Sta je on to tako lepo uradio za vas ?

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 22:49, Naslov: Sta je on to tako lepo uradio za vas ?
Sta je najznacajnija i najlepsa stvar koju je za vas uradio vas dragi ?
Wub Meni ce u secanju ZAUVEK da ostane miris njegovog ulaska u bolnicku sobu dan nakon moje operacije . Njegov pogled . Snaga koju mi je preneo svojim dodirom . Sedeo je samnom 5 sati tada (dopustile su sestre) i posto ja nisam bila u stanju da se mrdam , dodavao mi je vodu na svakih pet minuta , vodio me u wc , pricao samnom , jer ja nisam mogla da govorim . Bio je tu , drzao me za ruku . Namestao mi jastuk . ZNALA SAM DA IMAM NEKOGA !!! Nekoga ko ce zauvek da bude tu ... Nikada mu to necu zaboraviti . Nacin na koji je radio sve to . Ta potpuna posvecenost tome da meni bude bolje . Bio je jako uplasen a opet je meni davao veliku snagu da izdrzim sve !!! Cvijece
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:08, Naslov:
Ne mogu izdvojiti jer je sve sto radi prelijepo. Ah da, mogu nesto, rodio se za mene. Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:11, Naslov:
Hehehe Wub Da ! Upravo tako !!!
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:57, Naslov:
Pojavio se u mom zivotu kada sam mislila da je za mene sve crno i da nikada necu imati nikoga
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 23:59, Naslov:
tini draga isti slucaj...jednostavno to sto postoji je nesto najlepse!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 00:03, Naslov:
Jao, i kod mene je isto tako. kad mi je sve bilo uzasno, sve negativno, smrt clana porodice, pa onda mamina udaja(to nije negativno) nego iznenada a tesko za mene jer sam pocela zivjeti bez nje.... pa... joj svasta-Tada sam upoznala njega, i najvece je moje blago. Presretna sam sto ga imam Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 00:10, Naslov:
Slicna prica i kod mene Bambi
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 17:10, Naslov:
nishta Vrlo srecna shalim se..Pa ne znam shta bih sad izdvojila... Valjda je dovoljno to shto smo i dalje zajedno,a svashta smo proshli za kratko vreme... Mislim da je divno to shto,onda kada nam je najteze,znamo da imamo nekog sa kim iskreno mozemo da podelimo svei da plachemo,i onda kada nam je najlepshe,shto imamo nekog sa kime mozemo da se smejemo.. Wink Najlepshe shto je moj dechko uradio za mene jeste to shto me razume,a malo ljudi to moze...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 20:18, Naslov:
On je svasta nesto lepo uradio za mene, Osmeh Najvise mi se dopada u zadnje vreme sto je spremao kucu, dvoriste.......Kad god mi nesto zatreba, znam da mogu da se prvo njemu poverim i konsultujem, a to mi je isto jaaako vazno, Osmeh Istog sekunda on sve ostavi i pomaze, Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.12.2010
Datum unosa: Ponedeljak 20.12.2010, 19:35, Naslov:
Mislim da nema potrebe nešto izvojiti, uradio je dosta toga za mene što krupnijih stvari što sitnica... ali ta neka sitnica je podjednako značajna kao neka veća stvar...
Najlepše je što sve radi od srca i sa puno ljubavi... Dovoljno je što postoji i što me voli i što je došao u pravom trenutku u mom životu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 21.12.2010, 00:20, Naslov:
radi puno lepih stvari za mene,i bas se po nekim sitnim znacima paznje vidi koliko me voli,razume,pazi...pre neki dan sam se sama probudila posle dugo vremena,i videla sam da se dooobro potrudio da me deca ne bude,uzeo telefone,i sam je zaspaoOsmehna svakom koraku se trudi da mi pomogne koliko moze i znam da na njega uvek mogu da se oslonim.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 29.09.2011
Datum unosa: Cetvrtak 29.09.2011, 16:36, Naslov:
i kod mene svega al nesto posebno sto do sad nije niko je to sto me zvao na veceri koju je naravno on spremio a kisa padala kao luda... i ja naravno kasnim kao po obicaju i on mjisli ne dolazim kad eto mene na vrata Osmeh)) veceramo mi, u tanjiru mi napravljena srca malena, popili po malo vina kad on kaze udji u sobu i ja da udjem imam sta da vidim Osmeh)) laticama ruze na krevetu ispisano volim te najvise i srce i na vrhu plsani meda sa bujetom ruza Osmeh))) to je nesto sto cu pamtiti do kraja zivota ..e sad steta sto nisam slikala sve to jer je bilo predivno posto smo se posla khm khm sa svim laticama ruza... eto nesto od mene Osmeh))))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 24.10.2011, 00:13, Naslov:
Oprostio mi ogromnu gresku koju sam napravila i time mi je dokazao svoju ljubav.. Wub
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 03.12.2011
Datum unosa: Subota 03.12.2011, 14:31, Naslov:
Uvek se nadje tu kada je tesko. I nikad necu zaboraviti kad mi je za rodjendan dok smo bili napolju dao poklon i rekao da otvorim kuci...bila je to ogrlica sa priveskom "D" , bila sam presrecna Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 03.12.2011, 18:06, Naslov:
Eto da ne pricam klasiku on je uvek tu bla, bla, bla konkretno pre par dana spremio extra veceru, oprao sudje, pa nalozio pec u sobi pa spremio kadu.. Wub iako se gotovo svaki dan vidjamo ume tako s vremena na vreme da izvede po nesto Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 21:46, Naslov:
OZENIO ME Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 3
Reg. datum: 12.03.2012
Datum unosa: Ponedeljak 12.03.2012, 14:39, Naslov:
Zagrlio me je, i dalje me grli Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 20.03.2012, 21:41, Naslov:
Kupio mi patike, na nevidjeno Vrlo srecna

Cekam kad ce da ih donese... Lud

Wub Wub Wub
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 16.06.2012, 22:28, Naslov:
Spremio rucak juce Wub i najbitnije Wink oprao sudove Sreca
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 16.06.2012, 23:00, Naslov:
Narucio mi Miss Sixty sandale na snizenju Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 252
Koliko clanova ima idealna porodica?