Danas

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 05:30, Naslov:
Eh,evo danas sam se raspakovala,juce sam dosla iz Grcke,bilo je divno zao mi je sto sam se vratila,mogla sam da produzim bar jps 5 dana ali ipak mi je tamo dosadilo uzelela sam se kuce,mog kreveta,Srpske hrane i mog Beograda...Malo sam tamo cak i smrsala od one njihove hrane,nekako mi se cini sve male porcije a i hrana im nije ni prineti za ovu nasu.U jednom restoranu narucim ja pilecu supu,oni mi donesose cinijicu samo 5 kasika i gotovo,bar da je supa ukusna nego ni to nema ni fida ni meso ma nista,samo voda i brasno,bljak....Juce sam se najela Srpske supe,moja baka neda sprema supu nego razbija...MMMM
I tako eto danas sam se raspakovala(uf sto mrzim da se raspakujem),bila sam do grada,pa da se vidim sa prijateljicama i tako...
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 05:40, Naslov:
Cao Cherry Osmeh A gdje su slike, da vidimo da boju Wink

Nadam se da si se odlicno provela, pronasla neku novu plazu i da imas kakvu preporuku za nas, koje jos nismo bile u Grckoj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 19:27, Naslov:
Pripremam se za sutrasnji put i s vremena na vreme kuckam po forumu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 04:40, Naslov:
Jos me drzi ona ushicenost zbog veridbe i jos uvek ne mogu da se MOJ SAN OSTVARIO...!!!
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 06:28, Naslov:
Juče ujutru sam posle skoro mesec dana bolovanja vratio se na posao.Posle četiri godine, radim u Beogradu.
Ulazim lagano, pokušavam da ne napravim lošu situaciju, i da razumem ljude oko sebe.
U to i jedna mala anegdota.Vraćajući se danas sa posla GSP-om, dođem na početnu stanicu 75,71,72.
Ja sam obučen:Crne pantalone od odela, crne cipele, bela košulja, naočari su mi na lancu a zašna preko ramena.
Beograđani pogađaju, kao vozač GSP-a u novoj uniformi.
Stojim pred sutobusom i čitam novine, da ne ulazim po suncu.Prilazi jedan čovek:
''Izvini bato, kad krećeš?''
Klimam glavom.
Posle par trenutaka, jedna devojka:
''Izvini, jel staješ na ''Fontani?''
Jedna baba:
''A jel mogu kartu da uzmem''
Na karju prilazi mi momak, i kaže:
'''Ajde majstore, skuvamo se''.
Rekoh odmah, upadnem u drugi autobus sedenm i krenem, a ljudi ostanu da me gledaju.
Potom sam stigao da skoknem do ''Lida'' da se brčnem, evo napravio sam neki čokoladni mus i seo sam da vidim poštu.
Ušao sam na sajt i vidim da se u proteklih par dana, stav nekih članica prema mneni promenio.
Deluju mi da me bojkotuju, ne znam zašto, a neće da mi kažu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 19:24, Naslov:
Da krenem od sinoć...ne znam ni kada sam legla...mislim oko 3-4h...uglavnom,alarm je zvonio u 6:15h....nema više spavanja...bus iz Sarajeva kreće u 7h...i neće me čekati... dvodnevni "izlet" u Sarajevo se završio...ispit ću nadam se položiti... paklena vrućina svigdje...a naročito kada si okružen tonama betona Zloca ... budi me jaranica u 6:20h,ponovo,jer sam odlutala u mislima...bauljam po stanu...spremna sam...tramvaj kasni...taxista obećava da ćemo doći na vrijeme....stižemo u 6:55h...taman da još kupim sokić...i and of we go Tralalalala 3,5 h truckanja u bosanskom "klimatiziranom" autobusu...mala svađa sa "gospodinom" koji je pokušao da zatvori šiber..jedini dovod zraka...i još jednom moj uspjeh u verbalnim prevoznim okršajima Bljak

Kući,čeka mama sa obilnim doručkom...konačno! Mali drem Wink a sada već uskačem u kostim i furam na bazen....zasluženo Bljak .... težak je studentski život kažem ja Wink
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 22:06, Naslov:
Juce mi je bio uspesan dan(zbog ispita),koji sam naravno polozila!!!!
A danas je dan za zabavu!!!Ustala sam u 9.00 h,odgledala sam jedan fim(odlicna komedija),evo sad sam svratila do foruma...U 16h idem na bazen a veceras iem na jednu zurkicu... Osmeh
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 22:17, Naslov:
Danas ja i moj verenik idemo u jedan vodeni park...Kao bazen samo sto je pun vodenih tobogana...Ovde u Austriji to zovu Vasaban. :-P
Polako se spremam(pakujem)za put...Idemo u posetu porodici,tako mi svi nedostaju,moja porodica,moj grad,Srbija... :cool:
Idemo 3 puta godisnje...Jao jedva cekam... :-P
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 22:57, Naslov:
Danas se odmaram.. juce mi je bio dan bio uzasno naporan i mucan.. zato cu danas da se izvalim na krevet, Pepsi Twist mi se hladi u frizu, filmovi spremni... opustajuce popodne Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 23.07.2007, 05:00, Naslov:
Danas sam bila u kupovinu,super market Aldi...Kupila sam sve stio mi treba za put.Mislim da sam se bas zadrzala u Aldiju(a tamo hladno,a napolje vrucina pa mi se nesto nije ni izlazilo)...
Sad sam svratila do foruma,da prosajatim na sva tri foruma pa onda da palim kod prijateljice da uzmem neke filmove za veceras i sutra...


____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 23.07.2007, 07:26, Naslov:
Spremam papire za Švedsku ambasadu, da zatražim vizu za službeni put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 23.07.2007, 17:48, Naslov:
Opaaa.... ides nam u Svedsku! Vrlo srecna Lepo lepo... ides u nabavku nekih namirnica?Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Utorak 24.07.2007, 07:40, Naslov:
Danas sam po najvecoj vrucini kao ludaca otisla da kupim baletanke.Kupila sam jedne crne na tufne samo za 10 evra...
Sutra kazu da ce biti jos toplije tako da necu izlaziti iz stana,pustim klimu uzivam uz muziku,tv,pravicu neku vocnu tortu i tusiracu se jedno 5 puta...
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Sreda 25.07.2007, 00:39, Naslov:
Ustala sam rano ,otisla do Nemacke ambasade da uzmem vize za mene i moju sestru.Cekala sam bas dosta,to cekanje se hvala bogu isplatilo,dobile smo vizu!!! :grin: :grin:
Kad sam se vratila istusirala sam se ledenom vodom,rucala a zatim sam okupala moje dve macke(Sofiju i Sapicu) i njima je vruce...Inace macke ne vole vodu ali leti moje macke je obozavaju... Tralalalala
Evo sad se suse sele tamo bas gde duva klima...
U stanu imamo tri klime a sutra dolazi majstor da ugradi cetvrtu.Jedna je u kuhinji,jedna u mojoj sobi,u sobi moje sestre a sad cemo da postavimo i u dnevnoj sobi.Sad idem da iscedim pomorandze za sok.Ipak najbolji je sok koji se iscedi a ne oni puni konzervansa...Verovali ili ne,u casu cu staviti 4 kockice leda... Wink
Vec se pripremam za put,u nedelju uvece polazimo... :cool:
Veceras najverovatnije idem kod decka da spavam(stan mu je prazan,bicemo sami).... Osmeh Dugo se necemo videti,on sutra ide negde sa njegovim fudbalerima,ja posle za Nemacku,bas ce da mi nedostaje :-( !Nedostajacete mi i vi,ali poseticu ja vas(moji ujka i ujna imaju komp)
Bas sam se raspisala,sigurno sam dosadna,mogla bih da vam pisem ovako tri dana i dve noci.... Sokirana Osmeh
Evo prekidam,palim da zakazem kod frizera i da iscedim sok... ;-)


____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 25.07.2007, 15:56, Naslov:
Danas je dan posle potopa. figurativno, danas je dan posle jucerasnjeg dvocasovnog nestanka struje. Jos sredujemo utiske, koji nisu bas optimisticki. A vrucina i temperatura od45 celziusa, ma to je sitnica, mi mozemo i vise da izdrzimo, mi smo neunistivi-BalkanciOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Sreda 25.07.2007, 22:29, Naslov:
Danas sam bila kod frizera,veceras idem u kupovinu da kupim sve za put,kofer nemam,moram da kupim,malo je svezije u Bgd padala malo kisica!Super je sada!
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 25.07.2007, 23:19, Naslov:
Danas je super dan....jutro je počelo sa novim singlom moga omiljenog benda...i slučajno nosi naziv "Dobar dan" hehe... hladnije je nego juče...juče je bio dan u Africi :-D danas se već diše...danas već mogu da budem korisna...

"Ovo je zbilja dobar dan..dan kada mislim samo na sebe...ovo je zbilja dobar dan..." la la la :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 25.07.2007, 23:29, Naslov:
Dan kad sam pregurala 100 postova...


Hvala svima koji su bili uz mene..koji su mi pružali podršku...nikada vam ovo neću zaboraviti...

____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 00:08, Naslov:
Nemoj nam samo na ONAKAV nacin vratiti Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 00:11, Naslov:
Paaaa nemojte mi na ONAKAV način nabiti na nos...pa neću...ha ha ha ha :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 267
Koliko clanova ima idealna porodica?