OBAVESTENJE ZA CLANOVE I MODERATORE

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 14:04, Naslov:
Ja nisam incijator prepirki a ti uz svo duzno postovanje nisi kompetentna da govoris jesam li ja za moderatora ili nisam. Mislim da se problemi ne rjesavaju odlaskom posebno nakon sto je sve rijeseno i nakon mog izvinjenja. Razumijem da je tebi Jekalina drugarica ali moras da realno sagledas situaciju. Iako su se urotile protiv mene i provocirale me ja sam ipak ispala čovjek i izvinila se. Predlagala sam i da se vise o tome ne govori ali evo nastavlja se, ako nema Jekaline, tu su njene drugarice koje ce opet da nacnu tu temu. Zaista tu ne mogu nista da uradim. To sto su otisle je njihova stvar. Poslala sam Jekalini cak i privatnu poruku na koju mi nije odgovorila i sve mi je to potpuno...čak sam i progutala ponos i izvinila se nakon sto su mi Marijana i Jekalina pokazivale mooning. Znači, sve što sam mogla da uradim ja sam uradila. Ne bih da ostali članovi trpe zbog toga i zato bih zamolila da se ovo vise ne pominje.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 22:06, Naslov:
Molila bih sve clanice da se ne vodi rasprava vise oko ovoga jer nije tacno da smo samo rekli da nam je zao sto su te clanice otisle vec sam licno kao moderator pisala poruke tim clanicama i zamolila ih da se vrate na forum,Bambini sam poslala poruku i zamolila je da vodi racuna oko brisanja postova i jednostavno nisam dobila uopste odgovor od tih clanica ne znajuci zasto jer ja nisam uopste nikakav sukob imala sa njima nikada, a pokusala sam i dala sve od sebe da se to resi i da niko ne ide sa foruma ali ja ne mogu uticati na niciju odluku.....ovde sam moderator od samog pocetka foruma i imala sam puno situacija i momenata kada sam mogla otici sa foruma ali jednostavno sam ostala,upoznala nove ljude i ovde sam jos uvek.....Ne mogu se obratitit Teacher jer zena treba da se porodi ako vec nije i nema je na forumu jer ipak ona donosi konacne odluke o svemu......po tvom misljenju Tixi sta bi trebala ja kao moderator jos da uradim da se vrate clanice koje su otisle....sa Bambinom sam pricala devojka se izvinula svima i shvatila je da je u nekim stvarima pogresila ali zar ne treba svakome dati sansu da ispravi greske jer svi gresimo ili cemo mozda nekada reci nesto i uraditi sto mozda i ne mislimo.....ja kao moderator dala sam sve od sebe i pricala sam sa svima ali jednostavno ne mogu naterati nekoga da se vrati i da se oproste neke stvari i zaborave....to je ipak izmedju njih stvar koju one najbolje mogu resiti......sa svim clanicama sam bila i ostala u najboljim odnosima ovde i gledat cu da tako ostane i dalje......kao moderator ja ne mogu nikome ulaziti niti bi htela u privatne poruke i ne znam sta je ko kome pisao.......ako ti Tixi imas resenje za ovaj slucaj slobodno iznesi i pomozi resenjem a ne kritikama na nas......hvala
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.08.2010, 00:24, Naslov:
Ja bih vas iskreno,iskreno zamolila,molim vas ne otvarajte vise ovu temu ,oko jedne iste price,koja se danima danima vrti u krug.Jedan isti razlog na hiljadu nacina...Zatrpajte ovu temu,ne otvarajte...bilo sta je bilo,i znamo sta je bilo,sada se samo ponavljamo,bockamo,i svako bi da doda nesto svoje (ko ja sada) i posle svacijeg posta svako ima nesto da doda,a nema se stvarno sta...
Opet,ovo citaju svi ostali,pa pisemo ovde pisemo u cosetu,i cemu to?Dupliramo se stvarno bezveze,a sve smo odrasle nismo deca...cija ce da bude zadnja..
Nadam se da je ovde sve vec receno (vise vise puta) za ostalo,imamo cose,i pisimo tamo...Nadam se da me ne shvatate pogresno...
Ja ne zelim nikoga da mirim,da se raspravljam...odrasle smo osobe...
Ova tema ipak ima sasvim drugaciji naslov od onoga o cemu mi pisemo,onda hajde naslov da promenimo,ne ide...
Uradile ste sta ste uradile,i gotovo...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.08.2010, 01:48, Naslov:
Bambina, ja kada sam postavila tu sliku i cestitala rodjendan to je bilo u 18:01h, ti si se ulogovala posle mene i cestitala Zveki rodjendan u 18:36h, jel tako? S obzirom da nisi znala da joj je rodjendan, pretpostavljam da si videla da sam joj ja cestitala i da si joj onda i ti cestitala, a ako si vec videla da sam joj cestitala, znaci da si videla sliku koju sam postavila, zar ne? Zasto bi onda postavljala istu sliku kao i ja pa kasnije promenila? A moja se slika u medjuvremenu promenila.. Mada ja nisam nikoga optuzila, samo sam zatrazila objasnjenje.. Ali ok, zavrsicu i ja sa ovom temom, ne bih da ulazim u konflikte sa bilo kim... Izvininjavam se sto sam ponovo otvarala temu, samo sam htela da odgovorim na prethodne postove vezane za mene.
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 268
Koliko clanova ima idealna porodica?