Koliko je vasem dragom bitan vas izgled

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 30.03.2009, 18:57, Naslov:
veoma mu je bitan, i cesto zna da mi kaze kad idemo negde, hocu da mi budes najlepsa tamo Vrlo srecna Vrlo srecna , i meni je bitan njegov izgled, ali ne i presudan.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:20, Naslov:
Moj decko mene nekako najvise voli kad spavam kod njega pa se obucem u njegove trenetice koje mi spadnu do kolena i neku njegovu majicu ogromnu ... I kad skinem sminku i kada mi je kosa onako jutarnja , neuredna , budjava ... Ja njega najvise volim da se okupa i kad se sredi i kad lepo izgleda Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:51, Naslov:
Moj voli da se sredim i da lepo izgledam kada negde idemo....po kuci smo skroz opusteno obuceni,ali ja sam osoba koja voli uvek lepo da izgleda i da bude negovana....isto tako i on....jednostavno ne dozvoljam da se zapustim i ne volim kad mi je muz zapusten....Osmeh
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:55, Naslov:
E to najbolje njega da pitate Wink Ono shto ja znam,to je da on jako voli shto sam uredna,jer je i on moja chistunica,i to nam je na prvom mestu.. Ne voli preterano fensi izgled,neka kezual varijanta mu se dopada.. Mislim da je najbitnije za svaku zenu/devojku da se trudi da ne zapusti svoj izgled zbog toga shto su pocheli da zive zajedno,venchali se ili imaju dete..Zena uvek treba da se oseca lepo i privlachno u svojoj kozi i onom shto nosi..Samo tako bice privlachna i svom partneru Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:55, Naslov:
Ja sam svom najljepša kad sam bez šminke, tek osušene kose, mirišljava i sa loknicama. a najslađa sam mu kad sam ljuta što me još dodatno iznervira a pomalo mi je i simpatično.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:40, Naslov:
Pa kaze da sam mu najlepsa bez sminke....a sa sminkom sam isto lepa....ali to nisam ja..tako on kaze... Lud
Voli kad sam prirodna....a cesto zna da mi kaze kad idemo negde da se lepo sredim...ja svakako hocu..a i meni je bitno da mi on lepo izgleda kad se ide negde...Poljubac
A kad ustanem...onako rascupana....dete mi odma skace u krilo i zove me cupava.sve dok se ne ocesljam.....u tim trenucima mi je mnogo smesna...pa je sad i muz poceo kad se probudim i kad izadjem..a on gde si cupava...kaze da sam tako slatka....a moja kosa je i ovako i onako....cupava....u loknicama...i stalno se uvija sama od sebe..i ja tu ne mogu nista...a i kazu da sam lepsa ovako....
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 21:48, Naslov:
Dragi moj zeli da izgledam lijepo ali ne i privlacno...Haljine su mu tabu..tajice mrzi..suknje do poda su mu ok,,hlace bi da izgledaju sto sire i na kraju kad pogledam tim svojim odabirima garderobe da njega zadovoljim..pocinjem biti sve vise nezadovoljnija i liciti na njegovu sestru i njen stil koji je njemu "prikladan" FFFFFUUUUUUJ Ne vojim kad mi to radiii Ljut sam

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 22:57, Naslov:
Bitan je, opeterecen je mojom kilazom cini mi se visenego ja. Najvise voli kako kaze moj strukic i svaki put kad vidi da amlo vise jedem kae Tralalalalaazi, ode mi strukic". Malo me to i nervira. Ja ako se udebljam to je kilogram, dva a to se i istopi u mojoj visini. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:09, Naslov:
Ista prica i kod mene Vrlo srecna
Cim dodam kilogram il dva,meni to prvo ode u obraze Lud
Onda me on zeza "Aha,vidi moje obraze,moja zenica se malko ugojila"
A mene bas boli...

Garderobom je najvise opterecen,jako mu je stalo sta oblacim i kako.
Voli da me vidi doteranu,bez obzira jel je kratko usko itd,vazno da je sa ukusom...
Smeta mi jedino sto voli uvek da mi je kosa pustena,a ja volim i da svezem,a njemu se to ne svidja Oklagija mada ipak je svezem kad mi se hoce Bljak
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:23, Naslov:
I meni u obraze, pa odmah pocne da me stipka i prica: Vidi mog bucijaaa, aaaa bubi jesi li se ti to odebljala... grrrr ili kad pocne da ispipava stomak da provjeri ima li gdje skembe a ako napipa odmah kaze aaa vidi, i meni bude kao da sam dosla ped nekog sudiju, kriticara sta vec, a on zapustio svoj stomacic, ko da je treci mjesec trudnoce aliii, on je musko. Osmeh
Sto se odjece najvise mu se svidja na meni neki poslovni stil: bijela kosulja i suknja skroz uska ispod koljena, visoke stikle...ali je optereceeeen, umislja da svako gleda u mene i onda kaze, najbolje da ti to samo kuci nosas, samo za mene. :S
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:26, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Isto Bambi!
Kad vidi da me neko onako doteranu gleda,smeka,mislim da kipi,
ali mi ne brani,jer vidim da se ponosi tada ko neki petlic Lud Lud Lud
I meni je sve to slatko Wub Ja se samo privucem uz njega jos vise Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 23:35, Naslov:
hhh, kako su slicni. Osmeh
Tu je i ljubomora i ponos. Ma ne brani ni meni ali me malo davi s tom pricom, gledaj ovaj gleda, gledaj onaj gleda a zeneee e to je posebna prica, uvijek kaze jeste vi zene zmije. Na moj pitanje stooo i naravno ispravku da mene ne stavlja u taj kos on kaze pa kako se samo gledate, odmjeravate, kaze , kako te sad ona odmjeri...hhh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Subota 17.12.2011, 18:57, Naslov:
Bambinice tu su ja mislim skoro svi muskarci slicni...Svi bi htjeli da smo super dotjerane ali samo za njih a kad prodje kraj njih neka booomba onda wooow Vruce Eh zato pamet u glavu...pogotovo do zvanicnog potpisa jer poslje postanu jos kompliciraniji...u vecini slucajeva ( javlja im se ta neka potreba za obranom teritorija ) hahaha Vrlo srecna I da naravno...od srca sve cestitke za zaruke....ZELIM TI SVE STO SI I SAMA POZELIS:::SVE NAAAJBOLJE Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 12:01, Naslov:
Hvala draga, zarucena sam ja odavno. Sad se udajem. U svakom slucaju hvala Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 239
Koliko clanova ima idealna porodica?