Koju vrstu zastite koristite?!

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 15:20, Naslov:
Ja koristim Logest pilile već godinu i po dana, i nemam nikakvih problema, čak šta više regulisale su mi mesečni ciklus. Pročitala sam ovde iznad neke potpuno netačne stvari o pilulama kao npr " Povecavaju rizik od raka dojke, cervikalnog kancera i veoma retko raka jetre. Rizik za oboljevanje od raka dojke se tokom uzimanja pilula za kontracepciju povecava za 25% ali se bitno smanjuje sa prestankom uzimanja pilula, 10 godina po prestanku korišcenja rizik je isti kao kod onih koji nikada nisu koristili pilule za kontracepciju. " Pilule zapravo smanjuju mogućnost nekih kancera.

Što se tiče debljanja udebljaćete se samo ako puno jedete, pilule nisu krive za to Vrlo srecna

Volela bih da mi ove devojke što se štite "prirodno" objasne kako je to zaštita, pretpostavljam onaj vid zbog koga imamo 200 000 abortusa godišnje u Srbiji.

Živimo u 21. veku i u svim razvijenim zemljama normalno je koristiti savremenu kontracepciju osim u ovoj našoj Srbiji, baš zbog ovih glupih predrasuda. Idite kod ginekologa raspitajte se, oni sigurno bolje znaju od vas šta je zdravo a šta ne.

Sve najbolje, pozz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 30.03.2010, 11:33, Naslov:
Moj puz i ja kao shto rekoh,koristimo metod prekinutog snoshaja,ali samo zato shto se ne bojimo dolaska bebe Wub
Naravno,da oni koji ne planiraju trudnocu,ne bi trebali tako da se shtite...
Posebno ako nemaju stalnog partnera.. To vazi i za pilule!Samo kondom shtiti od polno prenosivih bolesti!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 30.03.2010, 12:27, Naslov:
Yersinia,vidim da si citirala moj post o pilulama i obeljevanju od kancera..
Zapravo,ne koristim pilule,pa nisam upucena dovoljno u njihove "vrline i mane",ali upravo moj ginekolog me je posavetovao da nema potrebe da ih koristim,a post koji je postavljen su navodno najnovija istrazivanja i izvor je sa sajta "doktor.rs" koliko se secam,nisam sigurna..
Nisam merodavna za davanje mishljenja na temu pilula,pa zato i uvek kada postavim text svakome kazem da je najpametnije da se raspita kod svog lekara,u ovom sluchaju ginekologa..

Veliki poz Zdravo
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 29.03.2010
Datum unosa: Sreda 31.03.2010, 21:10, Naslov:
Oki al sledeći put nemoj nešto tako ozbiljno da pišeš ako nisi sigurna, jer kad devojke pročitaju tako nešto često odustanu od pilula, a to je danas jedna od najboljih metoda kontracepcije.
Slažem se ako nemate stalnog partnera obavezno kondom. Ima toliko polno prenosivih bolesti i treba se čuvati npr. hlamidiju ima nezvanično svaka 4 devojka, a zvanično svaka deseta Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 31.03.2010, 23:10, Naslov:
Zato i kazem da je najpametnije posavetovati se sa ginekologom...
Ali,isto tako mislim da nije pilula bash za svakoga najpametnija zahtita i
najbolja metoda... Ipak ona deluje na nashe hormone...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 31.03.2010, 23:14, Naslov:
Slazem se i ja sa Jekalinom....nije pilula za svakoga...svaciji organizam reaguje drugacije...zato je najbolje popricati sa ginekologom i doneti odluku sa njim koja vrsta je najbolja.Naravno ovde pricamo o stalnom partneru....kondom je uvek dobro resenje i najsigurnije...sto se mene tice ja ne koristim nista sada....dok se ne porodim,a posle cu videti!Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 31.03.2010, 23:17, Naslov:
Mishu,boli te uvo...Sad samo uzivancija Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 31.03.2010, 23:19, Naslov:
zajedno smo se pregledali i sve je u redu tako da mozemo ibez zastite,ali nije preporucljivo u trudnoci zbog raznih bakterija....znaci na proveru oboje pa onda uzivancija!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 11:27, Naslov:
Ja sam se pregledala sve je ok,ali on ima mali broj e.coli...
Chula sam da se ona moze preneti ejakulatom,ali obzirom da on ne ejakulira u mene,da li mislite da i dalje postoji opasnost da je i ja dobijem?
Verovatno cete svi reci da treba da koristimo kondom,ali nikada nismo,osim na samom pochetku veze,njemu kondom jako smeta,a iskrena da budem i ja sam se odvikla Vrlo srecna Bojim se da ne postoji drugo reshenje osim kondoma ili apstinencije...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 13:33, Naslov:
Moj muz i ja smo resili da se ne cuvamo i sada cemo imati drugu bebu. Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 13:36, Naslov:
Wub divnoooooo... Zelim vam puno uspeha i srece!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.04.2010, 13:37, Naslov:
Hvala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 3
Reg. datum: 14.09.2014
Datum unosa: Nedelja 14.09.2014, 13:25, Naslov:
Kondom je zakon! !!! Cvijece
____________________
07.03. <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 87
Koliko clanova ima idealna porodica?