sta uraditi kada vas voljena osoba proverava?

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Sreda 07.05.2008, 20:44, Naslov: Sta uraditi kada vas voljena osoba proverava???
Budim se jutros,8h ujutru,lagano ustajem i cujem zvuk sms poruke,moj dragi sve to lagano cuje i ja mu cisto onako prokomentarisem da mi je kuma poslala poruku da me pita kako mi ja obuci.Medjutim mom "dragom" to nije bilo dovoljno i kako sam ja izasla iz naseg "ljubavnog gnezda" on je brze bolje okrenuo kumu da proveri da li mi je ona zaista poslala poruku....
E pa drage moje da li je ovo posledica nesigurnosti,ljubomore ili cega vec.Sta vi mislite o tome???
Zid
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 07.05.2008, 21:10, Naslov:
mislim da ti tvoj dragi neveruje!budi oprezna inace ako mu kazes koju laz bice rata jer ocigledno mu se nesto mota po glavi ja bi proverila o cemu se radi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 07.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.05.2008, 10:22, Naslov:
hmmmmmmm sve mi prođemo kroz fazu njihovog nepoverenja, dok se ne uvere da mogu potpuno da nam veruju!
pitanje je da li je bilo možda nešto u prošlosti što bi mu dalo povoda da sumnja u tvoje reči? ili si se možda ti u poslednje vreme malo udaljila, promenila ponašanje?
ako nije... onda je jednostavno od onih ljubomorno-nesigurnih osoba, ali promeni se to...samo mu je je potrebno vreme i dokaz da nema razloga da sumnja! imala sam i ja jednog takvog...Osmeh,mislim još uvek ga imam, samo sad je dokazao sebi da je bio pespotrebno ljubomoran...igrao se čovek detektiva...

ma čudni su oni, baš ko i mi žene Osmeh
____________________
Natasica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 08.05.2008, 13:44, Naslov:
Manje - vise svi muskarci su ljubomorci, i zavisi kakvi su neko pokazuje vise neko manje. Neko se vremenom opusti (mada, veruj mi nikada potpuno), neko se tajno izjeda... Varijacije na temu!
Nije lepo sto te tako proverava, ja bih se naljutila i prilicno bi me pogodilo. Naravno, ako mu predhodno nisam dala povoda da me proverava.
S druge strane, cak i da je bilo nesto u proslosti, sto opravdava njegovo ponasanje, to je trebalo razresiti. Pa ako mozes da mi verujes idemo dalje, ako ne - kud koji mili moji. Zdravo
U svakom slucaju, porazgovarajte otvoreno. Moja procena je da je hteo da saznas da si mu sumnjiva, cim je zavo tvoju kumu. Mislim, postoji milion nacina da te proveri a da ne saznas. Racunao je da ce ti tvoja kuma reci!

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 08.05.2008, 14:35, Naslov:
Nije racununao da ce kuma da mi kaze jer mu je to krstena kuma a meni ce biti vencana,to nam je zajednicka drugarica.Mislim da je ovo njegovo ponasanje razlog sto se ja polako udaljavam od njega jer jednostavno neke stvari ne mogu da mu objasnim i tu dolazi do nasih razilazenja oko pojedinih stvari....Jednostavno u svemu smo poceli da se udaljavamo.Nervira me to kad 100 puta dnevno me pita da li ga volim.Jednostavno ima da kazem kad osetim to a ne stalno da ko papagaj ponavljam da ga volim, e to mi je suvise.Ako ja nega ne cimam i ne zapitkujem stalno da li me voli,smatram da ni on to ne treba da mi kaze....jednostavno osecam to kao opterecenje a ne kao neku lepu rec.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 07.05.2008
Datum unosa: Petak 09.05.2008, 11:22, Naslov:
hej pa onda mu to i reci, baš kao sad što si sad nama napisala! Znam, pomislićeš da to nije baš tako lako, ali veruj mi posle će ti biti mnogo lakše...i bolje je da mu to kažeš na lep način,i da razgovarate, a ne da ti izleti u toku svađe, dok si besna, tada će sve to imati mnogo jači-lošiji efekat, i znaš kako se u besu svašta kaže, reči dobiju drugačije značenje...

veruj mi ja sam nekad ćutala, gutala, i samo se udaljavala, jer sam skupljala u sebi sve i kad sam pukla...bum...ode sve...
sad primenjujem da razgovaram sa dragim o svemu, ako se posvađamo ćutimo dok se ne oladimo i dođemo do stanja da možemo normalno da razgovaramo...KOMUNIKACIJA JE NAJBITNIJA Osmeh
____________________
Natasica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 09.05.2008, 13:37, Naslov:
nije to bas tako lose posle kad prode par godina ti ces njega pitati to isto,ali ja pre mislim da te on trenutno obozava i da bi te samo ljubako i mazio to ide pre braka ali posle se to promeni(svremenom se malo oladi)ako je samo to u pitanju(mislim pitanje volis li me i koliko)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.05.2008, 18:04, Naslov:
razgovor,razgovor i samo rzgovor.Moje misljenje je da je tvoj buduci suprug ljubomoran,imala sam slicne situacije sto se tice sms i poziva.moras da porazgovaras sa njim.ipak vi imate planove za budicnost,morala bi da mu skrenes paznju na stvari koje ti smetaju.bolje sada da resite to nego kasnije.SVE NAJNAJNAJNAJ

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 16.05.2008, 10:02, Naslov:
Ako ne postoji nesto iz proslosti zbog cega ima razloga da nije totalno opusten s tobom, onda je njegova reakcija sasvim uvredljiva. To samo pokazuje koliko je nesiguran, pre svega u sebe. A cim nije siguran u sebe, to se odrazava i na vasu vezu.
S druge strane, mozda mu se jednostavno nesto mota po glavi, mozda mu je neko napunio glavu nekim glupostima i ko zna o cemu misli.
U svakom slucaju, pokusaj da razgovaras sa njim, stavi mu svakako do znanja da ga volis i da si uvek tu za njega.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 16.05.2008, 10:07, Naslov:
Teach je u pravu. S druge strane, pomenula si da ce kuma tebi biti vencana, pretpostavljam da planirate uskoro vencanje. Da ga nije uhvatila panika od trajnog vezivanja? Definitivno morate da razgovarate!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 13.05.2008
Datum unosa: Petak 16.05.2008, 10:59, Naslov:

Hm, hm, hm... ono osnovno su ti vec rekli, razgovor.
Niko ne moze da cita nase misli i osecanja,
mnoge stvari se mogu i moraju reci,
prvo zbog nas samih, a drugo zbog
drugog u igri koji mora da je upoznat.

Mene su takve stvari uvek smarale,
i govorile da neko nema postovanja.
U vezi ma koje vrste meni je to bitno,
i cini mi se da on ne postuje tvoju privatnost.
A de facto svako od nas je mora imati.
U vezi se ne utapamo nego uklapamo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Sreda 21.05.2008, 11:49, Naslov:
Ja sam u braku 10 meseci. Za to vreme bar 5 puta je moj suprug uzeo moj telefon da pogleda koga imam u imeniku, od koga dobijam poruke i sl.
Nedavno je trazio sve pasvorde i korisnicka imena na forumima na kojima sam clan, i za meilove.On govori da to radi iz ljubavi i zbog velike ljubomore, jer ne podnosi da neki drugi muskarac ima mogucnost da mi pise.

to mi jako tesko pada, ali sta da radim?! Da se razvedem?! Mislim da je to prevelik korak.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Sreda 21.05.2008, 13:22, Naslov:
O ne!!! Jeste prevelik korak da se razvedes i ne bi trebalo da to bude resenje na prvu loptu, ali trebalo bi da mu objasnis koliko ti to smeta! Milion puta mi je stigla poruka ili zazvonio telefo i rekla sam mu da vidi ko je jer me je recimo mrzelo da ustanem, dakle nemam tajni, ali bilo bi mi porazavajuce da me proverava.
Mislim, da je nekako suptilnije pokazao da je ljubomoran, a on ko u istraznom postupku...
A inace drugi muskarac moze da ti pise i na mail add za koji on ne mora ni da zna... Mislim... Iznervira me to nepoverenje, i taj osecaj pticica u zlatnom kavezu. More, daj ti meni obicnu granu!

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Sreda 21.05.2008, 13:35, Naslov:
E i meni je decko trazio pasvorde samo sto mu ja nisam dala,ne pada mi napamet da to uradim,sta njega briga gde sam ja na forumu i sta pisem.Ne treba da se razvedes pokusaj da pricas,mada mislim da ce on da trvdi i dalje svoju pricu da te previse voli i ostalo.Samo mu malo stavi do znanja da to ne moze tako,pa da vidis kako ce da se smiri,jer njima kad pokazes cvrst stav manji su od makovog zrna.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 21.05.2008, 20:59, Naslov:
Uh, pa zar njemu ne bi smetalo da ti to trazis od njega? Ako mu nikad u braku nisi dala razloga da sumnja u tebe, zasto bi se tako ponasao? To je vrlo mucna situacija. Ne znam sta mozes da uradis po tom pitanju - da se razvedes, pa opet nije ni to resenje. Jedino mogu da ti kazem da znam par slucajeva gde je ljubomora jednostavno vremenom prosla, posle nekoliko godina, kad je brak ostao tako stabilan da vise nije imala smisla...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 00:58, Naslov:
Moj dragi to radi lagano da ga ne vidim,a ustvari ga vidim.Slatko mi je to.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 01:54, Naslov:
Ne razmisljamo uopste o takvim glupostima !!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 09:32, Naslov:
Treba razgovarati i videti u cemu je problem
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 10:41, Naslov:
Samo se ponasati prirodno,SEM,ako nemate nesto za sakriti.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Obrenovac
Broj postova: 31
Reg. datum: 05.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 09.10.2008, 11:00, Naslov:
Poludeti!! Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 268
Koliko clanova ima idealna porodica?