Slikanje

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 25.09.2009, 10:23, Naslov:
Totalni sam antitalenat za crtanje, a o pravom slikanju i da ne govorim. A, bas bih volela da imam taj dar.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 25.09.2009, 10:28, Naslov:
I ja sam tu negde kao Marijana umem da nacrtam devojku (ali ne i ruke), cica Glisu i mace i kuce da lice na sebe, drugo sta god pokusam ispadne nesto drugo.Osmeh Vezbala sam sa sestrom posto je ona profi. Sto se slikanja tice, boje umem da zamazem kao neki 'umetnici' Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 25.09.2009, 10:30, Naslov:
Sta cu ja kad mi deca krenu u skolu pitam se.... Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 25.09.2009, 10:32, Naslov:
Pa nista neka crtaju/ slikaju sami...Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 25.09.2009, 10:34, Naslov:
Pa, ako povuku na mamu bice problema.... Ha, ha, ha
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 25.09.2009, 10:36, Naslov:
U skoli sam imala 5. Najvise sam volela da crtam pejzaze, nastavnica je uvek uzimala moje radove, a sad... Kao sto vec rekoste, umem da nacrtam cica glisu Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 26.09.2009, 12:47, Naslov:
Nije da se hvalim Osmeh ali lepo crtam,a pogotovo slikam,to sam uvek volela,uvek me je to privlacilo.I mm jako lepo crta,a da li lepo slika jos nisam videla! Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 60
Reg. datum: 19.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.10.2009, 21:55, Naslov:
volim slikarstvo i slikanje al sam totalni antitalenat zato uzivam u slikama moje sestre koja se vise ne bavi sa tim jre je pocela da se bavi vajarstvom i otvorila je svoj atelje u Hrvatskoj ako ste zainteresirani mozete pogledati sledeci link ovo nije reklama samo da znate samo umjece jos jednog umjetnickog srca Osmeh

http://www.janjagora.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.10.2009, 22:06, Naslov:
Da, pogledala sam i uživala u divnim predmetima od pečene gline. Ova ,pomalo zaboravljena vještina je ostala u rijetkim radionicama poput ove.

I danas više volim prave saksije od pečene gline od ovih plastičnih u kojima se i samo cvijeće pati. Nažalost, prave saksije je moguće naći samo na velikim vašarima koji su skoro uvijek u "nevrijeme" (tačno određenog datuma-pa koji dan padne).
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 25.12.2009, 13:43, Naslov:
Ne mislim da sam neki talenat,ali mogu prilichno dobro da nacrtam bilo shta u shta gledam,ali iz glave mi je malo komlikovanije...Najteze mi je da nacrtam ljude,ali zato kada se potrudim mogu da ispadnu dobre karikature Osmeh
Volim da crtam,slikam i to me zaista opushta,ali nemam bash vremena za to...
Imam i da vam predlozim jednu zanimljivu tehniku slikanja koju nam je pokazala nastavnica josh u osnovnoj shkoli.Ona je kako za talentovane,tako i za totalne antitalente.Slika slikana ovom tehnikom ne moze da ispadne loshe! E ovako:
Nabavite malo deblji papir,moze i list blok 5,uzmete belance iz jaja i sipate u neku chantricu.U drugu posudu sipate zeljene boje,pa malo umochite u belance,malo u boju i sharate.Mozete da koristite i svoje prste i pravite razne oblike.Probajte!Svidece vam se sigurno! Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Utorak 08.06.2010, 21:59, Naslov:
Slikanje = zivot ! Zivot = slikanje ! Moja najveca ljubav . Slikati lepotu koju nam je Bog dao ! Slikacu dokle god budem znala za sebe . Obozavam ulje . Obozavam Impresionizam ! Slikanje je zaista najvece zadovoljstvo jednom coveku kao sto sam ja .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Utorak 08.06.2010, 22:04, Naslov:
Volim da crtam ..Osmeh
Ne slikam nesto cesto...samo dok sam bila mala u skoli ... imala sam 5...volim da radim sa bojama...i znam lepo da crtam..tako mi barem kazu...Ma da ne crtam cesto....Tuzna
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 24.07.2010, 19:00, Naslov:
Ne znam da slikam, na žalost. Moji roditelji stvarno extra slikaju ali mene to nikad nije zanimalo. Mama najviše voli da slika uljanim bojama pejzaže i extra ispadnu a otac ljude (portrete) i isto su jako dobri, više djeluju kao da su uslikani ljudi a na nacrtani, a ja, ma kakva ja, veze ja nemam. Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 24.07.2010, 19:07, Naslov:

Ovo je slika koju je najslikala moja mama, ne vidi se dobro i ima odsjaj ali eto, da vam pokažem. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 16:08, Naslov:
Moj maji bjaco je nacrtao pingvina, inače ima tri godine i vjerovatno je naslijedio od mame dar za slikanje, ma ja, mene je zaobišao i on ga sad ima. Ljuta Govori Mino pig, pig, ja mislila misli na svinju, kad kaže ne Mino snijeg, i onda se sjetih da je pingvin u pitanju, i kad bolje pogledah liči. Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 76
Koliko clanova ima idealna porodica?