Da li je neko nekada zbog VAS patio ?

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 02.06.2010, 23:07, Naslov: Da li je neko nekada zbog VAS patio ?
Zene non stop pricaju o tome kako su bile ostavljene , kako su plakale i patile .. Hajde da pricamo malo o tome da li je neko nekada zbog vas patio ? Zasto imamo potrebu da povredimo , ostavimo , izdamo nekoga ?
Ja iskreno ne verujem da je bilo koji moj bivsi zapravo PATIO zamnom , ali imam sam neke "udvarace" za koje se ispostavilo da sam im slomila srce ... Kazu da znam da odbijem na tezak nacin Sramni Meni je zao zbog toga , posto znam kako je kada te neko odbija , ali sta da radim .. Sta je bilo bilo je .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 09:40, Naslov:
Nekoliko ponuda za vezu sam odbila jednostavno smatrajuci da ta osoba nije za mene i da ne bi funkcionisali zajedno,nisam htela da tracim ni svoje ni njihovo vreme niti da im dajem laznu nadu i povod,uvek sam iskrena bila prema svakome.....mozda sam ih uvredila tako ali sam barem bila otvorena i iskrena......zao mi je ako sam ih povredila na neki nacin ali to je zivot.......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 09:51, Naslov:
Ja sam bio u bedaku par puta posle raskida veza ali srećom to uvek traje kratkog daha jer uvek sledeća devojčica preklopi onu pre nje.A hoću reći da sve manje "patim" i bedačim se jer sam shvatio da veliki udeo u tom bedačenju ima ego,ljubomora,Primer:ako tipa ostavi devojka ili ga prevari on poludi jer misli da ona nema pravo na to.A što nema?pa nije ona njegovo vlasništvo.Ona je samostalno biće koje sama o sebi brine.Tako da sam počeo sve više da racinalizujem svoje osećaje ako mi se desi da sam odbijen ili me ostavi recimo devojka.Jednostavno shvatim da je to njena odluka iz nekog razloga,shvatim da nisam bio dovoljno ubedljiv (ako se desi da me odbije neka cica koju muvam).Valjda je to zakon prirode.A sad i ako hoće da me ostavi ja joj u tome još i pomognem Osmeh
A što se tiče pitanja da li je neko patio zbog mene? Da,jesu.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 10:07, Naslov:
Pa sad...sta se podrazumeva pod pojmom "patio"....ako se misli na bes,trenutno neraspolozenje zbog odbijanja udvaraca onda su patili mnogi....Osmeh....mislim da je patnja nesto mnogo vise...i javlja se u raznim oblicima(moze neko patiti i dok je u vezi)....ali da ne filozofiram mnogo....Lud
Znam za dvojicu koji su bas,bas patili zamnom....prvi je moja prva ljubav koji se gusio u suzama pred roditeljima i otvoreno pokazao svoju patnju,a i ja sam to znala jer se nije trudio da sakrije.Nisam ponosna na sebe zbog toga jer sam u nekim trenucima koristila to sto sam znala da me jos voli.Sada mi je uzasno krivo zbog toga,ali eto bila sam klinka i nisam znala da razmisljam ovako.
Ovaj drugi...uh on je posebna prica.Stariji je od mene bio 14 godina,nikada nismo bili zajedno,ali je on uzasno patio i pati i dan danas...jednostavno je pogresno protumacio moje ponasanje(otvorenost,zezanje,komunikativnost,poveravanje...) i u svojoj glavi ubedio sebe da ja njega ustvari volim....i ponasao se tako kao da smo zajedno dok mi konkretno nije priznao sta se ustvari desava....odbila sam ga i predlozila da ostanemo drugari,ali mislim da sam tu pogresila jer je i dalje gajio neku nadu....dok nisam prekinula svaki kontakt sa njim jer mislim da je tako najbolje za njega.Medjutim on se i dalje javi porukama na koje sam odavno prestala da odgovaram,ali eto....
Ne volim kada neko pati u bilo kom obliku zbog mene i trudim se da ne povredjujem ljede,ali u nekim situacijama jednostavno moras reci istinu....ma koliko bolna bila,bolja je od svake lazi.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 10:18, Naslov:
Slazem se sa zadnjom Sanjinom recenicom
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 11:52, Naslov:
I ja se slazem sa poslednjom Sanjinom rechenicom,jako pametno Wink
Zbog mene jesu patili,neki,ali nisam namerno to prouzrokovala... Jednostavno,kada se veza raskine,bar jedna osoba mora da pati,to je neminovno.. Samo,chudno je,i pomalo tuzno shto je u prirodi svakog choveka da od osoba koje pate,ili pobegne,ili se ta situacija iskorishcava,nekada svesno,a nekad ne..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 16:40, Naslov:
Veoma sam patila za nekim.... Volela sam ga. Izneverio me je kao prijatelja, zenu, ljudsko bice. Dugo, dugo nisam mogla da dodjem k sebi, bolelo je uzasno. A, onda je neko pozeleo da budem njegova, da mi pruzi paznju i ljubav. Nisam bila spremna. Govorili su da je previse vremena proslo, ali nisam bila spremna. Muskarca mnogo boli kada u njegovom narucju zena place za drugim. Povredila sam nekoga. Zato sto sam ja bila povredjena. Tada drugacije nisam umela. Nisam umela da se izborim sa sobom i svojim srcem.
Povredila sam 2 muskarca. To znam. Bilo mi je zao, izvinila sam se. Nikada nisam prevarila, izneverila. Jednostavno, volela sam nekog drugog kada su oni zeleli mene.
Meni se nijedan muskarac nije izvinio. A, povredjivali su me, mnogo.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 21:08, Naslov:
Marijana,i meni se to desilo... Povredjivala sam neke jer sam sama bila povredjena i takodje se izvinila...Ali,valjda je to tada bio moj nachin da zashtitim sebe..Nije pravi nachin,zapravo je velika greshka,ali valjda je sve to tako normalno...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 30.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 23:01, Naslov: ja patim
marijana.. prije nekih pet i pol god upoznala sam decka,prva ljubav... nikada se nismo posvadjali idealna veza sve je bilo bajno,krasno,onda je on dobijo novi posao i planovi za brak su uveliko bili tu,otisao je u Italiju na devet mjeseci i ja sam cekala... nedavno je dosao i sve je bilo ok,ali... uvijek ovo prokleto ali prije nekih dvadesetak dana mi je rekao da mora kod rodbine u drugi grad,da bi se nakon par dana javijo kada sam ja vec digla potragu za njim i rekao mi da se ozenijo.i to nije bila sala.ne moram vam govoriti kako se sad osjecam i kako molim boga da je ovo san da se probudim... tu djevojku zapravo sada zenu je upoznao sasvim slucajno tu u nasem gradu i od neke kako on kaze prolazne avanturice desijo se brak!!! sad sam sama i ne znam sta i kako dalje bez njega i pitam se zasto zasto se meni ovo desilo a nikad nisam varala i niti jednom momku laznu nadu dala za mene je on bio sve al stvarno sve i prije mjesec dana da mi je neko rekao da ce se ovo meni dogoditi... i sta sam ja skrivila sudbini da mi se ovo desi,a nikoga nikada nisam povrijedila
____________________
a ja samo emotivna luda...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 03.06.2010, 23:48, Naslov:
Da jeste, i to više njih. Imala sam s tim "problema". Nikad nikog nisam niti bih namjerno povrijedila, čak i osobama koje me povrijede (na drugi način) ne vraćam istom mjerom, uzvratim dobrim i postidim ih, pokažem da sam bolja .Vatra gasi vodom, ne vatrom...Nikada se nisam igrala ni sa cijim osjecajima, jer me prvenstveno strah Boga i nisam taj tip osobe. Nikada nisam ni isfurala nekog momka kada bi mi prišao tipa da sam ga ponizila, uvijek sam gledala da se postavim sto bolje, da se ta osjeca ne osjeća loše. Znam, otrcana fora, ali glavno mi je bilo da kažem, imam momka. Meni doduse nisu lako ni u tolikoj mjeri ni prilazili. Inace ljudi misle da sam nafurana, a moj momak mi je rekao da mi nikad ne bi smio prići onako negdje da me prvi put vidio, jer ja imma običaj da pogledam kao šta ćeš ti Vrlo srecna, tako sam se branila pogledom, od nepotrebnih udvaranja Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 10:35, Naslov:
sherry,nemam rechi shta ti se desilo!!! Sokirana Ne mogu da verujem!!!Shta je ovo sa ljudima! Prvo da ti kazem,dobrodoshla na forum i ako ti neshto znachi sa nama uvek mozesh da poprichash.... Poljubac A drugo,ja sam stvarno u shoku trenutno,sad bih otisha i ubila tog lika! Oklagija
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 17:19, Naslov:
Sherry, zaista mi je zao...
Znam da sada reci utehe ne znace nista.. Sta god da cujes, znam da ti nece biti bolje.. dok ne prebolis... A opet... Kako preboleti? Necu da pametujem, ali...
Znam samo da ne treba sebe da krivis.
Ranije bih potpuno drugacije, pesimisticki, gledala na nesto ovako, ali sto sam starija samo kazem jedno "Bog te pogledao" .
Znam da ces reci da sam luda, ali... Zamisli da si imala decu i dom sa covekom takvog karaktera. Kao sto ti je sada to uradio, takav covek bi ti to uradio i da ste bili u braku.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 17:40, Naslov:
Sve vreme razmisljam da li jos nesto da napisem, ali hajde.. ipak cu...
Slicnu pricu cula sam pre nekoliko dana. Necete verovati, od moje mame.
Nikada nije pricala o tome, iako imamo fin, otvoren odnos od kako sam "porasla". Dosta toga poveravam mami, razgovaramo, da mi neki savet i tako, ali ona meni ovo nikada za sve ove godine nije ispricala.
Pre tate, pre nas...
Imala je srednjoskolsku ljubav koja je trajala nekoliko godina, bili su vereni. On je iz njihovog grada dobio prekomandu u drugi, ziveo je kao podstanar, ona je redovno odlazila kod njega. Posle poslednjeg puta on joj je javio da je ponovo dobio prekomandu, da ce doci po nju i da je ocekuje i tamo.
To je bio poslednji put da se javio. Razumete, u ono doba nije bilo mobilnih, imali su dogovoreno vreme kad bi se culi telefonom, pisala su se pisma.
Mesec dana posle toga mamu je nazvala njegova gazdarica (koja ju je jako zavolela) i rekla joj da se on ozenio pre nedelju dana.
Nikada se nije javio, nikada. Kukavica koja nije imala hrabrosti da prizna da je upoznala neku drugu, da raskine veridbu, ali da ispadne covek.
Mama kaze da je godinama bila sama, jako je patila. Tek kad je upoznala tatu nastavila je novi zivot.
Mama ga je slucajno 15-ak godina kasnije videla, nije mu prisla jer je mene dovela u bolnicu (imala sam neki napad bolova). Kaze, da nije bila takva situacija prisla bi mu i pogledala ga u oci. Emocije i bol su prosli, mama je imala dobar zivot sa tatom, bila je srecna i zadovoljna, zato je mogla da ga pogleda u oci.
Nazalost, i on bi verovatno nju pogledao u oci. Takvi ljudi nemaju obraza.
Izvinite na opsirnosti. Htela sa Sherry da kazem da ce njeno srce zaceliti.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 17:51, Naslov:
Pročitala sam obje priče i ostala otvorenih usta, u šoku. Nevjerovatno koliki skotovi mogu da budu ljudi. Maki, drago mi je da je tvoja mama to preboljela i upoznala tvog tatu, da je ostala s tim momkom , ti nam se ne bi ni rodila, eto to je sreća u nesreći. To je ono što ja kažem, teško je kad je daljina u pitanju i nista niej iskljuceno kad ti je momak tu a kamoli udaljen od tebe.
Sherry, mogu da zamislim kako ti je. Bijesna si i povrijeđena u isto vrijeme. Ljuta Znam da je tesko ali sa psiholoskog stajališta da bi oslobodila sebe i izliječila sebe morat ćeš da zamisliš u svojoj glavi da mu opraštaš, da je tako suđeno da bude i da nije ni moglo biti drugačije. Sad na žalost možeš samo da nasekiraš sebe a da taj bijes koji s pravom osjećaš jede tebe, njemu nećeš naštetiti a sebi hoćeš. Ja bih najradije otišla i ne znam šta bih mu uradila Ljuta ali moraš biti jaka, za svoje dobro. Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 20:59, Naslov:
Aaaa uuu tužne priče nema šta.. Valjda od takvih stvari čovek postane samo psihički jači i lakše posle podnosi sve u životu.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 21:56, Naslov:
Znaci citam sve ovo i dodje mi da crknem....izdaja je nesto najgore sto neko moze da ti priredi....
Sherry mogu da zamislim kako ti...mogu samo da ti kazem da skupis snage i dignes glavu.Videces da ce i tebe pogledati Bog...veruj mi,pricam ti iz iskustva...neke ovde znaju moje detalje,ne mogu vise da pisem o tome.....ljubim te puno i glavu gore!!!
A i tvoja mama Maki...Place...stvarno strasno kako ljudi mogu da budu kukavice!!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 21:58, Naslov:
Ti vise ne smes da pises svoju pricu!!!
Sad smo svi srecni jer imamo Prikolicu i boli nas uvo za budale koje nisu znale sta su izgubile!!!
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 04.06.2010, 23:17, Naslov:
Mogu samo da kazem da je svaki Marijanin post Ole
Odlichan savet za Sherry i sve nas...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 30.04.2010
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 20:59, Naslov:
Hvala vam djevojke na ovome,da mi je lakse,nije ali valjda ce biti...
Marijana P. nemam rijeci za ovo, a znam kako joj je bilo... tesko je kad sad pogledam oko sebe a svijet mi se srusio,sama,svaka moja prijateljica za njega je bila losa,pa sam ostala bez njih...osjecam se tako jadno,ne mogu vjerovati da sam bila tako glupa ,zelim samo da mu se osvetim na bilo kakav nacin
____________________
a ja samo emotivna luda...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 21:19, Naslov:
Draga Sherry, znam da ti je jako tesko...ali,ne daj se...kakve osvete,ne zasluzuje on to...Tvoja osveta je da se nasmejes,da dignes glavu,i nadjes pravu i iskrenu ljubav! Ja ti je od srca zelim!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 159
Koliko clanova ima idealna porodica?