sta uraditi kada vas voljena osoba proverava?

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 12:35, Naslov:
Ako je to preslo u bolest onda :
1) Poljubac Poljubac Poljubac ,
2) Bijem Bijem Bijem Oklagija ili
3) predati se Masem i prekinuti svaki kontakt dok nije kasno !!!
Vas savetodavac Lud Zlocica
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Obrenovac
Broj postova: 31
Reg. datum: 05.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 12:42, Naslov:
Lepo ti kazem,Danka,nov idol je rodjen Ole Veeeeeeliki pozdrav!!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 12:52, Naslov:
VVeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiikiiiiiiiiiiiiii pozzzzzzzzz i za mog fana.Strasno se Sramni Sramni Sramni ,bas sam Posramljena Posramljena Posramljena ,
Vasa velika Zlocica Zlocica
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:24, Naslov:
Ne znam, bilo bi mi glupo da me spijunira svakodnevno, iako mu stoji na raspolaganju sve, ipak on to ne cini. Ne branim da baci pogled bio gde, ali mislim da bih bila strasno uvredjena da mi prati svaki korak, jer i ja njemu ne pratim, bacim pogled u njegov telefon jednom u par meseci cisto informativno i to je to. Izmedju nas postoji puno tolerancije, npr. na FB imam brdo prijatelja, iako zna sifru ne mesa mi se, takodje i on ima neke svoje stvari u kojima ja znam sifru, ali ne zelim da proveravam, glupo mi je...neka radi sto mu je volja, ako je neko takav je takav je niko ga ne moze spreciti...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 12:55, Naslov:
Moze da me proverava koliko god hoce...nista nemam za sakriti!!!Nisam nikad bila u toj situaciji i ne znam kako bih reagovala na tako nesto.Ne znam da li me muz sada proverava...sve mu je dostupno,pa ako bas voli nek' izvoli.Ja jesam to radila u slucaju sa bivsim,ali onda kada sam pocela da ga hvatam u lazi par puta.Cackala sam mu i telefon i torbicu...i tako jednog dana nasla spisak stvari za more na koje se spremao "sam".
Sada to ne radim...nadam se da necu imati povoda za to vise nikada.Jer uzasno boli kad saznas nesto na takav nacin.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 18:16, Naslov:
Radi se o poverenju.....dok mu verujete ni necete nista traziti ali ako posumnjate u nesto onda cete zemlju okrenuti samo da saznate sve .......Vrlo srecna mi smo sve takve ......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 18:24, Naslov:
hahhaa...nista bez provere.....salim se,treba porazgovarati otvoreno o svemu i imati poverenja jedno u drugo Osmeh
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 18:34, Naslov:
Ne znam da li me proverava...sve mu je na dohvat ruke pa ako hoce neka cacka do mile volje.Ne volim da ceprkam ako nemam neki razlog...tj ako primetim da nesto krije od mene.E onda malo cacnem... Zloca
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 06.10.2009, 18:40, Naslov:
Madame potpisujem te !!! Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Subota 31.10.2009, 23:34, Naslov:
Daj Danka, molim te, ti na ovu temu odgovaras sa 20 godina braka iza sebe. Zato ti mozda i deluje besmisleno razmisljati o tome.
Mi smo sve sa mnogooooo kracim stazom, a mnoge nisu jos ni udate. Za dvadeset i vise godina, niti ce muzevima biti bitni nasi mobilni telefoni, niti cemo mi razmisljati o njihovim bivsim devojkama.

Ono sto nas intrigira u vezama i na pocetku braka, dok smo jos uvek zaljubljeni i strepimo, nije ni slicno uljuljkanosti nakon dvadeset i vise godina braka.
Tako da.....
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Subota 31.10.2009, 23:51, Naslov:
Sto se mene licno tice, postujem svoj brak i volim svoga muza, tako da mi nije tesko da mu budem verna i da sve sa njim delim. Ne postoji nesto sto bi mogao saznati, a da mu za to sama nisam rekla, i provera mog mobilnog telefona, kompjutera, novcanika... mi ni najmanje ne smeta. Posto je on to i sam ukapirao, mislim da mu nije ni interesantno da proverava.

Ja njemu mnogo manje verujem, zato sto sam ga hvatala u nekim (ne strasnim) lazima, pa dajem sebi za pravo da "zavirim". Otvoreno sam mu rekla da cu sa tim prestati kada se uverim da nema razloga da sumnjam.

LJubav i strepnja idu zajedno... To je sasvim normalno. Vazno je da ne opterecujemo svoj odnos bezrazloznim napadima ljubomore. A vreme ucini da postanemo sigurni i opusteni kraj pravog partnera.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 01.11.2009, 10:31, Naslov:
deset godina sam u braku i nisam ni ja njega proveravala a ni on mene,trudimo se da se oko svega dogovorimo i da damo slobodu jedno drugome kao i zivot po licnoj savesti......ako ce se nesto desiti desit ce se bez obzira na sve i ako je neko ko ne postuje brak i supruznika to se ne moze dugo kriti jer sve u zivotu dodje na svoje kad tad......mislim da bi i meni i njemu bilo opterecujuce proveravanje i te stvari....za sada verujemo jedno drugom i lepo se slazemo,radimo na tome da tako i ostane ali sta ce biti u zivotu to niko ne zna......razmisljenjem o tim stvarima i proveravanjem moze se desiti da prizovemo takve stvari u nas brak znaci da proizvedemo nasom sumnjom kontra efekat u braku.....dosta knjiga govori o tome.....kao sto covek ako razmislja i govori i slusa stalno price o bolesti na kraju i sam postane bolestan.......pokazujte ljubav i pozitivnu energiju i to onda i dobijete u zivotu.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 13:12, Naslov:
Mene je moj stalno proveravo u pochetku,pratio me,chitao poruke i sl i onda mi je pukao film i raskinuli smo...Pomirili smo se pre 2 godine i sad je miran kao bubica,uopshte vishe nije ljubomoran,i sad me to nervira!Ide iz krajnosti u krajnost!Ja sve shto radim,radim u granicama normale...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 15:39, Naslov:
Nista ukoliko je u granicama normale...cak mi i prija ta doza ljubomore kod njega.
Nikada nisam bila u fazonu da rovarim decku po mobilnom telefonu, iako me je nekada jaaako zanimalo, suzdrzavala sam se. Ali sam izokola postavljala razna pitanja (za koje sam ili znala odgovor, predpostavljala ili se raspitala kod drugih ljudi koji znaju) i do sada sam dobijala istinite odgovore, pa cak sam ga par puta pitala "ko ti je pisao?" i nikada me nije slagao. Niti njemu smeta kada ga pitam i brinem, zna da mi je stalo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 15:42, Naslov:
Da i zna moju sifru od facebook-a ali nikada nije iskoristio. Mada to i nije neka prepreka i da ne zna sifru posto je haker, tako bolje ja da mu kazem nego da mi uhakuje profil Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 28
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 17:18, Naslov:
Ljubomora ubija ljubav! Samo sto to doticni prekasno shvate Zid .Iz iskustva znam da je tesko imati vezu s takvim osobama i da razgovor,bar meni nije pomogao pa sam odlucila prekinuti je.I to mi je bilo naj pametnije sto sam mogla uraditi. Sad sam u braku ,ljubomora postoji ali u granicama normale i hvala Bogu da je tako jer bi me to gusilo. Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.02.2010, 23:37, Naslov:
Moze da pogleda ako ga nesto bas zanima. Nemam sta da krijem, sve zna, tako da ako hoce moze slobodno, ako ce mu to dati sigurnost. Mozda to nekim delom u pocetku veze i gradi poverenje! Ja licno ne gledam ali mozda bi volela ponekad, a tu je on da mi sve sam lepo pokaze... Osmeh
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 12.02.2010, 12:56, Naslov:
Ne podnosim to ni da radim nekome ni meni da radi neko....do sada ja i suprug nismo to radili,pricamo otvoreno o svemu i imamo veliko poverenje jedno u drugo.....ne bih mogla ziveti sa nekim ko je ljubomoran
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 274
Koliko clanova ima idealna porodica?