Veridba

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:30, Naslov:
Moj puz i ja se nismo verili...dosao covek lepo u Beograd,pitao me da se udam za njega...onda smo se sami dogovarali kako da sve to izvedemo...i kad smo se sve dogovorili ja rekla mojima jednostavno :"Ja se udajem u julu mesecu".....Sok moje mame kako ce da spremi sve to treba po nekom redu i protokolu a ne tek tako "udajem se"...i ja spakovala svoje kofere,ostavila posao i sve i rekla im da je vencanje 28. jula....sta ce dosli su u Atinu,odveli smo ih u opstinu(mi u farmerkama opusteno)....i gotovo!Moja mama vristala kako se udajem u farmerkama,kako nema smisla,sramota....bla bla....a meni samo bilo bitno da sam tu sa onim koga volim!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:32, Naslov:
Kakve ste vi face!!!Sad te volim josh vishe!!! Sreca
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:34, Naslov:
Draga moja mislila sam da ja to nikad ne bi mogla da uradim,ali da vidis kad poludis od svega i kad ti pukne film da vecito udovoljavas drugima....onda sve mozes!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 14:39, Naslov:
Bravo Sanja
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 15:25, Naslov:
Stvarno bravo,mogu ti reci da imash jako velika m....a Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Petak 05.02.2010, 19:56, Naslov:
Mi smo bili vjereni sve vrijeme našeg zabavljanja, jer smo počeli da se zabavljamo tako što me on pitao da se udam za njega (inače se poznajemo čitav život ) i tako da smo samo to krunisali brakom poslije 2,5 godine kad su se neke stvari poklopile i to je to. Mir Mir
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 06.02.2010, 20:53, Naslov:
Ja sam zarucena preko 2 godine a u vezi sam skoro 3. Za mene je zarucivanje samo sljedeci korak veze, plus u jednoj vezi koji ukazuje na ozbiljnost. Zaruke se mogu prekinuti kao i veza ali necu o tome jer je meni od prvog dana pa sve do danas kao u bajci zaista. Na vjenacnje ni na zarucivanje ne gledam kao na nesto sto je obavezno, ma sve je to samo stvar volje i nacina gledanja na brak i zaruke, meni je brak samo papir a zaruke plus u vezi sve ostalo je ljubav i samo ljubav... =)
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 133
Koliko clanova ima idealna porodica?