Strije

  • 1
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 03.10.2008, 09:07, Naslov: Strije
Mozda neko to zove drugacije ali,to su vam one linije koje se pojave na stomaku posle
porodjaja ili na butinama posle skidanja suvisne kilaze.Ja ih licno nemam mnogo i slabo su vidljive, ali ima moja prijateljica.Kako se uklanjaju?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 16:28, Naslov:
Zene koje ste imale porodjaje, posavetujte nas. Znam da nista nije 100% delotvorno u borbi protiv strija u trudnoci, ali sta je vama pomoglo, sta biste preporucile?

Jedna moja komsinica govori da je 3 puta na dan mazala stomak, grudi i butine maslinovim uljem i da strija uopste nema, sto ja licno ne verujem.
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 20:00, Naslov:
Sasvim je moguce da se uopste ne dobiju strije ako se pazis kao sto je to radila tvoja komsinica. Cim je poceo da mi raste stomak, pocela sam da se mazem kremom protiv strija i nijednu striju na stomaku nemam. Ja sam to radila jednom dnevno, medjutim posto sam se naglo ugojila a nisam posvetila toliku paznju drugim delovima tela, na drugim mestima ih ima. Sto se uklanjanja strija tice, one ne mogu da se uklone, samo da se ublaze, zato je preventiva najbolje resenje. Ako od pocetka koristis neku kremu ili sredtsvo za rastezanje koze redovno, neces imati problem sa strijama. I naravno, pazi na kilazu Vrlo srecna nema potrebe da se preterano ugojis...ni da jedes za dvoje Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 22:12, Naslov:
Slazem se sa Teacher ni ja nemam strije jer se nisam puno u trudnoci ugojila a mazala sam stomak svaki dan posle tusiranja
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 23:04, Naslov:
Ja se još nisam porađala i nadam se da neću dobiti strije ali naravno planiram da se mažem.Sklona sam gojenju i baš se plašim toga.Znam i ja za jednu devojku koja se mazala samo sa maslinovim uljem i nije dobila strije u trudnoći.A opet jedna moja drugarica nema čime se nije mazala i dobila je strije ali je bila ogromna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Subota 08.08.2015, 16:36, Naslov:
Pocela sam da se mazem maslinovim uljem. Mozda i neku kremu uzmem. Nisam se poradjala, nadam se da necu imati strije.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 97
Koliko clanova ima idealna porodica?