Decija ljubomora

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 16.04.2009, 10:03, Naslov:
Hvala na savetima, drage moje, potpuno ste u pravu. Nesto mora da se uradi u takvim situacijama, a to moram ja jer ipak sam mu ja mama i moram da ga cuvam... thanx Poljubac
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 16.04.2009, 12:17, Naslov:
Sve moze lepim recima da se objasni,naravno ako ta druga deca slusaju i ako su poslusna.Ako ne onda na lep nacin skrenes paznju roditeljima...bar sam ja tako radila.Mada deca uvek prihvate kompromise i dogovore,jer su mali i povodljivi. Vrlo srecna
Sto se tice moje dece najstariju sam od pocetka druge trudnoce ucila i uvek joj pricala o Bebica i nisam imala problema jer je ona ipak imala skoro cetiri godine kada se srednja cerka rodila i uvek je bila razumno i dobronamerno dete Vrlo srecna
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 16.04.2009, 21:21, Naslov:
Mislim da decja ljubomora nastaje kao posledica loseg vaspitanja.Mnogi roditelji su krivi ako su im deca ljubomorna,jer su im vec od ranog detinjstva dali los primer.Ako roditelji pred decom pricaju o drugima i pritom izkazuju ljubomoru na neke osobe,sigurno je da ce i deca biti takva.Posebno roditelji treba da paze da ne prave razliku izmedju dece,i da im jos od malena usade ljubav prema bratu ili sestri.Takva deca nece biti ljubomorna ni na drugu decu, i izrasti ce u stabilne i zdrave licnosti. Tjesi
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 258
Koliko clanova ima idealna porodica?