Filmovi...

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 05.01.2010, 16:20, Naslov:
Imam jos jedan film za preporuciti;Ghosts of Girlfriends Past( Duhovi mojih bivsih djevojaka)Jaaaakooo dobra romanticna komedija.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 06.01.2010, 14:07, Naslov:
I zvuchi extra! Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 18.01.2010, 22:39, Naslov:
Obavezno pogledajte film Potraga za srecom u ulozi Will Smith......istinit dogadjaj....u filmu mali decak koji mu je sin mu je i u stvarnosti sin.....jedan divan,osecajan i snazan film
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 10:42, Naslov:
Ako ste ljubitelji romaticnih komedija a sobzirom na rod pretpostavljam da jeste preporucila bih vam film; "Upoznajte Fockerove". Svaka scena je smijesna, barem meni. Radi se o tome da kcerka konzervativnog oca planira da se uda za medicinsku sestru(musku)i pritom je i trudna, upoznaje svoje roditelje sa njegovima, ma fil ne stvarno the best. =)
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 19.01.2010, 11:38, Naslov:
Gledala sam josh odavno,super je! Osmeh Upishala sam se od smeha...Posebno ona scena kad je zamenio machku Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 30.01.2010, 13:42, Naslov:
Poslednji koji sam gledala film je American history X, veoma potresan ali dobar i poucan film.
Gledala sam prosle nedleje i cuveni Avatar u 3D-u, efekti su stvarno vrhunski i dozivljaj je nov i lep, ali nisam uspela da se uzivim u film mozda zbog plavih stvorenja sa druge planete. Naucnu fantastiku volim samo ako je film tipa "Moon", takodje noviji film i jako dobar.
Da li ste gledali crtani Coraline? svidja mi se takva vrsta crtanih filmova i vec sam nabavila slicne, ako je neko zainteresovan mogu da im posaljem linkove za njih?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 31.01.2010, 03:00, Naslov:
James Cameroon i ovog puta obara sve rekorde sa najnovijim filmom Avatar. Neki kazu da je vec i nadmasio njegov cuveni Titanik.
Film je, pa malo je reci, f e n o m e n a l a n. Vec uveliko se trazi karta vise u svim bioskopima. Odavno nisam bila odusevljena nekim filmom, kao ovim. Naucnu fantastiku zaista mrzim, ali ovo je nesto posebno.
Svima preporucujem da ga sto pre pogledaju! Toliko mi se dopao, da bih ga opet gledala, Osmeh
A i ne cudi, s obzirom da ga je reziser pravio punih 15 godina!! Sokirala sam se kada sam cula.Veliko bravo za njega!
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 15:09, Naslov:
Meni se Avatar uopshte ne dopada!Mozda zato shto inache ne volim filmove tog tipa,pa mu nisam ni dala shansu da ga odgledam do kraja...
A chula sam i da je J.Kameron ukrao prichu od dva brata,ruskih pisaca koji su identichnu prichu napisali pre vishe decenija,chak su i imena ista kao u njihovoj knjizi!A da misterija bude veca,jutros sam chitala u novinama da je Avatar ukraden iz nashe knjizevnosti od nekog pisca,zaboravila sam kako se zove,valjda Urosh K. koji je napisao knjigu sa sve ilustracijama 80-ih godina...Pa sad,ko laze,chija je pricha,ljudi ce presuditi sami,ali svejedno svu slavu je pokupio Kameron...Ako je ovo istina on je jedna velika s..a!I nema "veliko bravo" za njega!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 15:14, Naslov:
I ovde kod mene se reklamira taj Avatar...iskreno nesto me sama reklama ne privlaci uopste.Ne volim naucnu fantastiku...pre neko vece sam gledala film "Stigma"(mislim da je takav naslov kod nas)...znaci najezila sam se sva.Ne znam da li je neko gledao...o devojci kojoj se pojavljuju oziljci od raspeca!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 15:17, Naslov:
uuuuuuu..to mi se vec dopada!nisam gledala...Probacu da nadjem!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 17:45, Naslov:
Sanjakis, mene su bukvalno uterali u bioskopsku salu, Osmehali bas uopste mi se nije gledao, i vrapci na grani znaju da ja mrzim naucnu fantastiku. Ni jedan film tog zanra nisam odgledala. Ne znam, ja ga svakom preporucujem jer sam zaista odusevljena. Jos nisam naisla na negativne komentare u mojoj okolini. Ali dobro...
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Angela - Zenski forum
Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 22:05, Naslov:
Gledala sam Avatar i mogu vam reci da je fantastican! Odlicno odradjen film i dosta realisticki. Pa mislim kako i ne bi kada je reziser Dzejms Kameron! Odlican je,uvek se divim njegovim filmovima a najbolji su mu Titanik i Avatar Vrlo srecna
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.02.2010, 22:21, Naslov:
Nisam gledala taj ilm mada ne volim taj zanr filmova,ali cu ga svakako pogledati
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 01:02, Naslov:
Gledala sam i ja Avatar i slazem se sa Angelom Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 08:07, Naslov:
Pogledacu ga ja sigurno...i to bas ovih dana,pa vam javljam moje utiske.Ne sumnjam da je Kameron odlican reziser...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 02.02.2010, 10:15, Naslov:
Citaj Kameron jeste reziser,ali ukrao je prichu za avatar!!!!!!!! Ljuta
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 09.02.2010, 13:44, Naslov:
Avatar ali 3D
Notebook-najlepsi ljubavni film koji sam ikada pogledala
Twilinght-1 i 2 deo
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 14.02.2010, 21:38, Naslov:
Odgledala sam danas film Benjamin, divan je , odgledacu ga jos jednom, natenane, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 10
Reg. datum: 01.01.2010
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 00:40, Naslov:
Avatar je fenomenalan film, ni u jednom trenutku mi nije bio dosadan... Hangover je preterana komedija, jedna od najboljih koje sam gledala. Od starijih filmova preporucujem Andjeo sa Nikolas Kejdzom, predivan film Osmeh <3
U poslednje vreme gledam horore i film koji me je odusevio je Saw! Gledala sam svih 6 delova i mogu vam reci da je sve realno odradjeno, jako je zanimljivo...ali preporucujem da ga gledate sa dragim i da ga drzite za ruku kad su neke strasne scene Wink neki meni dragi filmovi : Van Helsing, Twilight 1 i 2...
Upravo skidam Brothers Bloom i Sherlocka Holmsa pa javljam utiske Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 09:57, Naslov:
Bebice,mene je SAW odushevio,ali sam odgledala samo 4 dela,nisam ni znala da postoje josh dva Sokirana Gde da ih nabavim? Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 239
Koliko clanova ima idealna porodica?