pun orman!

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 06.09.2008, 14:44, Naslov: pun orman!
Bas me zanima sta radite sa stvarima koje ne nosite da li ih bacate , sklanjate u neki drugi orman na tavanu ili ih poklonite drugom......ja cesto poklanjam stvari koje nenosim vise ponekad u crveni krst a ponekad podelim po rodbini mislim da je to uredu posebno kad je stvar gotovo nova.....dok moja svekrva je svoje devojacke stvari smestila na tavan i cuva ..........Sta vi radite Pitanje?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 06.09.2008, 16:03, Naslov:
I ja radim to isto - nesto od odece poklonim prijateljicama (dosta odece sam poklonila posle porodjaja jer ne nosim vise istu velicinu Tuzna), nesto starije podelim siromasnima, a opet imam garderobu koju ne nosim. U principu nisam za cuvanje starih stvari koje ne sluze nicemu i nikome, osim mozda par stvari koje imaju neku sentimetalnu vrednost - npr. vencanica ili haljina u kojoj se devojka uda ...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

France
Broj postova: 25
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 15.09.2008, 12:53, Naslov:
Garderobu koju ne nosim (a uvek je ima previse), poklanjam ili snajki ili drugoj rodbini. I svi su prezadovoljni...a naravno i ja. Jer vise volim da poklonim nego da bacim u kontenjer.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Sreda 17.09.2008, 15:15, Naslov:
Uglavnom ono sto ne nosim poklonim mladjoj sestri od tetke ili njenoj mami, posto smo u slicnom fazonu. Mada u poslednjih par godina nema odece koju ne nosim, bas sam dobru selekciju napravila. Osmeh

Staru, izdrndanu odecu nosim po kuci jer mi je najudobnija. Osmeh
Nosim je dok se ne raspadne (bukvalno). Vrlo srecna
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 22:58, Naslov:
Meni je pun orman stvano veliki problem. Juce sam nesto pokusavala da sredim i ostala su 3 dzaka sa stavrima koje ne nosim. Bas je bezveze. Obicno dam starijoj sestri, devojci mog brata ali cu i drugarici sada da ponudim..nesto je mozda samo jednom obuceno. Stvarno je zalosno da stoji. Ponekad napunim kesu i ostavim je pored kontejnera i neko je pokupi...bar ce njemu vise da sluzi nego meni.
Steta sto nema neki depo gde bi ta garderoba mogla za posto-zasto da se proda... Nesto cu da cuvam...dok imam prostora. Zdravo
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 23:16, Naslov:
Sviimamo isti problem samo sto ja to lepo slozim u pakete i odnesem u crveni krst,tako znam da sam bar za nekoga ucinila nesto dobro
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 22.09.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 23:18, Naslov:
Ja to sve spakujem u kesu i dam djeci kojoj to treba.U Podgorici ima dvije lokacije Komanski most i crveni krst.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Subota 04.10.2008, 23:48, Naslov:
Ja svoj visak odjece dajem u crvenom krstu.nisam znala za Komanski most to mi je novo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 05.10.2008, 12:52, Naslov:
Hmm...meni je zao da bacim odecu koju ne nosim.Obicno je dajem sestrama.A orman uvek prepun!
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 12:06, Naslov:
I ja ponesto poklonim dragim osobama kojima se to svidi,ali nikome,tj.Cr. krst,ne nosim ono sto se pocepalo ili je dotrajalo.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 02:20, Naslov:
Sta znam... Ima stvari koje ne nosim trenutno, recimo ne nose mi se pa dam mladjoj sestri, pa kad se ponovo setim da se vratim u njih ja opet uzmem natrag i tako. Imam super zimski kaput koji ove zime ni jednom nisam obukla, isto je tako i sa nekim kosuljicama, rolkama i maramama, prosto sam tako stoje a nije da mi se ne dopadaju, nego eto nisam kao raspolozena za njih a znam da cu im se vratiti...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 09:04, Naslov:
Dajem u crveni krst.Baš imam spremljeno jedno 5 džakova da nosim.Nikako da odnesem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 23.01.2009, 18:28, Naslov:
ovih dana nisam stigla cestito do svog ormana, ali ako ga sad otvorim, bojim se da ce sve te stvari da padnu na mene i da me sruse...Vrlo srecna dotle je doslo.svecano obecavam da cu iduce nedelje da poolako otvorim orman i da zavirim, a onda da ga zatvorim i da zbrisem, Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 23.01.2009, 22:26, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna ja sam nase ormane sredjivala juce Mir
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Petak 23.01.2009, 22:31, Naslov:
i ja moj ,moram malo dovesti ,u red ,ali nikako da krenem Neugodno mi je

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 14:16, Naslov:
Sve moje stvari koje vise ne mogu da nosim,a koje su ocuvane poklanjam. Bas u komsiluku imam jednu devojcicu koja obozava moje stvari i uvek jedva ceka da joj dam nesto.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 14:25, Naslov:
Pa dobro Zveka, zar ti, inspekcijski radnik, pa takav haos za sobom ostavljaš?
Ma šalim se, moj je u većini slučajeva u opštem haosu i rasulu. A onda kad mi se nakupi tona veša za peglanje i kad sve to lepo ispeglam da bih imala gde da stavim taj silni veš moram da napravim mesta, pa tako dođe na red i spremanje ormana.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 14:38, Naslov:
pa sta cu, kad ja sve ostale vijam da imaju uredne ormane, a oni onda, za uzvrat, sve sto ne znaju gde da stave, samo - u moj orman...i jos se posle iscudjavaju otkud njihove stvari kod mene!?! rekla sam cerki da cu poceti da nosim njene stvari iz njenog ormana, a ona mi odgovorila; ajde kevo, nemoj da se nerviras, pa kome ces da dajes svoje stvari i cije ces stvari da pricuvas, ako neces od svoje dece?! Sokirana samo polako, ima vremena, Manana, videces kako to deca suptilno rade...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Nedelja 15.02.2009, 11:57, Naslov:
Zveka, kod mene je slična situacija, jer veš koji treba da se pegla stoji u mom ormanu, pa tako i nastaje haos od silnih stvari, Tako da u mom ormanu ima najmanje mojih stvari. Dok su ostali uredno sređeni Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 15.02.2009, 12:22, Naslov:
Vec je bila neka slicna tema! Pre sam sve cuvala, ali sad poklanjam jednoj siromasnoj devojcici. Tada se divno osecam, jer znam da ona bude presrecna!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 102
Koliko clanova ima idealna porodica?