Blog na sajtu zenskisvet.com

  • 1
Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Subota 19.05.2007, 22:54, Naslov: Blog na sajtu zenskisvet.com
Razmisljala sam da bi bilo mozda interesantno da na ovom sajtu svaka clanica ima mogucnost da vodi svoj dnevnik u obliku bloga. Sta mislite o tome?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 20.05.2007, 01:23, Naslov:

Ideja nije losa ali ipak bi predlozila da svaka od nas dovede par svojih kolegica kako bi taj forum zazivio, pa tek kasnije uvedemo te dnevnike i blogove.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Jagodina
Broj postova: 24
Reg. datum: 06.04.2007
Datum unosa: Ponedeljak 21.05.2007, 02:13, Naslov:
Dobra ideja,sto vise mogucnosti to bolje,dodala bih jos i opciju privatnih poruka Osmeh)
____________________
CARPE DIEM -Iskoristi dan

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Ponedeljak 21.05.2007, 18:52, Naslov:
Evo privatne poruke rade

Profil

Posaljite privatnu poruku

Bg-Mo
Broj postova: 2
Reg. datum: 26.07.2007
Datum unosa: Subota 11.08.2007, 00:58, Naslov:
To vam je odlicna ideja time ce te privuci i vise clanova

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Nedelja 12.08.2007, 17:16, Naslov:
Evo da se predstavim kroz ovu temu. Ja sam covek koji je zaduzen za funkcionisanje ovog sajta iza zavese. Vidim da je Nervozni Disident pokrenuo svoj blog u okviru foruma i osecam da dolazi pravi trenutak za postavljanje mogucnosti da svako ima svoje malo cose na sajtu. Bilo bi dobro da sto vise clanova iznese svoje misljenje o ovoj temi da bi ukoliko je vecina za izradu bloga isti postavio u sto kracem vremenskom roku dok nisam previse zauzet.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 12.08.2007, 18:51, Naslov:
Zdravo Emire!

Pozdravljam ideju blogova na forumu.
I sam imam ideju. Krajem ove godine cu zapoceti sa radom na projektu "milijon km EU". Usput (a to samom projektu ne bi stetilo), bi u blog formi bio spreman kroz fotografiju i tekst upoznati clanice i clanove foruma sa manje poznatim krajevima, obicajima i prirodnim i turistickim zanimljivostima EU, trenutnim modnim trendovima u pojedinim drzavama, kojim foto-intervjujem, raznim dogadjajima i jos mnogo toga.
Jedino fotografije bi zastitio svojim imenom i dodatkom "ZenskiSvet.com".
Taj svoj blog bi napravio tako da bi bio prilagodjen i zanimljiv zenskom svetu.
To mogu na ovom forumu realizirati jedino na nacin da imam urednicki status na svom blogu.
Ja sam ZA, sve ostalo je na Vama Osmeh
Pozdrav, Dark
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 12.08.2007, 19:42, Naslov:
Emire, drago mi je da smo se upoznali, i da si svim članovima pružio mogućnost da se izjasne o napredovanju sajta, pa i kroz tu mogućnost da se on i blogovima obogati.
Sigurno ćeš se pozabaviti i načinom kako da se postojeće teme, od kojih je svakako i tema koju je Nervozni iskoristio, mogu prebaciti u formu bloga. Samo da napomenem i da moderatorke na sajtu još nemaju mogućnost da premeste pojedine zalutale teme u adekvatne podforume.
Blogovi su dobrodošli. Dark, ideja ti je sjajna. I, naravno, autor bi morao imati mogućnost da uređuje svoj blog.
Pretpostavljam da bih i ja svoju poeziju, i eventualno neka razmišljanja mogla uobličiti na taj način. Vredelo bi možda o tome razmisliti...
U svakom slučaju, podržavam i Nervoznog, i Darka u njihovim namerama, i tvoju spremnost da se to omogući, Emire.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Nedelja 12.08.2007, 21:09, Naslov:
Evo upravo krecem sa osmisljavanjem i realizacijom. Svako ce imati mogucnost da izmenjuje svoj blog, tj. da ga uredjuje u potpunosti.

Ono sto ne bih omogucio je da postoji izmenjivost izgleda sajta kao sto je moguce na klasicnim blogovima jer na taj nacin blog nece oznacavati celinu sa ovim sajtom. Meni se svidja predlog da bude nesto kao dnevnik, mozda bi ga tamo mogli i nazvati.

Znaci svako unosi clanke sa vecom mogucnoscu obradjivanja teksta nego sto je na forumu. Imace sve opcije koje postoje u wordu, drugi clanovi ce moci da komentarisu tekstove i mozda ocenjuju.

Ukoliko neko ima jos nekih predloga ili kritika na ovo neka izvoli.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 03:58, Naslov:
Pozdravljen Emir Osmeh

Svidja mi se ideja oko pisanja blogova, a i mogucnost da autor slobodno izmjenjuje svoj tekst. Zanima me samo da li ce i taj dio foruma imati moderatora koji ce ipak brinuti o sadrzaju tih tekstova, odnosno kako je to zamisljeno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 17:58, Naslov:
Kao ideja, meni se dopada, jedino da zamolim Emira, da nam malo prosiri onaj Chat box, jer smo vise vani nego unutra, ako me razumete Osmeh

------------------------------------------
Jos nesto, pogledala sam neke blog-ove koji su kao vezani za neki sajt, ali mi se sad cini da ideja nije bas tako dobra kao sto mi se cinila. Ko bi mogao da detaljnije opise tu povezanost? Da ne ispadne da svi imamo svoj blog pa se pogubimo? Ideja kod licni dnevnik, je u redu, ali ko bi mi mogao malo bolje objasniti postojanje i funkcioniranje bloga, zasto bi posle postojali moderatori?.....Nesto mi bas nije jasno?...........
Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 18:30, Naslov:
Pa ni meni nije bas jasno to u vezi moderatora jer ce svako pisati na svoju odgovornost, ukoliko neko pocne da pise razne bljuvotine upozoricemo ga, a posle i banovati. Tu mogucnost blogovanja bih samo nazvao dnevnik gde ce neko moci da pise i da komentarisu njegovi clanci. Ne planiram da od ovog sajta napravim blog sajt vec da se samo prosire mogucnosti i da clanovima bude zanimljivije sa sto vise sadrzaja na sajtu. Do sada smo imali dosta dobra iskustva sa clanovima i nije bilo problema.

Sto se tice chat box-a kako mislis da prosirim?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 18:42, Naslov:
Malo cu laicki da se izrazim, ali ja na monitoru imam sa desne strane puno slobodnog prostora gde su smesteni sajtovi koji su u "prijateljskim odnosima sa nasim sajtom", a nekako mi je Chat box tesan-mali, Dali se moze prosiriti u dimenzijama ili ne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 18:57, Naslov:
Po mom misljenju bilo bi najbolje da je Chat box na mjestu gdje je sad "Postanite clanica" (u istoj velicini), a rubrika "Postanite clanica" da se premjesti na mjesto gdje je sada Chat box (u smanjenoj velicini).

Problem je i deset aktivnih tema. U slucaju kada tema vise nije medju prvih deset, tesko ju je naci. Zbog toga bi trebalo omoguciti "Pretragu" kako bi opet mogli pronaci temu koja nas zanima. Isto tako morala bi postojati opcija "Pronadji sve teme autora". Upisivanjem nicka pronasli bi sve naslove tema u kojima autor ucestvuje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 19:18, Naslov:
E super su vam kritike. Samo da ne skrenemo sa ove teme, to bi mogli u drugoj temi da pisemo da nesto ne zaboravim. Potrudicu se da odradim sto pre da se vide svi komentari od autora i pretragu za forum, vesti i recepte.

Sto se tice chata, neka malo priceka dok ne vidim sta cu i kako cu dalje, mozda bude izmene izgleda sajta jer se povecavaju potrebe. Izmene bi bile u organizaciji sajta i mozda malo dizajn da se jos unapredi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 19:25, Naslov:
E super su vam kritike. Samo da ne skrenemo sa ove teme, to bi mogli u drugoj temi da pisemo da nesto ne zaboravim. Potrudicu se da odradim sto pre da se vide svi komentari od autora i pretragu za forum, vesti i recepte.

Sto se tice chata, neka malo priceka dok ne vidim sta cu i kako cu dalje, mozda bude izmene izgleda sajta jer se povecavaju potrebe. Izmene bi bile u organizaciji sajta i mozda malo dizajn da se jos unapredi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Ponedeljak 13.08.2007, 20:37, Naslov:
Emir, slasem se ipodrezavam devojke sto se tice prosirenje Boxa, mi smo zenske velike pricalise i treba nam vise mesta, kao i drgim sajtovima koje povremeno posecujem

srdacan pozdrav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 14.08.2007, 22:38, Naslov:
Emire ja se samo javljam da pozdravim, i da konstatujem da napokon imam pristup svetu.
Mislim da je ideja odlicna i ja je podrzavam u potpunosti.
Pozdrav.
Šta god da uradiš, ja bih voleo da ljudi komentarišu naša pisanja onbako u formi tipa www.b92.net ili kao na www.poltika.com
Naravno, samo kako se tehnički do bude moglo organizovati.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 241
Koliko clanova ima idealna porodica?