Svekar,svekrva ili oboje

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Subota 11.10.2008, 19:10, Naslov:
Moj suprug jestee puno vezan za majku. kad god kupi meni nesto obavezno i njoj: meni cvece, njoj cvece, meni ogrlicu, njoj bros...ali uvek.ali ja to razumem, naravnoo, svako svoju majku voli. Ali znaam da voli i mene. Wink
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 11.10.2008, 19:18, Naslov:
"Tiha voda breg roni,a snaga klade valja". Samo budi strpljiva i nemoj da brines,kazem ti iz iskustva Mir
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 09:58, Naslov:
Vidim da ste bile aktivne preko vikenda,ja sam imala obaveza. Nasmijale ste me svojim komentarima za moje dvije zaove, a pogotovo Danka. Šta da radim tako mi je izgleda suđeno.
Tini , poznajem neke Paroviće ali vjeruj mi imena im se ne sjećam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 28
Reg. datum: 08.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 11:08, Naslov:
Joj... Udala sam se prije dva mjeseca i živimo s njegovom mamom. Ja kao dobra nevjesta pokušavam prvo ne osramotiti ni sebe ni mamu svoju koja me je odgojila...
Za sada je dobro, slažemo se. Ipak najsretnija bih bila kada bi sami živjeli malo dalje od nje. Politika svekrvi doseže visoku znanost, stalno ih nešto boli, cmolje, stalno im novca treba za još jednu šerpu ili neku glupost koja im nije potrebna i tako.... I meni je moja pokušala nametnuti neke svoje budalaštine, ali ne dam se.
Evo primjera, jedan dan smo pričali nešto o oblačenju trudnica i ja kažem da su mi hlače na tregere fantastične kad već stomak malo poraste, a ona će na to kao joj to je meni nešto skroz ružno, meni ih nemoj oblačiti...Možete misliti. A na to sam joj rekla da se meni sviđaju i i da su meni super i da ću ih obući kad budem trudna i okrugla.
Ma joj!
A kad dopustite neke sitnice onda je to samo početak dugog niza njenih zahtjeva.
Zato, poštovati je hoću, ali ipak, neka meni ostavi ono što je moje i nek se ne miješa tamo gdje joj nije mjesto i sve će biti sasvim super.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 11:28, Naslov:
Ne dozvoli ni tvoima, ni njegovima da se mesaju uvas brak, niti da ti neko postavlja pravila vec sve to u startu preseci i stavi tacku na sve kako se to nebi nastavilo i preraslo u mnogo vece konflikte!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 16:10, Naslov:
I moja svekrva ne propusta priliku da bocne i da uvredi. Ranije je to radila iskljucivo kad smo same, i ja sam se cudila kako neko moze da bude tako dvolicaan: sa mnom jedno lice, a pred drugima drugo...a sad je takva i pred drugima. Ja nikad rec ne povratim, samo se kiselo osmehnem i pogledam u svog supruga. Znam i da to njega zaboli, cula sam par puta kad joj on skrece paznju na neke stvari, i ako ja nisam njemu se pozalila. zbog njega bih punoo toga istrpela i moj moto je :

Ako ti je sa s dragim dobro, pa sve drugo da nije kako treba opet nekako mozes jer imas njega uz sebe, a ako on nije dobar, sve ostalo da je savrseeno nista od toga ti ne treba!
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 16:24, Naslov:
Nikad ne prelazi u dosadu, jer to je njegova majka i za to postoji politika .I samo on mora to da resi.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 17:49, Naslov:
Pozdrav svima. Tek sam otkrila ovu stranicu i odmah sam se registovala. Super sto postoji. Vrlo srecna Mislim da je bolje zivjeti odvojeno.Nisam jos udata,ali,kad budem ne bih voljela zivjeti sa svekrom i svekrvom jer,ipak,zelim privatnost a u kuci je jena domacica,cim su dvije nastaje rat. Vrlo srecna Oklagija
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 18:58, Naslov:
Da li razmisljas,Minnie,da ces jednoga dana i ti biti svekrvaaa???
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 13:49, Naslov:
svekrvu nazalost nemam,a vjerujete da mi je zao,jer kazu da je bila
super zena!sa svekrom imam super odnos,ja i on zajedno kartamo,
zezamo se,dijelimo novine!trenutno ne zivimo zajedno,ali me strah
buducnosti,jer ako bi zivili zajedno(a to ne zelim,bez obzira na sve)sav odnos bi se pokvario!a vidjet cemo...
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 15:14, Naslov:
imam svekrvu i svekra ali su prica za sebe...dodju samo na kafu i to je to.......mm nema neku ljubav prema njima a ni ja......u stanju je da mamu nenazove mesecima a tako isto nemora ni da je vidi......svi su hladni jedni prema drugima nema ljubavi ,razumevanja nego samo kritike i osude sa njihove strane!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 15:18, Naslov:
Ima nas svakakvih,ali se mi moramo boriti da ne postanemo takvi kao oni kad ostarimo i dobijemo snaje ili zetove...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 15:22, Naslov:
neverujem da cu sebi dozvoliti da budem kao oni sto su!!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 18
Reg. datum: 27.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 23:23, Naslov:
Mi bogu hvala, zivimo u mom stanu, tako da ih vidjam jako retko, iako zivimo u istom gradu. Kao sto je neko gore vec rekao, i oni su hladni rezervisani, mesecima se ne cuju, ali zato mojoj svekrvi nema ravne. Koje su to provokacije, uvrede na moj i racun mojih roditelja, ma strasno. Takvu kolicinu gluposti i zlobe moze da podnese samo mazohista. Ponavljam iako se retko vidjamo, to su toksicne doze, pa su mi potrebni dani da se oporavim od njene posete (posto nas nikad ne zovu, vec samo oni dolaze).

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 28.10.2008, 07:34, Naslov:
Sa takvima treba u startu rascistiti!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 18
Reg. datum: 27.10.2008
Datum unosa: Utorak 28.10.2008, 10:10, Naslov:
Ja sam njoj rekla sta mislim, ali najgore je kada pristojan, lepo vaspitan covek ima posla sa nekim ko je prost, nevaspitan i drzak. Prosto ne znas kako da se postavis. Ja ipak ne mogu prema njoj da budem gruba, iako mislim da je ona cista patologija, ipak je ona starija, a i majka mu je. I stalno mi je to u glavi, ali s druge strane, nekad mi stvarno dodje da je zadavim. Ali umesto svega toga, ja joj se samo osmehnem, a ona pozeleni od muke sto ne reagujem na njene provokacije...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 19:32, Naslov:
I ja imam i svekra i svekrvu ali ne zivimo zajedno. Vidimo se vikendom kad odvedem klince i to je to. Napravila sam distancu a i mm mi je jako pomogo u tome jer ni on nema neki posebno blizak odnos, mi zivimo svoj zivot oni svoj. Nas odnos je ljubazan koliko i sa prodavacicom u marketu, fin i sa osmehom i nista dalje od toga i ne zalim se.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Sreda 01.04.2009, 21:28, Naslov:
pokusala sam kao i mnogi da zivim u zajednici ali nije islo valjda je to i sukob generacija.Ostala sam bez svekrve pre 8.godina a svekar je nasao utjehu u drugoj tako da sam oslobodjena od svih desavanja na relaciji SVEKAR / SVEKRVA .Sa muzem zivim u super braku 21. godinu i nismo nikad dozvolili da nam se ni moji kao ni njegovi mijesaju.Dodji mi da ti dodjem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 03.04.2009
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 11:52, Naslov:
Moji, doduse buduci, su blaga katastrofa. Ali imam srece sto je moj dragi na mojoj strani i sto ne moram da zivim sa njima, inace ne znam dal' bi se ikada udala Oklagija
Kad sam bila mladja uvek sam se pitala zasto se to prica: kao svekrva i snajka... Sad tek vidim koji uzas moze da nastane. Moja buduca uvek ima temu da me blago receno ogovara. Ja izbegavam da idem kod nje i kad odem bas se fino kontrolisem sta cu da kazem, bas iz razloga da posle ne bi imala sta da prepricava, al izgleda da mi ne uspeva. I takoooo, uspe da me iznervira, pa ja ne idem po mesec dana, pa onda opet odem... I sve tako u krug.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 13:09, Naslov:
nezivim sa njima oni su u srbiji a mi u svajcarskoj,odemo tamo 2put godisnje to je sve.u pocetku sam imala dosta problema sa svekrvom dvolicna je i pravila svadje ma svasta tu sam ja otvorila usta dotada sam cutala ali sam pukla muzu sve ispricala neko vreme nisam sa njom pricala a sada u ``normalnom``smo odnosu,ali se suzdrzava sto bih se reklo postala je ``fina``.
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 285
Koliko clanova ima idealna porodica?