Gde je mala Madeleine - pedofilija

Broj postova: 27
Reg. datum: 12.09.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 05:58, Naslov:
Za pocetak roditelji su krivi za ostavljanje same dece , a o davanju sedativa stvarno i nemam reci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 06:37, Naslov:
Nekada se u nasim krajevima davao deci caj od caura maka kad su bila placljiva ili nisu htela da spavaju!Roditelji su svesno drogirali svoju decu da bi mogli na miru da rade na njivama ili kucne poslove .Moj svekar je bio zrtva takve prljave rabote starijih.Toliko je plakao kao beba da su mu spravljali taj caj pod izgovorom da ce i onako umreti.Nije umro.Caj je ostavio posledice.Njegovo srce je dva puta manje nego kod normalnog coveka.
Strasno je kako roditelji mogu da naude svopstvenoj deci tako da nisam sigurna u neduznost roditelja male Madeleine, pogotovop kad citam kakvim su se stvarima bavili!Svingeri...Ipak su to izopacene osobe!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 16.09.2007, 06:46, Naslov:
Jos jedan primer iz mog kraja koji se dogodio polovinom proslog veka.Dete je umrlo jer je bilo u prostoriji gde je majka spravljala krastavce za zimu .Bebina pluca su izgorela od udisanja isparenja sirceta kojim je kiseljena zimnica.
I nikom nista.Nije bilo krivicne odgovornosti za to.Dete je bilo njeno-pa moze da radi snjim sta hoce! Nije namerno uradila tako nesto!Dovoljno je sto je bila bolna zbog smrti deteta pa je zatvor bio neradekvatna kazna!!!???Da li su to opravdanja za takav cin???

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 18:59, Naslov:
U tvom slucaju kojeg si navela maculi, mozemo pricati o neznanju, ne mogu reci da se radi o nemaru. Narocito jer se je to dogodilo u vrijeme dok djeca nisu imala prostorije u kojoj bi spavala, vec su se svi poslovi obavljali u jednoj prostoriji.
Ovo oko slucaja Madeleine me jos uvijek okupira. Ovdje se ocito ne radi o nezanju, mozda o nemaru ali slucaj dobiva sasvim drugaciji epilog.
Po zadnjim vijestima cujem da su roditelji iskoristili sumu za trazenje djevojcice za placanje hipoteke na kucu.
Razumijem da su zbog svih tih dogadjaja ostali bez stalnih dohodaka ali ...
Koliko djece nestane, pa o tome javnost uopce nije obavjestena.
Ne znam, meni je ovo sve vise cudno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 20:31, Naslov:
Sta je na kraju bilo sa majkom koja je osumnjicena? Jesu li ista otkrili?
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 20:41, Naslov:
Sada su osumnjicena oba roditelja. Nasli su nove advokate koji se trude dokazati njihovu neduznost i jos uvijek ne odustaju od trazenja djevojcice.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 13.11.2007, 06:03, Naslov:
Zovite me radio Mileva ali frapirana sam vijescu da su nestalu djevojcicu vidjeli u poznatom romarskom sredistu Medjugorje. Prepoznao ju je jedan irski vjernik. Kaze da je djevojcica bila u drustvu jednog muskarca, koji joj je rukom pokrio usta dok je djevojcica zvala svog oca.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 110
Koliko clanova ima idealna porodica?