Vrtici

  • 1
Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.10.2008, 21:37, Naslov: Vrtici
Koji su vrtici bolji za decu Pitanje? Drzavni ili privatni Pitanje?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.10.2008, 21:42, Naslov:
Uh bas neznam ,nemam vise Bebica za vrtic. Zdravo
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 20.10.2008, 23:24, Naslov:
Ne znam jos uvek. Mislim da su bolji vrtici koji imaju bolje vaspitacice, sta sve cujem od nekih majki kad pricaju o vaspitacicama...(iz drzavnih vrtica). Ono, volela bih da moje dete ide u vrtic gde ce da ima sve sto moze da mu padne na pamet, gde nisu prevelike grupe dece i gde znam da ce sigurno da dobije potrebnu paznju. Opet, s druge strane, ja sam isla u drzavne vrtice i bilo mi je super Osmeh jesam doduse volela da se tucem sa decom ponekad, i lomila sam ruku, ali je bilo zabavno Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 20.10.2008, 23:27, Naslov:
Moja deca su isla ,sin jos uvek ide u drzavni vrtic i ja sam zadovoljna jer privatni vrtic danas otvori svako.....moje neke poznanice su imale bas probleme u privatnim vrticima i mislim da je bolji program i organizacija u drzavnim vrticima kao i hrana....U mnogim privatnim vricima budu sva deca zajedno i od 3 i od 5 i od 4 godine......ovde su ipak sa svojim vrsnjacima.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 21.10.2008, 00:56, Naslov:
Mislila sam da neka od vas radi u vrticu da posaljem muza da se malo igra jer on voli zensku decu od25-50god
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 21.10.2008, 10:34, Naslov:
mislim da privatna zabavista mogu samo biti bolje snabdevena od drzavnih ali ni to nemora biti ,sve zavisi kakve su vaspitacice ako su one normalne ,prijatne i drage tad ce deci biti ugodno gde god da su !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Utorak 21.10.2008, 10:41, Naslov:

Meni je bitno da je moje dijete zadovoljno a normalno i ja,kod nas ima jedan vrtić,državni je i mogu vam reći da je extra.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 21.10.2008, 14:34, Naslov:
Mislim da su najbolji drzavni vrtici...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 21.10.2008, 14:38, Naslov:
I moja su deca isla u drzavni vrtic,bila am prezadovoljna,a posto sam ja radila u jednom drzavnom vrticu znam kako to funkcionise.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

kikinda
Broj postova: 3
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 20:28, Naslov:
Moje starije dete je islo u drzavni vrtic,i skroz sam zadovoljna,i mladje ce takodje ici u drzavni vrtic,mislim da privatnici 'deru";jer i te vaspitacice isto znaju sto i ove u drzavnim vrticima.I sad idem,vreme nam je za pajkenje{imam malo dete}.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 18:51, Naslov:
Moje dete ide u tzv. Englesko zabavište. Poenta je u tome da deca ne znaju srpski, ali ni engleski jezik jer su tu iz različitih delova sveta.VAspitačice govore na engeskom i dete već posle nekoliko meseci počinje da usvaja jezik. Milina je gledati kako se deca sporazumevaju i druže. Mislim da su privatni vrtići bolji. Manje su grupe i jednostavno mislim da ne može neko da dobro obavlčja svoj posao samo iz ljubavi, barem ne za neko duže vreme.Potrebno je da bude dobro plaćen za to.
U našem vrtiću ne postoji televizor na primer i potpuno su zabranjene grickalice i slatkiši...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 22:43, Naslov:
moji klinci idu u drzavni vrtic a posli su sa 11 meseci. ja sam prezadovoljna i vaspitacicama i programom u vrticu. oni tamo imaju neki red, svake nedelje uce po jednu pesmicu, recitaciju, uvek po jedno zanimanje ove nedelje uce sta radi pekar. dosta se radi sa njima imaju i ritmicku sekciju, pozorisne predstave povremeno, redovne posete zubara i pedijatra u vrticu. sve u svemu bolje je nego privatno bar ja tako mislim.
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 23.03.2009, 22:47, Naslov:
Moja deca su isla u drzavni vrtic i obe su krenule sa nepune dve godine.Bila sam veoma zadovoljna sa vaspitacicama i u jaslicama i u obdanistu.Bile su jako dobre prema mojoj deci i deci uopste,toliko da su ih vec sa 4 godine vodile na Testeru (skolu u prirodi na cetiri,pet dana).
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Utorak 24.03.2009, 08:50, Naslov:
Starija cerka je krenula u drzavni vrtic sa 14meseci, vaspitacice su bile super sa 4 god je isla na zimovanje na Divcibare 7 dana a mladja je krenula sa nepune 3 god. Prezadovoljna sam kako im je bilo tamo one su super prihvatile, sve pametno naucile i iz predskolskog krenule u skolu. Ista vaspitacica im je bila od Jaslica do skole, super su zene sa puno paznje i ljubavi prema deci.
Dok je moja bivsa jetrva slala decu u privatni vrtic u Kosutnjaku placala 300-400eura mesecno moja deca su bolje prolazila tako da kad su krenule u skolu bile potpuno spremne, tamo su bile od 8-16h.Bile na sve rekreativnea one su brinule o njima kao majke, zaista su bile fenomenalne vaspitacice, prava smisao te reci vaspitac.
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 26.03.2009, 18:42, Naslov:
Ja imam prelepo iskustvo sa drzavnim vrticem oba deteta mi idu u drzavno obdaniste i jako sam zadovoljna dok moja prva komsinica ima jako lose iskustvo izgleda ipak da je od slucaja do slucaja. Ako naletis na dobre vaspitace pun pogodak. Cool
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 102
Koliko clanova ima idealna porodica?