Danas

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 05:31, Naslov:
Ja sam veći deo dana proveo ispravljajući Krive Drine i pokušavajući da isteram pravdu nebesku koja mi je pričinjena.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 07:02, Naslov:
Danas sam se dosta smejala,puno radovala malo ljutila...
Sve u svemu danas je bio lep dan kao i svaki drugi u mom bezbriznom zivotu...
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 07:39, Naslov:
Meni dan još traje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 59
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 01.06.2007, 18:55, Naslov:
ustanem u pola pet.
i idem na posao u 6 pa sve do sest.
tad jedem i provodim vrjeme sa svojim zarucnikom.
mislim kad rodim ovu bebu da ce biti drugacije.
____________________
seli

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 03:38, Naslov:
Seli82, cim vise odmaraj, uzivaj u svojoj trudnoci i nadji zabavu u stvarima koje volis.

Ja volim izlete u prirodu, zato sam danas otvorila planinarsku sezonu i popela se na 1.200 m. Za pocetak je to pravi podvig. Uspon je trajao 1,5 h ugodnog hoda. Na vrhu me je docekala mala, bijela crkvica, topao caj i prelijep pogled na dolinu. Isplatilo se je zrtvovati malo vremena za povratak kondicije i osvajanje novih vidika :razz:

Profil

Posaljite privatnu poruku

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Sreda 06.06.2007, 04:35, Naslov:
Sta radim danas?
Moj moto je iskoristi ovaj dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra!
Epa,ja svaki dan maksimalno iskoristim!!!Svaki dan mi je ispunjen i lep!
Jutros sam bila na fax pa u shooping,kod decka,potom su mi dosle dve drugarice na rucak,onda smo malo tracarile a onda otisle na bazen(zatvoreni),potom sam se malo vozkala po gradu sa deckom skuterom,zatim sam obisla radnju mojih roditelja(prodavnica kucnih ljubimaca)...Nahranila zivotinjice...Zatim sam gledala sa porodicom seriju,onda dosla do foruma,pa napravila spagete(veceru),jela i opet vratila na forum!!!
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2007, 23:56, Naslov:
Dok traju pripreme za ispite,moj život je sve,samo ne uzbudljiv...znači...učenje dok je efektivno,čim postane smor,slijedi odmor...ili odlazak na internet ili izlazak van...malo šetnje dobro dođe...
Pa opet natrag u rudnik :-( Osmeh i tako do početka augusta...ali opet,ne žalim se...imam mnogo vremena za sebe...uživam u muzici i meni dragim ljudima...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 08.06.2007, 01:57, Naslov:
Tako je Sun, kad ti dojadi ucenje, dodji ovamo, pa se izjadaj Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Nedelja 10.06.2007, 07:34, Naslov:
Imao sam večeras neki sastanak pospovne prirode, koji mi nije prijao ni malo.U suštini veći deo dana sam proveo misleći o tome.
Međutim, po dolasku u kraj gde živim, svratio sam kod ''Dedu'', gde sam sa filozofskim mirom 'apio gurmansku specijalno za mene uvaljanu u ljutu pečenu papričicu, sa dosta ljutenice i pola kila špricera.
Već u boljem stanju, zakoračio sam u stan gde je, obrati pažnju: Tetka Sonja ( krvni srodnik koji me je rodio ), završavala džem od višanja i kuvala džem od jagoda za u male tegle.Ej, mrtva usta da ga jedu.I nema veze što cela kuća ima 450 stepeni i miriše na jagodu, džem da te otvori u struku.Meni je zabranjeno da ga jedem.Međutim, apiću ga oko trojke, ne zvao se sa Jovan.Imam neki socijalni lebac, što ga Milutin ( krvni srodnik koji je opštio sa mojom majkom, ne bili me napravio ), kupio, još jutros.Lebac je kao da je pravljen u vreme Solunskog fronta i to za ratnike, gde ga nalazi pojma nemam, ali će noćas da izdrži džem.Bogme da! Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
bolje sam večeras

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 08:23, Naslov:
Juce sam imala smrtni slucaj uze porodice...Svi koji imaju iskustva,znaju kako je...Tako da bolje i ne pisem...
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 15.06.2007, 19:58, Naslov:
Uz tvoj nick, ne mogu zamisliti tugu, samo i ti se tuzni momenti moraju preziveti.

Danas je lep dan, cak je pomalo i vruce i pocinje da me hvata ona pospanost i blagi umor zbog vrucine. Petak, najava pred vikend, laka melanholija u firmi i poneko veselo lice planira gde za godisnji. Planiram i ja, samo nisam mnogo nasmejana jer moram puno toga zavrsiti na poslu pred polazak.
Danas, danas ako imam srece uplaticu letovanje, u Grckoj. jos ove godine i posle obecavam da cu da krenem putem @baladi Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 15.06.2007, 20:11, Naslov:
I mene raduje sto je petak i sto nam se nase drustvo povecava simpaticnim osobama koje donose novu energiju i koje nikad ne ostaju bez rijeci.
Upravo me uveseljava omiljeni Parni valjak:

Kad bi mene pitali, svi bi samo plesali. Nitko nam nista ne moze, uhvati ritam. Prije ili kasnije bit ce svima jasnije. Slusaj ljubav kako dolazi, ljubav ce nas jednog dana voditi. Iz daljine ponekad se cuje glas, strpi se joj malo, doc ce red na nas... Heheheh :razz:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 15.06.2007, 20:18, Naslov:
Idem danas na put, imam gostovanje u jednom divnom gradu, sa dugom i bogatom pozorišnom tradicijom. To me uvek raduje...
Sin mi je sa današnjim danom završio prvi razred...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 15.06.2007, 20:24, Naslov:
Cestitke sinu i njegovoj mami na uspjesnim instrukcijama :-P

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 15.06.2007, 20:26, Naslov:
Hvala, Tara, pojačaj malo muziku! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 17.06.2007, 05:30, Naslov:
Danas je bio dan...pun stresa. Cekanje na ispit, polaganje, neizvesnost, onda ucenje za sledeci ispit...setnja sa meni najdrazom osobom na svetu Osmeh eh, to mi je ulepsalo ovaj dan.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 17.06.2007, 16:41, Naslov:
Upravo sam se vratila sa prelepog ronilackog vikenda na obali Indijskog okeana. Carolija je zavrsena, radna nedelja pocinje
Place

Darst, cestittke i od mene-Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 00:16, Naslov:
A gde su fotke baladi? Mogla si ubaciti koju kad si vec tako lepo napunila baterije :grin: Ili da te cekamo na Putovanjima da nam docaras nove utiske? :cool:

@ Tara
Citat:
Cestitke sinu i njegovoj mami na uspjesnim instrukcijama


A ja cestitam sinu, ocu i mami! Vidi ti nju. Kao da oca nema dok je sa decom sve ok. Bljak Darstellerina, izaberite nesto tamo na Sladoledu... Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 00:42, Naslov:
Oh danas mi je bio divan dan! Isla sam kod momka (deli nas 100km), rucali zajedno, odgledali filmic pa se ja vratila kuci sva srecna i zadovoljna... srce moje Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 03:06, Naslov:
Ustala sam u 9 sati,otisla na fax,posle dosla do foruma,spremila sam se i otisla na bazen sa deckom,tamo smo rucali,bilo je super!
Vratili se kuci,dosli nam gosti...Otisla sam do foruma...
Idem sad da veceram palacinke(delo moje mame i mog decka),da vidimo da li su se slozili...
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 189
Koliko clanova ima idealna porodica?