OBAVESTENJE ZA CLANOVE I MODERATORE

Beograd
Broj postova: 47
Reg. datum: 05.12.2009
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 09:13, Naslov:
Samo da dodam da su Sanjakis,Jekalina,Marijana P. i malo zvocalo otisle odavde iz istih razloga i prosto ne mogu da poverujem u sta se pretvorio ovaj forum!!!Ima li ovde neko ko moze da malo povede racuna o moderatorima koji se tako ponasaju?? Ko im daje za pravo da tek tako brisu ono sto se pise ? Zasto da pisemo na temama kada nam brisete postove??Evo,Amandica je postavila najnormalniju sliku i ona je obrisana!! Ovde stvarno vise nije lepo kao sto je bilo ranije.... Posto vidim da je Bambina glavna za brisanje,molila bih ostale moderatore da je opomenu!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 12:01, Naslov:
Sve sam se opirala da nista ne napisem ovde, ali eto....Zao me sto su bile ovde neke svadje i brisanja, nisam prisustvovala, ali koliko znam, postoji ovde i neki pravilnik....o ponasanju na sajtu....ja sam na odbojci naucila da u sportu i u zivotu nista ne mora da bude fer i da uglavnom sve zavisi od mene, a ne samo od drugih igraca....dolazio je jedan potezi covek da igra sa nama, uglavnom da se izivljava, da otima lopte svima i da uziva u tome kako on, sa svojih-preko 100 i nesto kilograma nasrce na nas zene i otima loptu, pa se onda jos i raduje sto se mi nerviramo...prvo sam htela da prekinem da idem na odbojku, ali mi je to jako tesko palo, bas sam patila, a onda mi se upalila sijalica i shvatila sam kako treba da postupim u tom slucaju...sad jos vise uzivam u odbojci, a taj jadnik ne sme vise da pisne, a mislim i da ga je sad jaaako sramota, cuti u nekom cosku i ne znam zasto jos uopste dolazi, ali to vise nije nas problem...htela sam da kazem, da za svaki problem postoji savrseno resenje, tako da sam resila da i ovde primenim to isto sto sam uradila na odbojci, pa cu da vidim sta ce se desiti...ne zanima me uopste da neko pokusava da pokvari ono sto se meni dopada,Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 12:13, Naslov:
Kao moderator sve sam dala od sebe da nadjem neko resenje za ove probleme i da sve ove clanice ne odu sa foruma ali jednostavno nisam uspela u tome,Teacher ne vidjam na forumu da bi se sa njom konsultovala a ja mogu samo biti zaduzena za teme koje ja vodim.....zaista ne znam za sliku koja je izbrisana i ko je to uradio.......ne znam kako da pomognem.....i zao mi je zbog svega ovoga sto se desava.....molim ostale moderatore koji su jos na forumu da mi pomognu......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 12:28, Naslov:
Amandice za temu nas rodjendan zaduzena je Danka a nje nema na forumu vec dugo tako da ne znam ko je mogao da obrise tvoju sliku jer samo ona moze brisati tu temu i niko vise.......ne verujem da je Danka to uradila jer ona nije na forumu vec dugo a nijedan drugi moderator to ne moze brisati.....da nisi mozda greskom ubacila pogresnu sliku jer se to meni znalo desavati......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 13:24, Naslov:
Nisam ubacila greskom drugu sliku, zbog toga sto kada sam je ubacila videla sam je, a posle toga se promenila, i nije mi jasno zbog cega.. Nadam se da ce se oglasiti osoba koja je to uradila i da ce mi dati objasnjenje..
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 14:29, Naslov:
Zveko,svaka cast na tvom postu..skroz tacno i istinito..

nisam htela nista da komentarisem,ali s obzirom da sam jako tolerantna i objektivna,samo cu reci da procitate Pravilnik koji se nalazi u temi Izvolite..jer to je Pravilnik ovog foruma koji treba da se postuje..

nadam se da ce sve doci na svoje,i zelela bih da se svi vratite..
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 18:21, Naslov:
Ne znam Amandice stvarno ko je obrisao jer samo moderator koji vodi tu temu moze brisati a drugi moderatori ne mogu.....svako moze brisati samo svoju temu koju vodi....evo ja kao moderator ovog foruma ti se izvinjavam u ime foruma iako stvarno ne znam ko je to mogao brisati.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 19:25, Naslov:
Na svakoj temi pise ko je moderator iste, npr kada otvorim temu "Papucar" koja je u sklopu oblasti "Ljubav, brak, porodica"-tu pise da je moderator Sanjakis, sto znaci da ona moze prepravlja postove u toj temi i celoj oblasti. Za oblast "Zdravlje" pise da je moderator Jekalina... Kada otvorim temu "NAS rodjendan" vidim da su moderatori Danka, The Teacher i Bambina.
Nije problem sto je slika zamenjena, samo mislim da je fer da znam razlog posto o tome nisam bila obavestena.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 21:13, Naslov:
Ako je uklonjena slika vjerovatno ima razlog za isto,a jedino se ne slazem s time sto nisi obavijestena o tome..A uvijek sam za to da moderator radi svoj posao,ali naravno da obavijesti ako nesto ne valja pa da onda djeluje..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 31.07.2010, 21:52, Naslov:
Izvinjavam se Amandice....u pravu si ja sam videla da je Danka postavila temu i mislila sam da samo ona uredjuje tu temu.....videt cu sa Bambinom i Teacher da li je neko od njih izbrisao mozda.....u svakom slucaju treba obavestiti clanove ako se nesto treba obrisati
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Nedelja 01.08.2010, 01:24, Naslov:
Ok Glisho, moderator radi svoj posao.. A koji je posao moderatora??? Ajde reci mi sta ti mislis zbog cega je moja slika uklonjena? Bas me zanima, zbog toga sto je meni najnormalnija slika, niti vredja nekoga, niti proziva nekoga, niti reklamira drugi forum, niti je prevelika... Zbog cega je nekome smetala onda? Mislis li da je posao moderatora da brise tudje postove i zamenjuje slike koje se njemu licno ne svidjaju i stavlja one koje njemu odgovaraju? Mislim da je na ovom forumu sve to malo predaleko otislo, moderatori su tu da nas opomenu ako u nekoj temi "skrenemo" sa iste, da obrisu one postove u kojima je vredjanje ili psovanje... Ali ovde smo dosli do toga da se brisu najnormalnije slike i recenice, i to bez prethodnog opominjanja.. Da me je neko opomenuo i naveo mi razlog zbog kojeg je slika neprikladna, ja bih je sama obrisala, a ovako mislim da je ispalo skroz nefer od strane osobe koja je to uradila.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 50
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Nedelja 01.08.2010, 08:18, Naslov:
Lud ...no comment... Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 01.08.2010, 12:10, Naslov:
Ja cu se obratiti svim moderatorima da ako hoce nesto obrisati moraju obavestiti clana o tome....tako da smo to resili.....ja sam se Amandici izvinula iako stvarno ne znam ko je to obrisao.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 14:31, Naslov:
Amandice, ja ti nisam obrisala tu sliku, ne bih ti je nikad obrisala, zasto bih ako je bila "normalne" veličine i nije "poremetila" cijulu temu i postove. Radi se o tome da sam ja SEBI tu sliku postavila i kad sam otvorila temu, vidjela sam kod tebe istu, baš mi je bilo čudno da si i ti izabrala baš identičnu ali eto, dešava se. Bilo mi bezze što sam stavila istu kao ti i onda sam SVOJ post izmijenila i izabrala drugu. Amandice ja ti se izvinjavam, nikada ne bih dala sebi za pravo da brišem sliku koja je dozvoljenih veličina i to tako non-šalantno.
Ostalima sam već objasnila za obrisane postove i izmjenjene postove.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 16:46, Naslov:
I ja verujem da ako je neko i obrisao da to nije bilo namerno....mozda greskom ili slucajno......nadam se da ce Amandica uvaziti izvinjenje svih nas.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 16:58, Naslov:
Stvarno je čudno to što se desilo. Razumijem ja Amandicu, i ja bih reagovala isto, ali zaista nije do mene.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 17:07, Naslov:
Ja sam se za onu jednu jedinu temu koju sam ja uredila skraćujući i brisajući neke postove izvinila i objasnila zašto je to tako i ne vidim potrebu da se to i dalje pominje i vezuje za sve ostale teme i postove ako sam ja već rekla da neću više brisati jer ja sama smatram da to nije ok. Molim vas da se svi zajedno potrudimo i doprinesemo harmoniji ovog foruma.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 12:23, Naslov:
e ja se izvinjavam,pogresno sam razumela Zvekin post o onom coveku..izvini Zveko,ali ako je ovaj post o ovom coveku bio na racun Bambi,zaista to nije lepo..Bambi je jedna predivna osoba,pravi prijatelj,melem za ranu..ona je covek velikog srca,i zasluzuje veliko postovanje..vec sam nekoliko puta rekla da sam sa Bambi najbliza..i jeste tako,jer je ona bila tu uvek,uvek da me saslusa,da me ohrabri.. da podeli samnom sve..ona je najiskrenija dusa koju mi je cast bilo upoznati,i iznad svega,drago mi je jako da je deo mog zivota..
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 03.08.2010, 12:28, Naslov:
Ne brini dijamanticu znam da nisi nista lose mislila, htjela si samo da kazes da ti je žao što su otišle. I ja isto mišljenje imam o tebi. Ne brini, ne ljutim se jer te poznajem. Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 47
Reg. datum: 05.12.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 13:02, Naslov:
cekajte malo,otisle su Marijana,Sanja,Amandica,Jekalina,Zvocalo i ne znam ko jos,i vi smatrate da je sve reseno?? Kao,zao vam je i to je to??
Izvinjenje posle svega ovoga ne vredi nista!Kako moze nesto da znaci kad su one otisle i forum nije isti??A niko nista nije prduzeo povodom toga!Izvini Bambina,ali po meni ti ne zasluzujes da budes moderator!
Ne moze moderator tako da se ponasa!Koliko sam ja shvatile,one su otisle zbog tvog neumesnog ponasanja!Kako molim te,ti,mozes da govoris o harmoniji na forumu???
Zahtevam da the teacher ovo resi pod hitno,inace idem i ja,a verujem da ni tu nije kraj!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 83
Koliko clanova ima idealna porodica?