Moje dete je pravi djavo

  • 1
brig
Broj postova: 11
Reg. datum: 05.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.06.2008, 10:23, Naslov:
Zdravo svima!Neznam kako vi izdrzavate s vasom decom,ali verujte mi ja sam pukla!!Ni sama vise neznam sto uciniti i smiriti dete staro 5.godina? Oklagija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 05.06.2008, 11:23, Naslov:
Pa sigurno da postoji neki nacin! Ne znam kakve aktivnosti imate u toku dana, ali verovatno da ima visak energije... A sto se tice decijih ideja, njih treba usmeriti tako da svoju "kreativnost" ispoljavaju na pozitivan nacin!
Smisljajte nove igre i igrajte se sa detetom, izadjite u prirodu... Nemojte da vas ista mrzi da uradite za svog malisana, jer ce vam se to svakako vratiti. Ja tako razmisljam , kao novopecena mama. Mi smo razmazili nasu bebu, u smislu da joj poklanjamo jako mnogo paznje, mazimo se, igramo se, setamo, pricamo, pevusimo, nosimo je...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.06.2008, 20:19, Naslov:
Sreca znaci nisam jedina i ti imas jednog djavolka.moja cerka jos nema punih pet god ali je sad pravi Zloca mislim da su im sad te bubice dosle jer skrecu paznju na sebe ,dok su bili mali stalno smo im bili pri ruci i sad im to nedostaje....mi ocekujemo od njih da se ponasaju kao velika deca jer sve vec znaju a oni hoce da glume male bebice kojima u svemu mama pomaze Bebica nadam se da ce ih to dogodine ludilo i fix ideje proci inace Lud ja imam i starijeg sina pa kad se njih dvoje Oklagija Bijem onda mi dodje da Place dobroje dok su u skoli i zabavistu a kad dodju kuci JA Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 05.06.2008, 21:01, Naslov:
Uh, nije lako s decom. Ali kao sto rece Tamarishka, treba im smisliti neke aktivnosti pomocu kojih ce izbaciti taj visak energije. Mislim da kad je vise dece u pitanju treba ih uciti da se ne svadjaju od malih nogu, pre svega nikad ne treba podrzavati tuzakanje kod roditelja, vec ih treba podsticati da se pomazu i da se solidarisu. Sad, to ne znaci da treba da dignu kucu na glavu i prave se ludi Vrlo srecna ali ipak treba da se uce bliskosti. Ma dodje to sve na svoje, ali je lakse kad se tako vaspitavaju dok su mali.
Ako vam je za utehu, tako aktivna i nestasna deca obicno zbog svoje radoznalosti i aktivnosti budu bolji u skoli, budu pametniji i imaju bolje sposobnosti za vodjstvo i preuzimanje odgovornosti.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 11.06.2008, 21:32, Naslov: jaojjjjj
samo da vam kazem,ja imam dvoje dece sina koji ima punih 4 god i cerku koja ima punih 3 god.....nonstop se svadjaju,ali ako ode jedno bez drugoga odmah se traze...a zajedno nemogu...ucimo ih od pocetka da se vole i paze i vole se oni
ali tuca je neizbezna bar jednom na dan...a uvek prva zapocne seka a bato nikad nece da ju udari prvi ali ako ga dirne tu nastaje frka....
inace sin mi je hiper aktivan a tu pomaze samo sto vise aktivnosti....
i neznam dali se slazete ali mislim da muska deca bolje poslusaju kad nesto objasnjavas i vise su za majku..... Zdravo
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.10.2008, 14:03, Naslov: sport
Imam dvoje dece:6 godina sin i kcerka 9.Oboje imaju puno energije i bilo mi je tesko izaci na kraj s njima.Najbolje resenje je sport;sin ide na fudbal a kcerka na tenis i mnogo je to pomoglo i meni i njima da na jedan pozitivan nacin kanalisu tu energiju.Pozdrav
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 12:17, Naslov:
Kako rece tini sport ili nesto kao crtanje,al da oni sami crtaju.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 278
Koliko clanova ima idealna porodica?