Svadjate li se,i koliko cesto?

Broj postova: 10
Reg. datum: 16.05.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 13:00, Naslov:
svakodnevno se Oklagija i ne e mogudje ali bas uvek ja pocnem prva sa svadjom a on nekada e ladnokrvan i mu se bas nesvadja, a nekada tako vice sto komsije misle da smo se ubile, a nekada samo izadje preko vrata i me ostavi da se svadjam sama sa sobom e ja tada poludim i samo ga cekam Ljuta da nastavimo dalje
ali u glavnom to e ljubav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 17:11, Naslov:
Za svađu je uvijek potrebno barem dvoje!

Vrlo srecna Crveni karton Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 99
Reg. datum: 08.03.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 19:02, Naslov:
uvek , kad mi padne mrak na oci ... Oni su dominantni, jaci , ...ali tu smo mi sa nasim jezikom, tako da mislim drage moje da ni jedan muskarac naravno kad voli svoju zenu ne ulazi puno u svadju jer zna da sa JEZICAROM kako ja kazem za sebe nemoze izaci na kraj SALIM SE ...AKO MOZE RAZGOVOROM ONDA JE TO OK , A AKO NE.... BOLJE SACUVATI ZIVCE ZA STARE DANE , HA, HA ,HA,.....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 19:24, Naslov:
samo diplomatija dolazi u obzir...diplomatija je cudo, Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Subota 16.05.2009, 20:10, Naslov:
baš tako zveka, diplomatija je čudo!
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Ponedeljak 25.05.2009, 14:20, Naslov:
Slazem sa vama devojke moje a sta kad ostanes bez reci od nanetog ti bola
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 09.08.2009, 22:30, Naslov:
...citam vase postove,i razmisljam..znam da svuda ima onih malih svadjica,i to je normalno...nego...mi smo poceli stalno nesto da se ujedamo...ako ja krenem da se svadjam on se jos vise naljuti pa se duje neko vreme.Ja sam uvek izbegavala svadju,ali u poslednje vreme samo mu nesto gundjam...znam da je to zato sto smo 24h zajedno,i mora doci do toga,ali bih volela nekad da se "ujedem za jezik" i precutim...i sto puta kazem sebi to,ali nikako da se poslusam...a mrzim da se posvadjamo...a to radimo zbog glupih sitnica,bas sitnica
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 83
Reg. datum: 12.07.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.08.2009, 10:21, Naslov:
Ne svadjam se, cutanje je zlato tako da je bolje nekad precutati nego krenuti u svadju i nervirati se samim tim...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.08.2009, 15:44, Naslov:
LEPA REC I GVOZDENA VRATA OTVARA...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Sreda 12.08.2009, 15:26, Naslov:
Nikada se ne svadjam ni sa kim.Ima drugih nacina:biranim recima u mirnom tonu pravo u centar,ignorisem....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 12.08.2009, 16:34, Naslov:
Ne volim svadje i ne svadjam se......ako mogu resiti nesto lepim razgovorom ako ne zaobidjem ljude koji su skloni svadjanju i raspravljanju do besvesti
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 11:37, Naslov:
Ja se bogme svadjam svaki dan..Krenem lepo,ali zavrshim sa vikanjem Oklagija ali,sve su to sitnice kojima ne pridajemo znachaj..I primetila sam da kada se svadjamo,to je uglavnom preko telefona..ne znam zashto..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 12.03.2010, 15:57, Naslov:
U nasem slucaju to ne bih bas svadjanjem nazvala, mi se samo prepiremo, cesto Osmehali sve su to sitnice, bez kojih bi vjerovatno bilo monotono a to se i nama desava, preko telefona da ili preko neta kad se dopisujemo ali uzivo ne, jedan pogled i sve rijeseno Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Nedelja 18.04.2010, 00:45, Naslov:
Ceste svadje znak su da ne stima veza...Svadja nije zdrava ni za jednu vezu..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Nedelja 18.04.2010, 21:29, Naslov:
To su uglavnom neke rasprave i debate oko nekih svakidasnjih tema, novosti i tako dalje. Nisam do sada imala mnogo nekih ozbiljnih svadja. Ljubomorne svadje takodje nisam imala. Na pocetku su to bile svadje uglavnom oko toga sto sam ja bila sebicna i nisam obracala paznju na neke stvari u vezi, jer pre njega nisam imala toliko ozbiljnu i dugu vezu i dugo vremena sam bila sama i nisam navikla na potrebu da se redovno javljam, da ja zovem, cak da nije normalno da se sa bivsima ili nekim drugovima druzis kao sto je uobicajeno...ali on je bio svestan da sam ja takva i nije reagovao burno nego mi je lepo rekao da me razume i da ja razumem da to tako ne moze da funkcionise i pokusao da mi kaze da samo zamislim da je obrnuta situacija kako bi se ja osecala, pa ako nije dobar osecaj da to ne radim. Sada se uglavnom raspravljamo koje jelo je ukusnije, da li je ta pesma bolja od one druge i tako neke gluposti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 18.04.2010, 23:26, Naslov:
Nisu to svadjice passiflora to su neke "slatke" diskusije smatram ih pozitivnim, jer bi bez njih veza bila monotona a ne bi bilo ni slatkih pomirenja Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 187
Reg. datum: 28.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 01:38, Naslov:
Svadjamo se ,kako ne , i to veoma cesto,zbog gluposti uglanom Vrlo srecna Ali msm da te svadjice i odrzavaju vezu jer kada je sve savrseno onda to dosadi i ne moze da traje dugo. Te svadje mi cesto zasmetaju ali posle kada razmislim .... sta bi mi bez njih Vrlo srecna
____________________
Samo jednom se voli svi drugi su sledeci !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.05.2010, 14:54, Naslov:
Ne mogu to nazvati svadjama.....to su neke pozitivne rasprave oko necega gde na kraju ipak nadjemo neko zajednicko resenje i mislim da je to sastavni deo zivota ali sve u granicama normale
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 19:09, Naslov:
Ne svadjamo se . Za dve godine desilo se mozda dva puta , i to na po sat dva , posle se pomirimo izljubimo i sve bude lepo Wub Wub Wub Wub Wub Trudimo se da budemo sto razumniji jedno prema drugom. Njenu to ide dobro , ali meni malo teze . Sramni Sramni Ali zaistaaaa ne volim svadje !!! Kada dodje do svadje trudim se da kuliram sto vise mogu .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 20:00, Naslov:
Mislim da su svadje jako stimulativne i da bi ih nekada trebalo veštački izazvati jer se tu strasti rasplamsaju.. Osmeh U svakom slučaju je bolje nego da je sve lepo i fino i to mi odmah ima prizvuk drugarstva i ne hemije medju partnerima.Mišljenja sam da je dobro da svremena na vreme bude svadje pogotovu kad devojka,žena želi da ostavri neku nerazumnu nameru ili hir i tad baš treba da joj muškarac suprostavi svoj stav koji uvek mora biti čvrst kao stena. Osmeh
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 474
Koliko clanova ima idealna porodica?