze koja je trajala 4 godine,da je bila ozbiljna,da su trebali da pocnu da zive zajedno ali je to stalo.Raskinuli su,on je prosao kroz pakao zbog nje jer mu mu je stvarno znacila.Njegova agonija trajala je 6 meseci....
A onda smo nas dvoje poceli da se gledamo drugacijim ocima.Smuvali smo se ali on zbog staha koji je nakupio u prosloj vezi poceo je sa mnom da se igra vruce-hladno,jednostavno nije znao sta hoce...Ta nasa nazovi veza je pukla i ja sam bila mnogo povredjena,mogu reci da i sad ponekad se osetim povredjenom kada ga neko spomene ili kada ga vidim.
Ako ti se stvarno svidja reci mu to a on treba dobro da razmisli sta hoce sa tobom.Naravno i ti dobro razmisli u sta se upustas da ne bi bila povredjena na neki nacin. Vruce
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Sreda 29.10.2008, 03:56, Naslov:
Cao svima.Imam veliki problem
Naime, bila sam u vezi 2 ipo godine sa jednim deckom. Da napomenem da je u pitanju prva i jedina velika ljubav. I raskinuli smo, na moju inicijativu pre 3 godine, jer sam se ja zasitila i njega i mene sa njim i nase veze koja je inace funkcionisala sasvim ok.
Posle njega sam imala jednu vezu od godinu dana koja je bila ocajna i par kratkih vezica koje su bile bezveze.
U proteklih 5 meseci posle niza losih iskustava, pocinjem opet da mislim na svoju bivsu veliku ljubav, cak i mislim da jos uvek izmedju njega i mene stvari nisu gotove. I kod njega je ista situacija.
Ono sto mene plasi je, da je proslo 3 godine, da se on promenio kao i ja i da to nece funkcionisati... a i vecina ljudi kaze da je to normalan osecaj prema nekom koga si toliko voleo i ko ti je bio prva ljubav... tj. da ce tek prava ljubav da naidje... a sta ako je bas on onaj pravi...?
sta bi neka od vas uradila na mom mestu? Pomozite molim vas!
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 29.10.2008, 08:07, Naslov:
Mislim da bi jedan iskren razgovor pomogao i da vidite da li tu postoji nesto ili ne
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Sreda 29.10.2008, 08:26, Naslov:
Pozvala bi ga na kafu,pricala sa njim vidjela da li se promijenio.Moras vidjeti da li ima curu,ako ima tu prste ne bi mijesala.Covjek se za tri godine dosta promijeni,stariji je druga su razmisljanja,drugi pogledi,osjecanja se mijenjaju.Mozda ti zelis samo da ga vidis.....ma kad ga vidis znaces sta hoces od njega Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 29.10.2008, 18:43, Naslov:
sastani se sa njim i sve ce ti biti jasno,dok se ne sastanete samo ces bezveze Zid Zid
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 06:07, Naslov:
Hvala vam puno! Osmeh
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 21:55, Naslov:
I drugi put. Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 268
Koliko clanova ima idealna porodica?