Da li su darezljivi?

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 22:44, Naslov:
Ja sam od bivseg dobila 101...ali mu ni to nije pomoglo Mislim
Ali ne mogu da gresim dusu, dobijala sam po neki pokloncic bez povoda, ne mora to nista skupo da bude, ali je znak paznje. Poklanjam i ja...tako da sa tim nemamo problema. Bitna je paznja, a ne povod. Cvijece
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 10.11.2008, 23:44, Naslov:
Mislim da je malo preterano,ali o ukusima ne treba raspravljati. Sto se toga tice moj dragi je divan-jako cesto dobijam neke sitnice:smoki,cokoladicu,cvet... Ma meni je od njega i poljubac dovoljan Wub
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 10.11.2008, 23:49, Naslov:
Dovoljan je samo osmeh i sve ostalo pada u vodu,sve prolazi,ali nasa ljubav traje,to nam je najveci poklon.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 00:17, Naslov:
Ja se slazem sa Dankom u potpunosti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 13:15, Naslov:
ako nisi zadovoljna sa cokoladicom neces biti zadovoljna ni sa 10001 ruzom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 16:37, Naslov:
Moj deckonjac meni svaki dan donese neki slatkis, ili nam kupi "3 u 1" kaficu da pijemo zajedno... Nema puno para, kao ni ja, tako da se oboje zadovoljavamo malim stvarima, jer su u sustini paznja i ljubav najvazniji. Sta god da se poklanja, bitno da je od srca. Osmeh
Sto se tice ovih "bezbroj" ruza, mislim da je to preterivanje, ali sigurno ne bih ostala ravnodusna kada bih dobila tako nesto, iako je moje poimanje romantike drugacije. Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 16:55, Naslov:
U siromaha cast,u bogatasa glas,slazem se sa Waiting_For_The_Night
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 16:57, Naslov:
Sitnice su upravo ono sto je bitno za vezu, sta god to bilo u pitanju! Mada, ne bih odbila ni kad bih dobila nesto vece! Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 17:13, Naslov:
Sta,na primer Pitanje? Ideja Bijem
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 17:16, Naslov:
Recimo karte za neko egzoticno putovanje, lep komad nakita, dobru torbu i cizmice... Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 17:40, Naslov:
Ali prvo mali tim dece Cool Cool Cool
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 17:42, Naslov:
Ima vremena!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 11.11.2008, 18:06, Naslov:
Ako ti tako kazes,ja se slazem.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 10:52, Naslov:
Cek' prvo da prokomentarisem ovaj slucaj gore naveden....meni je to ok.Ako ima mogucnosti zasto da joj ne kupi....ako je imao potrebu da to uradi neka je uradio.Mislim da se ni jedna od nas ne bi bunila kada bi dobila takav poklon....Osmeh
Moj puz je darezljiv,ali ne u smislu skupih stvari tipa nakita ili tako to....voli da mi kupi kvalitetnu odecu i cesto kad se vrati s puta donese mi nesto.Tacno zna da odabere ono sto volim...dusa moja...Wub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 10:58, Naslov:
Moj puz nema pojma da mi kupi neku stvarchicu,kaze :"otkud znam da li cu da potrefim" Zid Pa onda radije voli da mi da pare da ja neshto kupim,a naravno,mene to iznervira,jer to mogu i sama Heheheh Rekla sam mu 300 puta,daj mi zguzvani papiric,ali da znam da je od tebe i od srca ...
Za razliku od njega,ja mu chesto kupim neku sitnicu,bez obzira na datum,vec onako,bzv... I kad god idem sebi da kupim neshto,nikad se ne vratim kuci bez poklona i za njega..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 12:48, Naslov:
Cvijece Meni je najlepsi poklon kada ujutru dodje da me poljubi , i donese mi dorucak u krevet . Ili jednostavno samo skuva nes i probudi me zagrljajem Pijem kafu Nisam obozavalac prevelikih poklona . Smatram da je poklanjanje paznje mnogo vaznija stvar . Jer paznja se novcem ne moze kupiti . Od materijalnih stvari najdrazi mi je jedan predivan lancic koji mi je kupio u Grckoj - u pitanju je krst koji je stvarno predivan ! Vrlo srecna
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 14:03, Naslov:
Slažem se Jovanovićko. Materijalista nikad nisam bila i smatram da se najbolje stvari na svijetu ne mogu kupiti novcem. Ja sam osoba koja živi od sitnica i koja se obraduje poput djeteta.Meni puno znači pažnja i puno mi je vrijednija lijepa riječ nego lijepa narukvica npr.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 15:18, Naslov:
Moj dragi je darezljiv koliko god moze, pa cak nekada i previse, ne volim kada se istrosi ali on kaze "na koga cu ako necu na tebe" Wub
Nemojte sada pomisliti da su to neke jako skupe stvari ali vrlo cesto zna da me iznenadi sitnicom ili nekom malom ali kvalitetnom stvarcicom i uvek potrefi poklon, jako je mastovit i tacno zna moj ukus i sta zelim. Kaze da je bilo tesko moj ukus potrefiti i nauciti ga i da dugo mozga o necemu dok mi ne odabere poklon. Primeri: nakon samo mesec dana zabavljanja ja sam se jako razbolela i on je dosao u vrsac nenajavljen sa korpom voca i najmekanijim cebetom koji postoji na planeti, ono za bebe ali velikog formata koje je narucio mesec dana ranije(sto znaci da su mu namere za mene bile ozbiljne jos pre pocetka veze i sve su to bile neke njegove mudre taktike). Jednom kada me posetio u beogradu doneo mi je ananas uvijen u veliku masnu, kada se vratio sa apsolventske iz svake zemlje koju je posetio je doneo ponesto-iz francuske predivan parfem iz fabrike parfema, iz italije-one njihove maske cuvene sto su se nosile na balovima, a iz spanije-seme passiflore Vrlo srecna Onu haljinu u japanskom stilu sto sam u njoj na slikama on mi je kupio i insitirao je na tome! Pun je iznenadjenja uvek, ali i ja se veoma trudim i dosta toga sam i ja njemu poklonila, cak se lepse osecam kada ga iznenadim nego obrnuto, volim da kupujem darove dragim ljudima. Smatram da datumi i neka posebna dogadjanja nisu toliko vazna i da je poklon najbolje odabran kada nesto vidimo i to nas podseti na odredjenu osobu i uglavnom unapred tako imam vec odredjene ili cak kupljene poklone za drage mi ljude. Cvijece

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 18:35, Naslov:
Volim sitnice i to me posebno raduje......on zna da volim cvece i cesto me bez razloga obraduje jednom divnom crvenom ruzom......ruza mi je omiljen poklon i sasvim dovoljan
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 31.05.2010, 18:36, Naslov:
To je bash lepo Wub
Ovde sam jedino ja svog puza ocrnila Vrlo srecna Pa shta cu,kad sam iskrena,takav je..Ne ume da potrefi,pa to ti je!I nimalo nije mashtovit Heheheh
Nije stipsa,kazem,da mu trazish pare,rodice ih ako treba,ali poklon da izabere,pa njemu je to muka najveca Vrlo srecna Bash sam se iznenadila kada mi je kupio buket kala(a to mi je omiljen cvet) Pitanje? !!! i sad za rodjendan mi je kupio mobilni sa dve kartice... Dodushe,mobilni mi uopsgte nije ni trebao Vrlo srecna ali ajd...Jednom mi je kupio dzemper koji mi je bio veliki Zid pa sam ga poklonila drugarici ... Vrlo srecna
Shta ce chovek kad ne ume Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 259
Koliko clanova ima idealna porodica?