Filmovi...

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 17.02.2010, 15:56, Naslov:
"Zelena milja"
"Duhovi u nama"
"Kad jaganjci utihnu"
Volim filmove gde se lovi neki serijski ili "vanserijski" ubica....ne trepcem!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 00:28, Naslov:
Neko je spomenuo da voli sve filmove rezisera Kamerona, htela sam samo da dodam za njega da covek ne zna da napravi normalan film koji traje maximum 2 sata...nego on svaki mu traje po tri sata, prilicno neudobno i koncentracija mi na pola vec pada, da ne spominjem ukocenost, pogotovo ako ste u bioskopu.
Od ovih nominovanih za oskara koje sam odgledala da prokomentarisem:
Inglourious basterds-mnoogo dobar i komican film
District 9-jedan veoma dosadan, nestvaran i los film
i ovaj nije nominovan ali je novi, novi Sherlock Holmes takodje dobar film, bas mi se svidja!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 10
Reg. datum: 01.01.2010
Datum unosa: Subota 20.02.2010, 01:51, Naslov:
Jekalina mozes da skines poslednja dva dela preko torrenta, ja tako sve filmove nabavljam Osmeh Ako volite horore, preporucujem the Descent 1 i 2, super film i zanimljiva prica. Nisam bas odusevljena filmom Brothers Bloom al moze da prodje posto glumi nas glumac neku malu ulogu Tralalalala Inglourious basterds preporucujem, smesan je Vrlo srecna Takodje sam gledala The Box, prica je neverovatna morate se bas udubiti u film da bi shvatili... I jedan stariji film koji obozavam, kog sam se setila, Cruel Intensions je meni predivan film, obozavam da ga gledam. Toliko od mene Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:31, Naslov:
Hvala Bebice Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 05.03.2010, 00:14, Naslov:
Sa Bojaneom se definitivno slazem u vezi Avatara!!! Frendovi

Takodje ne volim taj zanr filmova,uopste me ne privlaci,ali sam se Avatarom odusevila.Pre svega,fantasticno je uradjen,prica je zanimljiva,efekti u 3D wow!!!

Hangover sam odgledala nekoliko puta,i sto kaze Jekalina-upishala sam se uvek iznova Vrlo srecna Odavno nisam odgledala ludju komediju!

A skoro sam u bioskopu gledala Old dogs,glume Robin Williams i John Travolta,takodje luda komedija i jako mi se svidela,ma extra je!!! Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 05.03.2010, 11:59, Naslov:
Gledala sam Avatar....dobar film sa odlicnim efektima
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 23:15, Naslov:
Upravo sam odgledala film i morala sam brze bolje da vas obavestim o njemu.
Film se zove "August Rush"! I ja i nisam neki ljubitelj zenskih romanticnih filmova, potpuno sam odusevljenja i bicu pod utiskom cini mi se jako duuugo! Mada planiram da ga gledam opet Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 05.04.2010, 15:23, Naslov:
Neko je vec preporucio,ali moracu i ja,novi Sherlock Holmes!
Bas mi sve svidja,lik koji glumi Sherlock Holmes-a je tako super,i odlicno je odigrao svoju ulogu.Nasmejacete se ,zamisliti,ma bas je super!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 05.04.2010, 18:01, Naslov:
I ja cu da pomenem da je "The Box" jako dobar film. Ne volim Cameron Diaz i njene filmove ali u ovom filmu me je prilicno prijatno iznenadila. Sto kaze bebica021 moras da se udubusis u film i na kraju si naravno potpuno revoltiran pricom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:18, Naslov:
Sinoc sam gledala horor "MIRROR" ,jezivo ... Pa ko voli nek izvoli Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:34, Naslov:
Joj Jekalina ja ti nikako ne mogu gledati horore niti volim.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:40, Naslov:
Joj,a ja samo njih i gledam,pretezno...Ranije.dok su josh bile aktuelne kasete i video klubovi,kad me vide tamo samo kazu: Nema novih horora,sve si odgledala Vrlo srecna
Super su horori...Chitala sam da je zdravo odgeldati neki bar jednom mesechno jer horor deluje kao kad restartujesh komp..Tako i ja restartujem svoje srce Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:41, Naslov:
Volim i ja ponekad pogledati dobar horor ali ne navecer Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

subotica
Broj postova: 247
Reg. datum: 01.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:45, Naslov:
meni je moj dragi skinuo najnoviji film Valentain day 2010 sa svim poznatim glumcima,kod nas je jos u bioskopima....tako da mozda pozovem frendicu sutra uvece da spava kod mene i da odgledamo filmic zajedno.....a nadavno sam gledala i I HATE VALENTINE DAY...dobar film za nas devojke Osmeh
____________________
najbolji osecaj na planeti jeste kada pomognemo nekome....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 24.04.2010, 02:56, Naslov:
"Before Sunrise" i nastavak "Before Sunset"- romantične lepe pričice.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 18:45, Naslov:
Sinoc sam odgledala prelep film "Hachiko" sa Richard Girrom u glavnoj ulozi,sa ovim prelepim psom. Inace film je radjen po istinitoj prici. Jedan pas je nakon smrti svog gospodara,svakog dana u narednih vise od 10 godina cekao da se on vrati sa posla.Na tom mestu podignut je spomenik vernom psu.
Ovo je Hatchi :



A ovo je spomenik tom psu na mestu na kom ga je verno cekao svakog dana u 17h pa do ponoci,a onda bi tuzan otisao da spava pod nekim vozom Place Prelep film!

____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 18:46, Naslov:
Ma kop ej to emni pjakaooo Tuzna Poljubac Tjesi
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 04.05.2010, 22:53, Naslov:
Joj,mnogo mi se svideo film! Moralo je da se zaplace!

Poljubac
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 02.06.2010, 14:43, Naslov:
Ove filmove bi svakome preporucila . Fenomenalni su !!!

1.Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Fantastican film , prvi na mojoj listi sa razlogom . Pogledajte ga , vredi paznje . Glume Dzim Keri i Kejt Vinslent
2.The Reader - Opet Kejt , film je zasnovan na realnom dogadjaju . Mladi muskarac koji se zaljubljuje u duplo stariju zenu koja je "kriminalac".
3.Changeling - Andjelina Dzoli - prica koja ostavlja bez daha svakoga . Istinita prica , sto je jos neverovatnije !!! Pogledajte !
4.Amadeus - Film o Mocartu !
5.The Dreamers - Film za sanjare ...
6.Bogus - O decku koji ima zamisljenog prijatelja . Ja uvek placem kada gledam ovaj film !
7.From Hell - Film o Dzeku Trboseku , Dzoni Dep (glavna uloga)
8.The Butterfly Effect - Ovaj film je nezamenljiv preporucujem ga obavezno , Eston Kucer u glavnoj ulozi !
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Petak 25.06.2010, 21:14, Naslov:
"The Children of Huang Shi" film je iz 2008 cini mi se, snimljen po istinitoj prici i plus glumi engleski glumac koga obozavam. Jako divan film!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 384
Koliko clanova ima idealna porodica?