Princeza?

  • 1
Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 14.03.2010, 22:05, Naslov: Princeza?
Ispliva li nekad iz vas razmazena princeza kojoj dodje da zanovijeta i zeli kraljevski tretman? Prema puzicu katastrofa, nikad ugoditi, sta god kaze ne valja, obavezno pronadje najgoru stranu toga svega i zeli puno pravdanja. Iz mene ispliva i najradije bih je udavila kad dodjem sebi. Pitanje je kako je se rijesiti i nedozvoliti da se od normalne djevojke pretvori u princezu koja ujeda, a zasto..hmmm...oni dani ili jednostavno zuta minuta...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 14.03.2010, 22:12, Naslov:
Voljela bih uvijek biti stalozena, racionalna ali pri prepirkama sa mojim dragim ispliva princeza koju ljute sitnice i hoce savrsen odnos, ponekad ni sama ne zna sta hoce. Mrzim kad se to desi i najvise bih voljela da usutim. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 15.03.2010, 11:13, Naslov:
Draga,ja to zovem PMS Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 15.03.2010, 13:18, Naslov:
A ja to zovem podivljani hormoni Vrlo srecna kad treba da dobijem hocu sama sebe da ujedem Tuzna a ostatak porodice treba da mi se sklanja sa puta .....mrzim te dane Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Ponedeljak 15.03.2010, 13:18, Naslov:
A ja to zovem podivljani hormoni Vrlo srecna kad treba da dobijem hocu sama sebe da ujedem Tuzna a ostatak porodice treba da mi se sklanja sa puta .....mrzim te dane Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 15.03.2010, 14:48, Naslov:
Ma ne govorim ja o PMS-u, ja govorim o drugim danima. PMS je "opravdan". Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 15.03.2010, 21:01, Naslov:
Pa,mislim da u tim drugim danima ne izigravam princezu,ali to bolje Zileta da pitash Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Subota 29.05.2010, 18:04, Naslov:
Ja imam te princeza , razmazene dane , i mnooooooogo mi smetaju ...
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 12.06.2010, 13:11, Naslov:
Welcome to the club darling Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 12.06.2010, 14:12, Naslov:
Jao..ja nedeljom znam tako da se prenemazem..Vrlo srecna
Mora i kaFicu u krevet da mi donese..i dorucak..Vrlo srecna
Takva sam nedeljom..za mene jedini ne radni dan u nedelji..pa mi se uopste ne ustaje iz kreveta...tad se uvek dobroo naspavam.pa setnja...zezanje...i tako..sa porodicom...nedelja je moj omiljeni dan..i tad sam najrazmazenija..a Maca zna da dugo i puno radim..pa se trudi i da udovolji..Poljubac A u PMS - u i da ne pricam...to je opravdano..sto rece Bambi..Osmeh)))
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 12.06.2010, 15:10, Naslov:
Ja mrzim prenemaganje....nemojte me pogresno shvatiti,ali me to izludjuje kad vidim...nemam te faze,ali iskreno.
Imala sam jednu drugaricu koja je celu trudnocu iskoristila,da se tako izrazim,da bi dobijala ono sto zeli....znaci dolazilo mi je da je na mestu udavim.Mrzelo je kasiku da podigne....uzas!!!!Oklagija....imala je savrsenu trudnocu,ali je stalno nesto izmisljala...fuj...i tako je ostalo i posle trudnoce.Navikla se....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Subota 12.06.2010, 17:36, Naslov:
Slazem se sa sanjakis i ja mryim prenemaganje i najradije bih osobu koja se prenemaze oduvala sa lica zemlje.
Najgore mi je kad neko pocne da prica pa kenjka kao da ga mrzi da zivi...e to je nesto stvarno odvratvno-bar meni ili pricaj kako treba ili cuti.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 12.06.2010, 20:08, Naslov:
Bilo koje da je pretjerivanje u pitanju nije ok. Najbolja je zlatna sredina.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 129
Koliko clanova ima idealna porodica?