Danas

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 16:11, Naslov:
"Jao gospoDZo... pa vi ste se bas potrudili!" Bljak

Danas moram da operem kosu i skratim malo krajeve (mogu sama, ne treba mi frizer Osmeh )... odgledacu jedan film do kraja, cekala sam ga mesecima i kad sam ga pre 2 dana konacno dobila - ja zaspim na pola Vrlo srecna
Pocecu da pravim spisak sta treba da ponesem na more, da se ne bi desilo da nesto zaboravim a i da ne nosim stvari koje mi nece zatrebati.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 31.08.2007, 20:52, Naslov:
Danas,je moj klinac bio zadnji dan u obdanistu, od Ponedeljka polazi u Prvi razred-Devetoletke.
Danas se pozdravio sa uciteljicama i rekao im jednostavno, -vidimo se za dva dana. Kad sam mu objasnila da ce imati druge uciteljice od Ponedeljka i da se vise nece vracati u vrtic, bio se iznenadio.
Pitao me je:-Mama, a kad se budem umorio od skole, zar necu moci doci u vrtic na igranje?
E nisam znala sta da mu odgovorim-bila sam zatecena. Koliko god mu prethodno objasnjavala i pricala o skoli, on je bio samo dete,koje bi da se igra....
Tako, dan mi je poceo veselo.....................

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 31.08.2007, 21:02, Naslov:
Danas je "prelijep" dan :-D ...ustala sam ranije...otišla u grad da platim račune...nisam nikoga zvala,volim da svoje poslove obavim sama pa da sam onda raspoloživa... pojela chicken burger onako u par poteza:-D ...kupila novine,sjela,malo čitala...banula prijateljici na kaficu ...ćaskala...došla kući...provjeravam dešavanja na net-u ...sad ide ručak...danas pravi mahune sa mesom :-D iako ja i nisam gladna Osmeh ... nije danas ni malo lijep dan,vrijeme je katastrofa,tmurno je,pada kiša (ovo si ti Tara kriva:-D) ali... neće me tako lako spustiti...hehe
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 31.08.2007, 21:13, Naslov:
Danas sam ceo dan u kuhinji (a dok se krcka i pece usput i na netu).
Moji roditelji se vracaju iz banje pa kocu da ih iznenadim lepim ruckom!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 51
Reg. datum: 01.09.2007
Datum unosa: Subota 01.09.2007, 04:04, Naslov:
DANAS SAM CIJELI DAN ZA RACUNAROM. NISTA POSEBNO NISAM RADILA. HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Subota 01.09.2007, 06:21, Naslov:
Spremam se za posao u Ponedeljak, pa pomogucstvu sve radim 245 sati ranije.
Da, kupio sam danas 5 novih kravata.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 01.09.2007, 06:33, Naslov:
U bre Nerv, treba ti 3 dana da se spremis, hihihi! Ja se evo isfenirala, namestila novu frizuricu i sad cu u carstvo snova. Sutra me ceka lep dan, idem kod dragog...
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.09.2007, 01:19, Naslov:
kako vec izgleda jedan dan domacice...malo kuhas,malo pospremas,cekas dragog...i gubis lagano vid na kompu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.09.2007, 01:51, Naslov:
Pada kiša ceo dan s manjim prekidima...Posao, kuća...Spemam za goste koji mi uskoro stižu .Ceo dan ispunjen neprekidnim radnjama...A sad malo uz komp samo da odmorim, uzmem vazduh i vidim šta ima novo !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.09.2007, 20:33, Naslov:
I ja ti danas makuli posmatram kisu i razmisljam dok pada kisa Osmeh
Juce me je Darst nasmejala sa izjavom njenog klinca, a danas evo i ja isto izjavljujem-razmisljam da li da ponesem kisobran...
danas, danas me jos drzi jucerasnje raspolozenje......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 27.09.2007, 21:46, Naslov:
jutros ustala,sunce,pirka vjetric,a ja na tenis na kafu sa dragim.jako lijepo vrijeme koje utice na raspolozenje...ali vec ce mjenja...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 28.09.2007, 05:56, Naslov:
Danas sam se bavila krečenjem kćerkine sobe.Volm taj osećaj kad nešto sam uradiš , taj fizički umor posle uspešno obavljenog posla....A onda sam videla da mi je pokisao sav veš koji sam jutros raširila dok je bilo sunčano!Sasvim sam zaboravila na njega obuzeta majstorijama u kući. Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 17.01.2008, 15:03, Naslov:
U poslednje vreme dani mi lice jadni na druge: duze spavam, dorucak, pospremanje po kuci, jurcanje ponetu, malo ucenje jezika, i onda nestrpljivo iscekivanje da mi dragi dodjes posla...A svakog dana isti leptirici u stomaku kad ga ugkedam da ide totoarem...

Ah ta ljubav...
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Nedelja 06.04.2008, 09:19, Naslov:
Danas?
Sedim na svojoj stolici za komp, noge su mi ispruzene preko druge stolice, zato sto imam gips na nozi. Nije ni lose, a nije ni Bog zna kako zanimljivo sedeti. Probudila sam se delimicno rano i pokusavam da uz raspolozenje provedem dan.
we'll see....

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Nedelja 06.04.2008, 11:21, Naslov:
Danas sam jedva ustala,jos teze se dovukla do posla,planiram sta cu raditi danas posle posla....Ali ipak izostavila sam jednu bitnu sitnicu kako preziveti do kraja radnog vremena.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

sr.mitrovica
Broj postova: 18
Reg. datum: 11.03.2008
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 13:49, Naslov:
danas jedva ustala, spremila se pa na posao,posle dugo vremena nemam posla pa sam srecna sto sam na forumu. Planiram sta cu raditi kad skuvam rucak, i da li ce mi ostati malo vremena za sebe... sve u svemu stalno neka jurnjava i ne zdrav zivot
Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 13:53, Naslov:
danas lep dan suncan ja bez obaveza sad kad skuvam kaficu i uvalim se u stolicu bice jedan od mojih bolji dana...treba da zasadim jedno cvece ali to je moj hobi i nije mi tesko.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Subotica
Broj postova: 92
Reg. datum: 18.01.2008
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 14:16, Naslov:
hm.....danas .....krecem u teretanu konacno malo da mrdnem svoju pozadinu..i zbog toga se extra osecam......
____________________
"Hoæu da budem sreæna danas, a ne zauvek..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Sreda 09.04.2008, 15:46, Naslov:
Jeste li primetili da vecina jedva ustaje ujutru? HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 10.04.2008, 10:47, Naslov:
Da, primetili smo Vrlo srecna jedni smo od tih Vrlo srecna
jutros sam ustala ranije nego inace tako da sad imam vise vremena za sebe Osmeh i to mi bas prija, jer sam inace u ovo vreme uvek u trci i zurbi...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 399
Koliko clanova ima idealna porodica?