Ziveo vikend!

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2007, 19:52, Naslov: Ziveo vikend!
Kod mene sutra pocinje vikend :cool: Tralalalala

Sta vi planirate za vikend i kakav vikend volite: miran u krugu porodice uz TV i specijalitete kuce-Osmeh ili nesto nesvakidasnje, sto razbija monotoniju protekle sedmice?

Ja idem na plivanje sa delfinima-Osmeh i jedva cekam HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 07.06.2007, 20:40, Naslov:

Mi cemo ovaj vikend biti jos u krugu kompa, telkaca, i kucnih specijaliteta Wink Nadam se da cemo sledeceg malo u planine.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 17:25, Naslov:
Pa, jos jedan vikend se opasno priblizava-Osmeh -Osmeh. Jeste li isplanirali kuda cete?...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 18:28, Naslov:
O daaa... ja sutra putujem kod svog dragog i vracam se u nedelju! I jedva cekam da ga vidim!!! Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 18:29, Naslov:
Radni dani prebrzo prolete, ali i vikend na žalost. Uglavnom jedva dočekam vikend da se vidim sa ljudima sa kojima ne stignem preko radnih dana!Ali za ovaj vikend imam dogovoren odlazak u prirodu i jedva čekam da izadjem malo na svež vazduh! :-o

Profil

Posaljite privatnu poruku

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 18:43, Naslov:
Lep provod! Lepo je otići negde za vikend, ali ja sam lenja da se pokrenem da mrdnem iz grada.Onda dodje ponedeljak i ako sam bila za vikend negde imam utisak da ga nisam ni imala. A i uglavnom ceo vikend provedem sa momkom, pa mi se ne mili mrdati ... Volim vikend! :razz:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 44
Reg. datum: 05.12.2006
Datum unosa: Petak 29.06.2007, 18:08, Naslov:
Da nije jos vikenda ne znam kako bih uopste funckionisala. Tu odahnem i isparim iz svakodnevnog vira obaveza. Muz i ja vikendom uglavnom odemo negde, posetimo neke druge gradove u svakom slucaju nismo kuci.Sutra cemo ici na Schützenfest.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 30.06.2007, 05:18, Naslov:
Ja bi onome ko je izmislio vikende dala Nobelovu nagradu :-P Ne znam da li je tempo zivota kriv ili odnosi na radnom mjestu ali mi se cini da nas ima sve vise koji zivimo od petka do petka. Zato, zivio petak Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 09.07.2007, 19:46, Naslov:
A meni bi najvise prijalo da se ne radi nedeljom, ali i sredom. Nekako mi bas u sred nedelje treba jedan dan odmora.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 00:56, Naslov:
Izgleda da zivimo u vremenu kada je vikend postao institucija.

E pa vikendasi, lepo provedite predstojeci vikend-Osmeh.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 15:43, Naslov:
Mene taj ritam smeta. Sreca da ima danas sve vise mogucnosti da radimo kod kuce i prilagodimo svoje radno vreme slobodnom vremenu.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 19:10, Naslov:
Blago onima koji imaju te privilegije, ja i danas-subotom radim, a sutra cu samo par sati, jer imam neku montazu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 14.07.2007, 23:37, Naslov:
To nije privilegij Kalina. To postaje nacin zivota. Sve vise.

Privilegirani su oni kojima nije potrebno raditi.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 05:59, Naslov:
Privilegovani su oni koji ne moraju raditi? Pa, ne znam bas. Mogu videti oko sebe neke ljude koji zaista ne moraju raditi i koji ne rade. Ne bih volela da se pretvorim u tako nesto Tuzna jer covek ako ne mora da radi - obicno ne radi i onda se pretvori u nesto jako ruzno.
I zato je lepo imati vikend Osmeh kad ipak ne mora da se radi (uglavnom)
Za mene to ovih dana ne vazi - radim svaki dan, ali je za mene ovaj rad predivan Osmeh ovaj vikend je ispunjen kupovinama i uredjenjem i sredjivanjem novog stana i to je divno... Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 07:10, Naslov:
Izgleda da se nismo dobro razumeli ili nisam ja dobro razumeo. Osmeh

Meni smeta radni ritam od ponedeljka do petka i onda vikend. Licno mi odgovara da mogu svoje radno vreme prilagoditi svojim zeljama po slobodnom vremenu. I tvrdim da to nije privilegij vec postaje nacin zivota. Sve vise ima ljudi koji rade kod kuce i na taj nacin obavljaju svoj posao. Slobodniji su iako vise rade, jer je to njihova odluka.
Za mene su privilegirani oni kojima uopce nije potrebno raditi jer imaju toliko sredstava, dionica, da od toga krasno zive.





____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 07:21, Naslov:
Meni nije jasno zasto se kaze da je coveku koji nije zaposlen, a ima dovoljno sredstava za zivot - dosadno. Kad neko nije zaposlen obicno ga pitaju: da li ti je dosadno, ili: sta radis po ceo dan? Dosada je po meni stanje duha. Covek koji nije vezan poslom ima vise vremena za masu stvari koje voli, za citanje, slikanje, bavljenje sportom, putovanja, drage ljude...Svakako je on srecniji od nekoga ko otaljava neki monotoni posao u nekom ofisu. Znaci, sve zavisi od toga kako ce neko kreirati sebi zivot i kako ce ga ispuniti. Svakako da ima ljudi koji ne znaju da osmisle svoje slododno vreme, koji nemaju bilo kakav hobi, koji ne uzivaju u sportu, ne vole da citaju i sl., i naravno da je njima dosadno ako ne rade negde onih klasicnih osam, devet sati..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 07:34, Naslov:
I nije im dosadno baladi, jer rade sve ono sto im srce pozeli. Znaci ipak nesto rade Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 08:40, Naslov:
Pod privilegijom smatram, zbog toga sto ustajanje i spremanje za posao,nervira me ponekad . Ponekad mi se ne ide na posao u carapama i stiklama, ali mora zbog dresscode. Nekad nocu ostajem budna do zore, a mora se ustati i jos biti veseo i raspolozen za posao.Necu da pomislite da kukam. Imam lep posao, ali desava se cesto da pozelim bar klizno radno vreme.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 15:18, Naslov:
Joj Kalina, ne govori o kliznom radnom vremenu, jer tek to covjeku pokvari citav dan. Ja sam imala priliku da sam radila od 11, pa do 19. Na pocetku sam bila presretna, jer nisam morala ustajati usred noci, ko drugi ljudi. Na kraju se je ispostavilo da je radno vrijeme bilo stvarno samo do 19 ali sa produzecima :? Tako je moj radni dan nekad zavrsio u 22. Kasnije, kad sam postala mama, to nekad idealno radno vrijeme postalo je pravi problem zbog cuvanja djeteta. Ipak je bolje odraditi onih klasicnih 8 sati od 7-15, pa covijeku ostane citavo popodne i cekanje na slatki vikend Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 15.07.2007, 20:08, Naslov:
Ili recimo da mozes doci na posao izmedju 8.00-9.00 sati. Dobro zvuci, onda imas izmedju 13.00-14.00 rucak u firmi ili izvan (kojeg ti poslodavac ne placa), pa radis sve do 16.00 ili 17.00 svaki dan. Oko 18.00 dodjes kuci i mozes sesti pred tv i tamo vecerati. Sta imas onda od dana? Onda mogu razumeti, ziveo vikend!
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 149
Koliko clanova ima idealna porodica?