Svadjate li se,i koliko cesto?

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 02:04, Naslov: Svadjate li se,i koliko cesto?
Naravno da ne postoji veza ili brak bez svadja...
Na koji nacin se vi svadjate,da li brzo planete i kazete i ono sto ne mislite,ili prvo saslusate pa odgovorite..?
Da li su svadje,ili svadjice vasa svakodnevnica ili ipak nesto retko?
Kod mene je sve to vrlo individualno,nekad nam naidje period pa se cesto svadjamo i to uglavnom oko nekih gluposti.Nekada ja saslusam prvo pa dam misljenje,a bogami vrlo je cesce da planem i svasta kazem u trenutku Zid Ljut sam
a mrzim to Place Vrlo srecna
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 08:18, Naslov:
Mislim da nema braka, ili veze bez prepirki, i svadja. U pocetku sam bila plahovita, brzo planem, kazem i sto mislim i sto ne mislim, mladost ludost. Vrlo srecna A sada posle 13 godina braka sam vec drugacija, smirenija, kontrolisem se u osdredjenim situacijama, vise puta precutim i ako nije on u pravu, jednostavno su prepirke i svadjice pocele da me nerviraju pa gledam da ih sprecim bar s moje strane. Sad i ako se desi da se sporeckamo to je uglavnom zbog dece, ono '' zasto si popustio kad sam ja rekla ne'' ili oko slicnih stvari Lud
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 08:56, Naslov:
joj ana dio ovog teksta ko da sam sama pisala!
nekad nam naleti period kad bi se svadjali svaki dan,
ali onda ja precutim malo,svatila sam to s godinama,
ali poslije obavezno nadjem nacina da kazem na fin nacin(zenske taktike)
ako sam bila u pravu,i da je pogrijesio!
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 11:29, Naslov:
i ja se često svađam sa svojim mužem.ja jednostavno ne mogu da ušutim ili da izađem, a poslije se kajem dosta puta i bude mi krivo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 12:56, Naslov:
Naravno da se svađamo.Ne postoji veza gde nema svađe.Zavisi kako kad.Nekad naiđe period kad zaređamo malo češće, pa nekad traje veoma kratko, zavisi kakva je svađa.Ja sam dosta tvrdoglava i svađa me dosta drži.On ne voli svađe i apsolutno ih izbegava koliko može, ali naravno uglavnom su žene te zbog kojih nastaje svađa.U većini slučajeva.Bar ja tako mislim. Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 12:59, Naslov:
kod mene je mala svadja sastavni dio dana,uglavnom
ja prva pocnem a moj muzic nece da se svadja samo cuti...
to me jos vise izludjuje....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 13:00, Naslov:
Svadjam se sa momkom cesto i to obicno bude zbog neke sitnice...Ja nikada ne mogu da mu precutim niti on moze i eto,tako nastane svadja.Mislim da je svadja nesto normalno ali da ne treba preterivati,vec sto vise razgovarati....
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 108
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 00:54, Naslov:
Moj muzic i ja se OBOZAVAMO, a svadjamo se samo i jedino zbog njegovih! Naravno, ima mnogo stvari koje bi smo promenili jedno kod drugog i mnogo toga zbog cega se blago raspravljamo, ali one teske , prave svadje se desavaju uvek posle uplitanja nekog od njegove rodbine.
Verovatno cete reci da je to najgluplji moguci razlog, ali, na zalost..... tako je.
____________________
Brod je najsigurniji u luci, ali nije zato napravljen!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 09:51, Naslov:
Mi se svadjamo iskljucivo zbog njegovih........jer nemogu da se izborim za nasu privatnost nikako i to me dovodi do ludila.......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 11:14, Naslov:
Moj muz i ja se retko kad posvadjamo, pa ne moze da bude da nam se bas nikad misljenja ne slazu. Vrlo retko se desi da neko od nas podize ton i sl. jer se oboje trudimo da izbegnemo svadju i da sve resimo na miran nacin. Naravno, bude situacija kad me nesto stvarno iznervira i izbaci iz takta i nekad planem, ali u vecini slucajeva se trudim da se to ne desi jer se u tim trenucima obavezno kazu stvari koje se ne misle stvarno pa hajd posle to ispravljaj...Umem ponekad i da precutim ponesto da bih izbegla svadju, a ume i moj muz i posle mi bude drago zbog toga. Mir u kuci je najvazniji Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 11:25, Naslov:
mi se retko svadjamo... kada smo sami gotovo nikada.. neslaganja resimo mirnim putem... ali svadje nam izazovu moja ili njegova familija oko mesanja u nas zivot.... mada smo sada i to poceli da kuliramo.... i njih da nerviramo
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

wien
Broj postova: 15
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 12:46, Naslov:
Paa, cesto se svadjamo. Mada to ne bi zvala svadjom, vise raspravom. Uglavnom su to gluposti zbog kojih ni ne bi trebalo da se svadjamo. Problem je sto smo oboje tvrdoglavi i teramo po svom umesto da neko spusti loptu. Posle 5 minuta je sve ok, i uglavnom bude po momWink. Smeta mi sto je tako ne organizovan nekad, za sve ima vremena, a kada bude gustosa vremenom jurimo, nervozni smo...umesto da se neke stvari urade na vreme.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 12:59, Naslov:
Nemamo vremena da se svadjamo...obicno ja viknem a Neuclanjeni cuti,a na kraju mi samo kaze da pridjem da me poljubi jer sam tako Lud i tako me oraspolozi ...ili jos vise razljuti da se ucutim,ali to traje svega 10minuta Vrlo srecna
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 13:01, Naslov:
otprilike i kod mene tako,moj muz samo cuti i smeje se i poljubi me...
a mene kriza uhvati 7 dana pred menstroaciju,sad vec zna kako sam
nervozna tada pa se samo smeska........ Mir Mir
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 14:40, Naslov:
Ja se sa mojim muzem ne mogu svadjati.Ako bi i pokusala da povisim ton on bi se toliko naljutio da onda ne bi pricao nekoliko dana.Ali to ne znaci da je uvek sve po njegovom.Sve sto imam da mu prebacim sacekam trenutak kada znam da to mogu mirno reci .Onda lepo razgovaramo i u vecini slucajeva shvati da sam u pravu i ne ljuti se.Eh taj muski ego,ko ga nezna............ Durilica Ljuta
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 14:48, Naslov:
Najteze mi pada kada se smeje i kaze : Izvini." Zna da to izgovori umiljato a mozda i ne misli tako,ja bi tako pukla na atome !!!ali on ume bas da me oraspolozi,a ja ne umem tako kao on...prsnem k'o dinja !
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 15:11, Naslov:
Ja se vise raspravljam sa mm .......nismo istog misljenja i svako brani svoj stav.....e sad nekad je on u pravu a nekad ja......obicno se raspravljamo kad sedimo za stolom i pijemo kafuVrlo srecna tad ja samo nabrajam sta mi smeta dok njemu ne dosadi da slusa i kaze mi dobro jesi zavrsila........ja mu tad kazem ne tek sam pocela......i onda pocinje raspravaLjut sam i dok popijemo kafu zajedno obicno se i dogovorimo i tako prodje uglavnom nasa rasprava.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 16:48, Naslov:
Danka tako ti je i kod nas...Sesnaest godina smo zajedno,a oboje smo rogati (on-jarac,a ja-ovan) mozes zamisliti kako bi to moglo da bude Ljuta Ljuta Ljuta ... Samo sto ili ja ili on u tim trenucima pocne da se smeje i sve to okrene na zezanje Vrlo srecna .
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 18:14, Naslov:
Bas tako Taso !!! A jos gore je kad mepusti da ja :mad : Ljut sam i na kraju me samo upita : " a sta si to ti pricala,nisam te cuo dobro.'"Tad bi pukla ko petarda,a on me tad zagrli i kaze,bas si ti moja ludica i kraj vike!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.01.2009, 19:26, Naslov:
svadje sam praktikovala kad sam bila malo mladja...e, sad sam mudrija..kazu stare babe, da zena treba da uzme gutljaj vode ako je spopadne da se svadja, pa da drzi koliko moze da izdrzi u ustima....jednu casu tako pijes natenane i prodje bes.....nije lose...Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 127
Koliko clanova ima idealna porodica?