Svekrva-druga mama,ili nočna mora?

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:49, Naslov:
Jooooooj ne bih sad bas o tome Vrlo srecna
Zid
Ovo prvo,ne nocna mora,nego kooooosmar!!!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:51, Naslov:
Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:52, Naslov:
Jbt ja jedva cekam da pobegnem od roditelja a svaka moja devojka volela moju majku ! o.O
Imam ja slican problem, sa babom i dedom ali to nije tema ! Wink
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:55, Naslov:
Pa,retki su to slucajevi.... Ja sam samo jednu mamu svog dechka volela i ona mene... Bila mi je ko druga mama... Wub Ali,to je odavno gotova pricha...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:55, Naslov:
Da da to svi muskarci misle ona mnogo voli moju mamu. Videcu te kad se ozenis
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:56, Naslov:
E da! A devojke mnogo vole te vase mame,dok se ne udaju Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 12:57, Naslov:
Vrlo srecna ima i tu istine Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:00, Naslov:
E kad se udas sve se menja....pocinju da se mnogo trpaju tamo gde im nije mesto....dok se zabavljas voli te kao devojku svog mezimca i gleda te kao klinku....e kad se udas onda si joj uzela sina i ona mora da se bori ceo zivot sa tobom...e sad sa druge strane...npr. moja je ceo zivot u kuci sa tri muskarca i ja sam joj dosla kao kec na deset....hoce samnom da bude drugarica najbolja ali i da mi malo komanduje kako i sta treba da radim....ja sam osoba koja ni od mame nije to trpela pa necu ni od nje....mama ne moze nikada da mi bude,ja imam jednu i dve mi ne trebaju.....ponasa se prema meni kao da sam nesposobna...drzi me za ruku kad prelazimo ulicu...Lud...alo bre....ako udjem u prodavnicu krece sa onim prenemaganjem "Sta ti se svidja da ti kupim..."...mene sve to zivcira...ne pita nikad nista da se dogovori sa nama u vezi neke kupovine,nego slusa sta ja pricam i ode i kupi...onda kupimo i mi i nastane problem....a posle ako joj kazes ona se ljuti....
...ala sam se raspisala...mogla bi ovako do sutra.....Zid
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:02, Naslov:
Ni pre, ni sada, ni u buducnosti nisam i necu dozvoliti da se moji roditelji mesaju ili da me vuku za sobom... Ako vidim da stvarno ne mogu i da im stvarno treba pomoc, onda je ok. Ali ako se prenemazu, cao, dovidjenja. Kad prestanete da se prenemazete javite se....
Nikada nisam dozvoljavao da moju devojku zovu snajka i tako tim imenima. Sve sto hoce od moje devojke, njihove snajke, morace od mene da dobiju dozvolu ukoliko se i "snajka" slaze ! Osmeh
Keva mi bre savrmena zena, sirokih shvatanja ! Tralalalala Osmeh
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:04, Naslov:
Svaka tebi cast Ole
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:05, Naslov:
Moramo sve mi snajke da shvatimo njihovu potrebu da budu potrebne. Naravno da iz svega toga proizilazi da guse i smaraju, naravno da smo mi sada zene i da zelimo da stvaramo nasa gnezda, naravno da se smatramo sposobnim za tako veliku odgovornost ali sta je sa njima nikada se ne pitamo jer brinemo samo o sebi. One su ceo zivot podredile svojoj deci isto kao i mi sto radimo i sada shvataju da vise nisu potrebne i da mogu sami a i ako ne mogu imaju zamenu za tu istu majku a to smo mi "zene". Iz sve snage se i dalje upinju da sebi dokazu da njihov zivot nije izgubio smisao i da su ipak nekome i dalje bar malo potrebne. Ne zaboravite drage moje sve ce mo mi biti jednoga dana na njihovom mestu.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:10, Naslov:
Kobatz,evo ja cu da se udam za tebe,pa da budem srecna snajka,ko Zvoka Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:10, Naslov:
E citam moj prvi post ovde...Vrlo srecna...kako se stvari menjaju....Zid

JAOJ u pravu si...ja cu Boze zdravlja sutra biti svekrva,ali treba malo da gledaju sta drugi vole ili ne vole ili sta im smeta ili ne....moja ne zme pred sinom nista,ali zato cim ja ostanem sama ona preko mene sve obavi(da se tako izrazim)...onda meni stvara problem sa puzem...za gluposti...kapiras?Ja nju razumem da ona iz najbolje namere to radi(recimo za kupovinu....),ali nekad mi se nesto ne dopada ili se nisam tako dogovorila sa puzem,a opet mi zao da odbijem iz postovanja i da ne uzmem sta je kupila...onda ovaj vristi na nju sto je kupovala,meni kaze da ne uzimam sledeci put....i eto problema....ma to ti je jedan zacarani krug....Vrlo srecna..iganka bez pestanka...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:11, Naslov:
Tina.ti nije mi svaka cast. Nego jednostavno sam takav stav izgradio sa njima. Jasno sam im stavio do znanja da je MOJ zivot MOJ zivot i da tu oni ne mogu da se mesaju. I da svaka prosla i buduca nije potencijalna snajka itd i da ne mogu tako da je tretiraju i da nece moci. Mozda zato sto sam ih tako naucio ili ne znam ni ja sve moje drage i sve moje drugarice koje dolaze obozavaju moju majku, a generalno, meni to po nekada smeta. Ali sta cu, pomirim se sa tim i lakse mi je ! Osmeh Wink
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 14.07.2010, 13:13, Naslov:
Naravno Sanja i moj puz je sebe ogradio od svojih i ne da da mu se mesaju a ja sam ta preko koje ona dolazi do njega. Ja sam mudra jedna zenica i kazem puzu sta ona zeli ako i nije tako strasno cak ga i zamolim da joj ucinimo i on me i poslusa. Mi smo ok, ona zadovoljna i svi hepi. Ako zeli nesto sto mi ne zelimo ja joj to i kazem ma neka tako kako smo hteli tako nam se vise sviđa i ona odustane.
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:28, Naslov:
Ja nisam udata jos uvek , ali za sada nemam nikakvih problema . Dok npr.moja sestra koja je u vezi 5 meseci bukvalno mora da bezi od majke svog momka .. Strasno !
Moja je super zena , ne mesa se mnogo a uvek je tu kad je potrebna . Ona nije jedna od onih koje vole da guraju nos u sve , vise voli da se skloni i da ostavi drugim ljudima da rese svoje . Nije razmazila svog sina zbog cega je cenim kao zenu i majku.
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:30, Naslov:
E Jovanovicka,bash imash srece,blago tebi ... Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:34, Naslov:
Cuti to i ja kazem ... Posto moja mama uvek zaglavi sa nekim strasnim svekrvama .. Dva braka su joj pukla zbog toga .. Ovaj sada hvala Bogu traje vec deset godina . Moja sestra isto muci muku , samo 5 meseci je sa momkom a svekrva je isuvise uvlaci u neke njene price koje se moje sestre ne ticu i samim tim kvari odnos izmenju nje i njenog momka.
Moja je ok , super je , lepo se ponasa . Nadam se da nece da se promeni . Ali i ako se promeni ja cu uvek biti dobra prema njoj prvo zato sto mi je rodila osobu koju najvise na svetu volim , a drugo zato sto svadja ne moze da ispadne bez dve osobe , a to ne zelim da priredim svom decku nikada jer znam koliko bi bio tuzan da se tako nesto desi...
Teski su to odnosi kad te neka mama ne voli , uzasni , znam po mojom mami i njenom svekrvama.
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:41, Naslov:
Jeste,to je bash strashno...Kad ti svekrva pokvari brak i srecu..A one nisu izgleda svesne da tako kvare srecu i svoji voljenim sinovima...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:43, Naslov:
Bas tako !!!! Zato i kazem moja svekrva buduca uopste niej toliko naklonjena sinu , posto ima i cerku , tako da sina pusta na miru Osmeh a ni cerku ne smara koliko znam . Fina je . Ima svoj zivot i svoje probleme za resavanje tako da nema vremena za nase Osmeh
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 190
Koliko clanova ima idealna porodica?