pisete li dnevnik...zapisujete li svoje misli...?

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 13:37, Naslov:
ja kad sam ljuta a nemam nekoga da se povjerim,onda pisem,
ali tu bude svasta,pa sljedeci put pocupam Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 27
Reg. datum: 23.10.2007
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 13:45, Naslov: moze i tako
Nije ni to lose. Sluzi svrsi, jer se ispraznis!
____________________
Carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 13:48, Naslov:
ja sam pisala dok se nisam udala,sada vise ne
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 14:19, Naslov:
Pisala sam kao devojcica i devojka sada vise ne...ponekad zapisem na papiricu neku novu misao koja mi proleti kroz glavu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 16:39, Naslov:
Jesam jedno vreme,ali sam prestala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 19:21, Naslov:
Kao devojka sam zapisivala neka svoj osećanja i misli, ali nikad nije bilo dugotrajno, nego kad se nađem u nekoj depresiji.
Ne pamtim kada sam poslednji put nešto zapisivala.
Sada i kad sam raspoložena i kad sam tužna dođem ovde da se vama izjadam Frendovi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 08.03.2009, 18:49, Naslov:
do pre dve godine stalno sam piskarala nesto u dnevniku, od osecanja, trenutnog raspolozenja pa do dnevnih desavanja...obozavala sam to i to je bio moj beg od stvarnosti. Kada god bih osetila tugu ili depresiju, ja sam pisala i to bi me uvek malo oraspolozilo. Vise ne pisem, nemam ni vremena a i ne osecam vise toliku potrebu...niko mi nikad nije citao dnevnik, i ne daj Boze da jeste, jer bi bilo svasta Vrlo srecna to nikako ne bih dozvolila....cuvala sam ga ko zmija noge Vrlo srecna
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.03.2009, 09:52, Naslov:
Pisem knjigu
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.03.2009, 12:51, Naslov:
Ne,dobre stvari se lako pamte,ako te voljeni obasipa ljubavlju i paznjom...a sve ostalo nije bitno.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Subota 11.04.2009, 11:55, Naslov:
Ja sam konacno resila da ne pisem vise dnevnik. Sve koje sam imala od ranije sam bacila, a poslednji, koji je jos uvijek bio nedovrsen sam pocepala.
Razlog je jednostavan: moj surpug je po Bog zna koji put, uzeo da cita moj dnevnik...Kad sam usla u sobu i tako ga zatekla razbesnela sam se,jer je tu imalo i stvari koje sam pisaala kad sam bila besna, povredjena ili iznervirana a za koje ne mislim inace tako...

Nakon sto ga je moj suprug celog procitao iscepala sam svaku stranicu na komadice i zarekal se da NIKADA vise necu pisati dnevnik...

I ako mi to puuuuuuno nedostaje...
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Subota 11.04.2009, 20:52, Naslov:
Ja volim da uvek nesto piskaram,pa uporedjujem napr.ovu godinu sa proslom,sta mi se desavalo i t.d.medjutim prosla sam slicno kao Holi.moj muz je jednom nasao i procitao nesto sto nije trebalo.Ja sam bila jako povredjena,jer je dnevnik nesto licno i to ne bi trebalo da cita niko drugi.Tada sam ga pocepala i vise ne pisem,mada mi je jako zao. Tuzna
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Nedelja 12.04.2009, 11:07, Naslov:
NE,dobre stvari pamtim,a lose,gledam da zaboravim
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Nedelja 12.04.2009, 12:51, Naslov:
Savet jedan devojke:
predjite na pisanje neke vrste dnevnika na netu u vidu blogova, to je veoma dobro resenje da sve sto mislite, osecate i zelite napisete na netu pod sifrom i da apsolutno niko ne moze da procita samo vi. Postoji i opcija da kada kreirate blog, nekim ljudima dozvolite da citaju neke stvari a neke ne, kako god odlucite.
evo link
http://www.mojblog.rs/default1.aspx

takodje sam bila u situaciji da mi jedan bivsi decko (sa kojim sam imala najduzu vezu od 2,5 godine) cita dnevnike. Kad se samo setim... Majko mila koliko je tu bilo prepiranja...
To sam resila tako sto sam taj dnevnik proglasila zajednickim i rekla mu da upisuje i on sta god zeli, misleci da ce tako videti koliko mi je stalo do njega blablablabla
No, tada sam bila mala, bese to pre 4-5 godina Wink

Kreirajte i vi lepo blog, u netu je spas Vrlo srecna
jos jedna vazna stvar: nece se izgubiti ako vam prsne racunar, to mi se isto desilo, sve sto sam kucala u svom racunaru se izgubilo, na netu kad pisete, nema gde da se izgubi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Nedelja 12.04.2009, 14:57, Naslov:
nije isto kad citas u rukopisu i kucani tekst...Dnevnik nikad ne bih mogla da vodim na kompjuteruu...Draz dnevnika je u tom pisanju, rukopisu, i tu se oseca trenutno stanje i osecanja..Bar ja tako mislim Osmeh
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Nedelja 12.04.2009, 17:04, Naslov:
Tacno tako,pisanjem mozes da preneses osecanja na papir a kucanjem na kompjuteru,ne znam bas,nekako nema svoj pecat
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 02.05.2009, 12:32, Naslov:
Pisala sam dnevnik ali ne bas svaki dan nego sam kad se nešto značajno desi. Slažem se da je bolje pisati, rukom zabiljeziti misli ali ima i elekronski nacin prednosti, ne moze se izgubiti, ne moze ga niko procitati naravno ako ste stavili pasword i manje vremena oduzima jer je lakse otkucati nego napisati. Ne strahujem da neko pročita. Vodjenjem dnevnika natjeramo sebe da razmislimo dublje o tome sto nam se dešava, napišemo konkretno problem i samim pisanjem pomognemo sebi da rješimo problem jasnim definiranjem istog.Danas sam ponovo počela jer postoje stvari koje hoćemo zadržati samo za sebe a ipak imamo potrebu da kazemo.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 16:22, Naslov:
Cuvam sve svoje dnevnike, jos od osnovne skole. Ali, vise ih ne prelistavam. Sada bih se verovatno smejala ili posramila zbog necega, ali to sam bila ja...
Poslednje 3 godine nisam pisala... Ali, sada to opet radim. Ne redovno... Jednostavno belezim neke misli ili dogadjje... Nekada mi je dovoljno da napisem svega rec ili dve, ali to je to... meni znaci...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 83
Reg. datum: 12.07.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 17:33, Naslov:
Ne pisem dnevnik, nesto mi ne da da svoje misli zapisujem tu, valjda strah da ce neko nekad pronaci i procitati ga...nije lose pisati cak sta vise, mozda cu poceti mozda ne bitno da dobre stvari pamtim i bez dnevnika a lose zaboravljamOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 22.07.2009, 22:48, Naslov:
...cuvam vec godinu dana jednu lepu svesku i svaki dan planiram da pocnem dnevnik,al' nesto mi se ne da...A,pisala sam nekad...i tako je lepo citati sebe...pocecu opet,obecavam!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

KRUSEVAC
Broj postova: 22
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 23.07.2009, 11:35, Naslov:
pre nekoliko godina sam pisala dnevnik ali sad mi je to smesno..Volim da pisem stihove i price to mi lakse ide---

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 243
Koliko clanova ima idealna porodica?