Svadjate li se,i koliko cesto?

Broj postova: 44
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 08:18, Naslov:
Svađa je zdrava, zdravija od precutkivanja i gutanja. Kada god to situacija zahteva svađam se jer sam uvedela da se posle osecam mnogo bolje nego kad svoje nezadovoljstvo guram pod tepih samo radi "mira u kuci". Mozda je tada mir u kuci, ali je nemir u meni, a to ne moze biti dobro. Pri tome, kad kazem svađa ne mislim na viku, ciku, bacanje serpi, ruznih reci, uvreda...vise mislim na raspravu, dijalog, otvoreno iznosenje misli, emocija, na trenutke kada "stavljamo sve karte na sto". Odsustvo svađe moze ukazivati na ravnodusnost. U momentima kada nisam imala zelju da raspravim ili objasnim uvek sam se sa zebnjom pitala zasto mi je svejedno.
____________________
"...više bole istine nego dobre laži."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Titograd
Broj postova: 28
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 20:47, Naslov:
Ja se nikad ne svadjam. Vrlo sam blage naravi, povucen i stidljiv. Uvijek radije precutim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 44
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 21:07, Naslov:
mda...
____________________
"...više bole istine nego dobre laži."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bg
Broj postova: 40
Reg. datum: 01.12.2010
Datum unosa: Petak 03.12.2010, 21:08, Naslov:
pradevojcica je napisala:
Citat:
U momentima kada nisam imala zelju da raspravim ili objasnim uvek sam se sa zebnjom pitala zasto mi je svejedno.


Meni nikada nije svejedno. Sramni
____________________
I hrabrost moze postati navika kao i strah.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 31.01.2011
Datum unosa: Subota 12.02.2011, 17:29, Naslov:
Nisam u fazonu da se svađam,ja to rešavam sve diplomatski,tj,sedi za sto da raspravimo problem,jer svadje su u stvari problemi koji su se desili u određenom trenutku.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 23:38, Naslov:
Pradevojcice slazem se, bolje nemir u kuci nego nemir u meni. Uh, bolje da ja ne eksplodiram. Uvijek je bolje rijesiti stvari odmah, pa ako treba i posvadjati se, naravno ako ikako moze na miran nacin da se rijesi a ako ne moze , prepirkica nece skoditi. Pomirenja su slatka ii mozak na pasu. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Sreda 02.03.2011, 00:01, Naslov:
svaki dan se svadjam ne da vadimo oci jedno drugom ali svadja prepirka da i to oko sitnica kod njega sve moze a kod mene ne..dok smo se zabavlajli ne ali sad da.
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Sreda 02.03.2011, 14:56, Naslov:
Svađamo se, vrlo često.Uglavnom su svađe oko djece.Uvijek od miša napravimo slona.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 01.12.2011, 19:56, Naslov:
Mi, Lud mi smo se u pocetku svadjali vise, u stvari raspravljali iskljucivo zbog njegove nesigurnosti.. nije znao sta hoce, pa ga lepo ostavim i ne javljam se, najvise dva dana i eto ga izginuce pisajuci Masem Ideja aha sad zna sta hoce Wink posle tih cimanja, jednom sam istinski nasla drugog da mu dokazem da mogu bez njega a i sebi, al nisam uspela bar sebi, njega je sve to jako potpreslo jer je emotivac do koske, ali zato sada tako pazi a doduse i ja, dosta je patnje pa brzo nadjemo zajednicki jezik, bilo sta da je u pitanju..sve su to sitne sto bi rekla Bambi slatke raspravice i uvek zavrse lepo Wink shvatila sam da nista vazno ne treba da mu kazem preko telefona nego u oci, ono sto zveka zove diplomatija..skoro jedan drug poslao meni poruku sta radim, ja poludela napala Dejana sto mu dao br. mislila da me proverava..on poludeo, strasno, pa zvao tog svasta mu rekao, a ja sizim..a decko mu uzeo br. iz telefona kad je on izasao..bilo mi krivo sto sam ga za nista napala, kaze on ti nisi normalna ja sa tobom i dajem njemu broj i spusti mi slusalicu, pa posle pet min salje poruku izvini sto sam bio onakav i zove pa ko da nista nije bilo: mala sta radis Sreca
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 145
Koliko clanova ima idealna porodica?