Veridba

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 00:05, Naslov: Veridba
da li ste za duze ili kratke veridbe,ako nije Tajna Pitanje?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 22:34, Naslov:
Balerina,kakvo je tvoje misljenje o veridbama?Da li je bolje biti veren,ili pobeci?
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 22:44, Naslov:
Ja sam pobegla Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Ne znam u danasnje vrijeme vjeridbe mi se ne svidjaju.Ljepse mi je da muskarac zaprosi negdje iznenada a ne klasicna vjeridba.Kod nas u CG ima puno obicaja i ceremonija oko vjeridbe i svadbe bas oni stari obicaji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 22:50, Naslov:
Kod nas ako pravis vjeridbu moras da radis sve sto ti drugi kazu ne mozes ti sama da je osmislis i da to bude to.Nego dodje on sa njegovima ti u sobu oni se popricaju jedno pola sata pa onda kazu zasto su dosi(kao niko pojma nema)
onda te traze pa kad te nadju sijedas sa njima zasto .Idu zdravice jedna,druga,treca..... Spavam Spavam Spavam I prsten ti daje.I onda svi tu ugovaraju datum vjencanja oni se vjencavaju a ne vi,zvanice koje nisi vidjela 20 godina...............................................

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 22:59, Naslov:
ima toga i u Bosni i na Kosovu,zato je najbolje pobeci Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 23:00, Naslov:
Tacno tako.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 09:25, Naslov: veridba
ako je ikako moguce izbjegnite obicaje,jer tu vas nigdje nema!mi smo se zarucili,nitko nije ni znao,saznali su nakon 5 mjeseci,sami se odlucili za datum,nasi su se sreli 2 dana prije svadbe,malo popricali,mi ih upoznali sa svim sto ce biti,i to je to!na svadbi smo ispostovali par obicaja,radi tradicije,ali nista puno,ni previse! ali ljudi su razliciti....
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.10.2008, 09:27, Naslov:
Ljubav je bitna i razumevanje,obicaji ne i neka pravila od pre 100 godina
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 09:45, Naslov:
Ja nevolim običaje ,a kod nas u Hercegovini baš kao u CG zadržali su se sve do danas.Ja i moj muž se nismo ni vjerili,sami smo sve dogovorili oko svadbe,sami odabrali datum i restoran za goste.Običaje nismo dali da nam provode.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 09:51, Naslov:
Ja i moj dragi smo se verili tako sto je on meni kupio prsten i mi pokazali nasim roditeljima koji nisu to bas prihvatili .....navodno nemoze se to tako .....ali nama je to puno znacilo......vencanje smo imali solidno samo najuza familija i kod maticara ja on i kumovi.......to mi se bas i nije svidelo ali sta ces neide sve kako mi hocemo.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 23.02.2009, 11:11, Naslov:
Gledajuci kako danas ima vise razvoda nego vencanja mislim da bi bilo mnogo bolje za sve kada bi se prvo verili pa tek nakon godinu,dve zivota zajedno odlucili da stanu pred oltar.Jer nije isto kada se zabavljas sa nekim pa svako vece odes svojoj kuci u svoj krevet ili kada delis sa nekim i zadnje zrno soli.Mi svi mislimo da poznajemo jedno drugo pre vencanja ali uvek se uverimo u suprotno...Mislim da je lakse raskinuti veridbu ako neide nego se razvoditi.
Moj muz i ja se nismo verili ali nisam ni pobegla.Ostala sam u drugom stanju i posto smo se voleli i bili zajedno tri godine nekako je bilo logicno da se vencamo.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 23.02.2009, 11:47, Naslov:
Savtrno ima jako puno razvoda. Ljudi su postali jako netrpeljivi jedni prema drugima, i svi čini mi se olako odustaju, Naravno, ima stvarno situacija kada više ne može da se živi zajedno. I ja sam sama pristalica bolje dobar razvod nego loš brak. Ali, ipak mislim i slažem da dosta mladih uleće brzopleto u brak, prinuđeni trudnićom ili nekim drugim faktorima.
Ja nisam bila verena, ali smo već živeli zajedno kada sam ostala u drugom stanju, tako da to i nije bila ni velika ni nagla promena u našim životima.
Inače kada sam dobila od muža kao verinički prsten, bila sam u periodu trudnoće kada sam imala strašne mučnine, i po ceo dan sam povraćala. I jedno veče on mene da iznenadi, pripremi večeru, pozove moje i njegove roditelje, sve super, bajno, stavi mi prsten, a ja trkom u vc da povraćam Vrlo srecna Sad je slatko smejemo kad se toga setimo Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 03:13, Naslov:
Ne volim obicaje, tj. mrzim ih! Bljak sve sto je uobicajeno, sto je onako kakvo treba da bude i nikako drugo, ono sto ti drugi namecu jednostavno ne podnosim! Uvek sam i jedino za originalnost. Verila se nisam, ali samo sto nisam Vrlo srecna i poznajuci svog dragog znam da ce sigurno biti i vise nego originalan Vrlo srecna takodje ni svadbe ne volim, jer mi sve lice jedna na drugu. Vise sam za private party, onako nesto samo za svoju dusu Zurka sa otkacenom vencanicom i stranom muzikom Sreca haha crazy Lud
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 09:49, Naslov:
sa jedne strane volim obicaje ali nepodnosim kada se neko mesa i nedozvoljavam to,veridbu i nismo pravili ali svadbu jesmo super bilo
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 09:56, Naslov:
Moj dragi je kupio prsten i doneo ga kuci kod mojih,mojima se nije bas svidelo
jer su oni planirali sve kako treba,ali meni je bas tako bilo slatko....
A sto se tice svadbe,vencali smo se u Svajcarskoj samo kod maticara,
nasa najuza rodbina kumovi i mi!!!Posle u restoran,bas nam je super bilo!!!! Sreca Sreca Sreca
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 10:09, Naslov:
moji nisu bili za mog muzica pogotovo tata tako da sam pobegla,ali hvala bogu pomirio se stim vrlo brzo i pravili svadbu.
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 12:35, Naslov:
moj,muz i ja nismo pravili veridbu,a nismo ni svadbu,mada je meni mnogo zao jer mi je zelja bila da budem u vencanici,al situacija je takva bila,al sad sammnogo sretna i nista nam nefali,

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 12:45, Naslov:
Retko ko u ovo vreme pravi veridbe...ti neki obicaji potpuno se zatiru...ponekad mi dodje zao Tuzna
Mislim da taj zivot sa buducim treba da bude i neka vrsta ispita za buducnost.Nemora to biti striktno veridba vec uopste zivot sa njim,kao neka "proba".Jer kada dvoje zaljubljenih pojedu prvu kilu soli zajedno (kako govore nase bake) tek onda znaju sta ih ceka u zajednickom zivotu.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 24.02.2009, 16:38, Naslov:
Ahhh bilo je... cinimi se kao da je juce biloCvijecepravili smo veridbu,vencali se kod maticara i u crkvu.Bilo je prelepoSreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:20, Naslov:
mi smo prichali o veridbi,morali smo jer vec dugo zivimo zajedno,iako ja to nisam tako zamishljala...On smatra da treba da se isposhtuju tako neki glupi obichaji,a ja sam za varijantu da me on iznenadi i da ne mora niko ni da zna,da to treba da bude neshto nashe...Ali sad vishe ni ne moze da me iznenadi kad smo o tome prichali.. Heheheh U poslednje vreme mi sve neshto naopako ide...Tj nishta ne ide onako kako sam ja mashtala i zamishljala...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 299
Koliko clanova ima idealna porodica?