Sta sve vucete sa sobom po torbicama..?

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 13:09, Naslov:
moja je mala,nema nepotrebnih stvari...sto manje to bolje!!!Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 14:42, Naslov:
Joj nepitajte, nosim veliku torbu jer smatram da u maloj nemoze sve da mi stane , pa je svaka sledeca mala, nosim sve i svasta ali dobro je to da samo ja mogu da se snadjem Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 16.02.2010, 14:48, Naslov:
da,u svemu tome,najbolje je shto u velikim torbama ne moze niko da se snadje osim nas! Mir
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 187
Reg. datum: 28.02.2010
Datum unosa: Utorak 09.03.2010, 23:53, Naslov:
Svasta ja nosim sa sobom. Puder , kreon, sjajeve, labelu , kremu za ruke pa cak i tecni sapun Osmeh , maramice, telefon, kisobran,cesalj,ogledalo,parfem i ko zna sta se jos tu nadje . U skoli mu dodjem kao neka parfimerija kome sta zatreba znaju gde da se obrate Osmeh
____________________
Samo jednom se voli svi drugi su sledeci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 10:00, Naslov:
Ma ne mogu ni ja da se snadjem sto je najgore Vrlo srecna i kupit cu jednu malu tasnicu, koja je onako dnevna da moze za svaki dan da se natjeram da ne nosam full make up. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 02:32, Naslov:
Joj i ja svasta vucem po torbama... puder, maskaru, kreon, sjaj za usne (nekad i 2,3,4 Vrlo srecna ), labelu, cesalj, novcanik, mobilni telefon, ogledalce.. sto je najgore nista od toga mi nije potrebno, jer kad krenem negde vec sam nasminkana, ali uvek sve to potrpam da mi se nadje Vrlo srecna
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 33
Reg. datum: 09.03.2010
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 11:18, Naslov:
Jooj,i moja torba je puna svega i svacega!!! imam jednu koju nosim cesto,pa je tu uglavnom sve zivo-labelo,sjaj,hemijske,maramice,cetku(imam jednu preslatku,malu,pink! Osmeh ) i jos puuuuno toga...danas bi trebalo da uzmem da je ''ocistim'' malo...mozda nadjem nesto sto sam trazila dugo!! Vrlo srecna
____________________
At this moment there are 6470818671 people in the world,and sometimes you just need one!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 13:33, Naslov:
U poslednje vreme nosim torbetine, zato sto mora da mi stane: opeglani beli mantil, neka od knjizurina, rokovnik, gomilu hemijski, index(posto kada mi treba uvek ga zaboravim, tako da ga ni ne vadim iz tasne), novcanik, dokumenta, brufen(za glavobolje), maramice, sredstvo za dezinfekciju ruku, labelo, kljuceve, telefon, gumice za kosu, shnala, voda, krema za ruke u USB.
Eto sve sam nabrojala. Sminku skoro nikada ne nosim u tasni, uglavnom sam vec nasminkana i to je to...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 13.03.2010, 14:02, Naslov:
Takodje nosim veliku torbu...i kad mi zazvoni mobilni,jednostavno ne mogu da ga nadjem,pa se prvo uhvatim za novcanik...pa za parfem,pa za flasicu vode,neku olovku,labelo,mali rokovnik,naocare,maramice...(trenutno) rukavice...drugi mobilnipa tek kad prestane da zvoni ja nadjem mobilni Vrlo srecna
Ponekad i stignem da se javim,samo ako mi je u dzepu Lud
I tako sam pocela da ga nosim u dzepu,jer ovako nema vajde...
Sminku ne nosim,jer vec sam nasminkana...nosim je samo ako izadjemo,pa da posluzi za neku popravku-sto je retko,ali to mi je navika.
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 01:00, Naslov:
mobilni, kljuceve, novcanik sa dokumentima, blokce, olovku, papirne maramice, kremu za ruke...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Nedelja 20.06.2010, 10:38, Naslov:
Ma haos...Uvek kazem da cu poceti praktikovati male torbice,al nema
sanse...
Mene da zaustavi policija i da mi preturaju po torbi,moglo bi se desiti da
me i uhapse Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Jer imam punu torbu igli za inzuli,a nisam diabeticar..Pa dok
ja njima objasim zasto ... Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

A foto aparat nosim obavezno sa sobom,jer uvek bude neka
zanimljiva situacija sa klincima da ih slikam....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Nedelja 20.06.2010, 12:44, Naslov:
Ja juce kupila novu , veliku , belu . I prebacivala stvari iz jedne u drugu i zaprepastila se . Imam nesaser , a unutra sve i svasta , kljucevi od prikolice , maramice , labelo , neka ogrlica ... Pored njega uvek imam vlazne maramice , kljuceve od stana , od kapije , kuce , od zgrade (mnogo kljuceva) Fervex , Kafetin Menstrual , mobilni , svesku , olovku , novcanik i selotejp Osmeh
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 20.06.2010, 13:46, Naslov:
Počela sam nositi vodu, po ovim vrućinama je neophodna i puno je bolje za grlo piti vodu koja je temperature tijela nego hladnu koja je ubitačna za grlo.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 20.06.2010, 13:57, Naslov:
Jao sve i svasta Lud Vrlo srecna
Ali evo kad se vec nabraja... Wink

Neke parfemcice,2 labela,mob., novcanik, flash, kljucevi, hemijska, ogledalo,krema za ruke, dezodorans, zvake, gumica za kosu/snala,mali neseser sa sminkom (maskara, puder...) ,licna karta ,puno vizit karti..itd. Lud
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 15:15, Naslov:
Uh šta ne nosim... obično su to veće torbe koje jednostavno moraš natrpati i potrebnim i nepotrebnim stvarima... neseser sa šminkom, olovke, notes, sveska, mobitel, ključevi, novčanik, digitalac... maramice-nekoliko paketića Vrlo srecna itd.
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 122
Koliko clanova ima idealna porodica?