Svekrva-druga mama,ili nočna mora?

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:44, Naslov:
e,to je prava svekrva! Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:45, Naslov:
Moram opet da kazem da je drugacije kad se zabavljas,a skrooooz druga prica kad se udas i postanes deo porodice....naravno da ne treba biti baksuz prema svekrvi,ali ako se previse trpa i mesa treba postaviti granice....naravno sa svojim suprugom zajedno.Nekada iz najbolje namere svekrve stvaraju problem nesvesno i tada treba reagovati na pravi nacin.....a cutati i kriti nezadovoljstvo ne vodi nikuda.Samo u razvod....Zato Vasilika ako se promeni moras reagovati ako zelis da sacuvas svoj brak.Kapiras?
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:46, Naslov:
Mi cemo tvoju svekrvu da uramimo ! Vrlo srecna
HaHahahaha
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:48, Naslov:
Ja ko da sam u braku... Vec znam kakav ce mi zivot biti sa mojom dragom sveki Zid
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:48, Naslov:
Ne znas Jeko veruj mi...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:50, Naslov:
Mishu,pa vec smo ziveli sa njom jedno 6 meseci sigurno i ubila me u pojam Zid i opet ce kad se vratimo tamo..tako da,ipak znam....bice haos,ako puz neshto ne preduzme...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 13:52, Naslov:
Potpuno se slazem sa tobom Sanja , naravno da treba reagovati ali iz iskustva meni bliskih ljudi znam da ne treba kretati odmah kukom i motikom . Ponekad moze sve lepo da se resi a ljudi nisu ni svesni toga jer su povredjeni pa samo gledaju da povrede onoga ko ih je povredio. Uvek treba resiti situaciju ali na lep nacin . A ako bas ne moze onda sta je tu je...
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 50
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 15:00, Naslov:
Znate kako,moja žabica i ja smo zajedno preko 6 godina,ali ne živimo zajedno i ne planiramo dok ne kupimo svoj stan... Ne samo zbog njegove mame,vec i zbog sopstvenog mira,a i njegovi zive kao podstanari,ja sa mamom i brtaom,tako da je najpametnije ovako...
Za svoju svekrvu mogu da kazem da je zena na mestu,mada,ima i ona svoje bubice,kao i sve... Ne bi bilo pametno da smo svi zajdeno u jednoj kuci jer bi sigurno radila jedna Oklagija Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 15.07.2010, 22:38, Naslov:
Eno citam danas u novinama neka zena ubila svekrvu jer ju je maltretirala..Da li bi i vi to uradile?Osmeh
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 16.07.2010, 12:29, Naslov:
E svasta...pa dobro, neki ljudi ne podnose maltretiranje pa bilo ko da ih nervira Vrlo srecna ja ne bih nikog ubila kad bi me maltretirao, jednostavno bih se povukla iz takve situacije. Hvala Bogu, niko me nikad nije maltretirao, a svoju svekrvu (posto je svekrva ovde tema Osmeh) volim sve vise kako prolazi vreme. Zao mi je kad vidim da se nervira zbog necega i zelim da joj pomognem kako god mogu. Vidim da i ona oseca isto za mene, ona jednostavno nema ni trunke pokvarenosti u sebi i sa takvom osobom je lako sloziti se.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 16.07.2010, 19:00, Naslov:
Moja buduća svekrva je predivna žena, ali ipak je mama mama.
Chichaglisha, ne bih nikada. Ko smo mi da uzimamo nečiji život ma šta nam ta osoba uradila, Bog je tu da presudi toj osobi a do Božije presude postoji policija.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 16.07.2010, 23:49, Naslov:
Ako mozemo da se postujemo mozemo ako ne svako na svoju stranu i gotovo....svako ima svoj put u zivotu
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.07.2010, 09:45, Naslov:
Slazem se sa Tini... Svako na svoju stranu i gotovo...Nikad ne bih nekog ubila samo zato shto mi ne odgovara ...to je besmisleno.. Kada bi provalila da me truje,da me vredja,bije ili ne znam shta sve moze nechija svekrva da radi,onda bih svakako reagovala,ali pre bi joj namestila neku zbrku u zivotu,ne bi je ubila..Zahto da zavrshim u zatvor zbog potencijalnog kretena?? Mada,poznavajuci sebe,ne bi nikad ni dozvolila da trpim neshto shto mi ne odgovara,tako da do svega ovoga nikad nece ni doci Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 16:11, Naslov:
Ja sam sa svojom bila na moru i bilo je lijepo, msilim, nismo bile same, tu su bili i naši muškarci ali sve u svemu bijlo je lijepo. Osmeh Sami diktiramo kako će se neko prema nama ponašati.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 19.02.2011
Datum unosa: Petak 05.08.2011, 17:11, Naslov:
I ja se slazem sa Bambinom,mislim da i od nas dosta zavisi,ja sam u braku 8 god.i super se slazemo,ponekad ja precutim,ponekad nesto ona-sve u svemu nadjemo kompromis,a sto i da ne kad kuva,pere,izvodi decu kad god krene u grad,sta vise pozeleti od toga,i zato vredi ponesto i precutati Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Nedelja 18.12.2011, 02:04, Naslov:
Hihi...ja mogu samo reci da sam vec dobila kompliment da mi je zivot kao u seriji "Raymond" ....Sveki pila kad god stigne a svekar to radi u rukavicama..rekao je da nece propustiti jedan dan zivota da barem ne nazove svog sincica ako ga taj dan vece ne moze vidjeti ( u pocetku naseg braka vidjali smo se svaki dan - BEZ ZEZANCIJE svaki dan ) ....A svekrva...haha SVEKRIVA...ne znam.. reci cu samo jedno...Dok se nismo vjencali dragi i ja smo zivjeli u dvije drzave,dijelilo nas je 400 km...Za nase prvo Valentinovo zeljeo me iznenaditi i doci me vidjet na vikend..Kad sam ga vidjela na vratima skoro sam pala u nesvijest,,,tresla sam se sva...nesto prelijepo...zatim smo krenuli do njega doma i on mi je rekao da nas tata njegov vec ceka What the f...ck??? Place Nisam vjerovala...stara nije dala da krene tako iznenada na put pa je dragi tatica sa nama bio citav vikend i pokvario nam prvo Valentinovo Zid Zid Zid Mislim ja to tada naravno nisam znala...dragi je rekao da je dosao s njim u vezi nekog posla...tek kad smo bili u braku pola godine slucajno se preletio i ispricao mi istinu.... Da...sta reci na to ? Niti mi je druga mama niti itko i ista.. I HATE THEM ....a posebno nju Zloca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 222
Koliko clanova ima idealna porodica?