Da li je neko nekada zbog VAS patio ?

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 22:16, Naslov:
Sherry nije ti lako ali ne treba ti osveta jer svaka vrsta mrznje i osvete nagriza tvoje srce i gubis svoj neki duhovni mir.....nemoj se spustati na njegov nivo......verovatno i nije bio za tebe kada je tako postupio.....prepusti zivotu da sve resi......svako dobije ono sto je zasluzio kad tad......znas kako kazu ko ne plati na kapiji plati na cupriji.....zivot i Univerzum za sve se pobrinu,veruj mi.....prava ljubav i sreca cekaju negde na tebe.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 23:55, Naslov:
Meni se samo jednom desilo da me je neko ostavio..i znam kako je to..jednostavno ti je tad slomljeno srce..Tuzna
Sad imam muza i dete..pricam za ono sto je pre bilo..
Mnoge "udvarace" sam odbila...jer nisam zelela da im dajem neku laznu nadu..ili bilo sta...eto...mozda su oni patili i meni je stvarno zao zbog njih ali...nisam mogla da im dajem laznu nadu...
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 09:36, Naslov:
Da bi video sunce i dugu,prvo morash videti kishu Wink Draga nasha Sherry,evo,svi su ti dali korisne i pametne savete... Od osvete nema nishta,vecina nas je kroz tako neshto vec proshla,i evo nas,tu smo,srecne i zadovoljne..Neke u dugim vezama,neke udate i sa decom,a neke i same,ali zadovoljne svojim zivotom.. Voli sebe,izdvoji i vreme da se malo isplachesh,pa se sredi,nashminkaj i pravac u grad..Druzi se,izlazi,voli zivot,i volece on tebe.. Ljubav uvek naidje,i to kad se najmanje nadash..Jeste glupa rechenica,ali stvarno je tako Wink
P.S.Taj dechko nije zasluzio chak ni da ga pljunesh!
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 16:30, Naslov:
Draga Shery ja te skroz razumem...ako ti kazem da me jos drzi bes od pre vise od dve godine i da sam hiljadu puta razmisljala o osveti...ali onda sednem pa razmislim kako sve dodje na svoje mesto i i ma neko ko sve to gleda i kroji nam "kapu".Ja sam udata,cekam bebu,ali eto to je nesto sto me stalno iznova povredjuje,a samo zato sto sam besna zbog izdaje,prevare itd...da se ne ponavljam.Hocu samo da ti kazem iskreno...da,bice ti tesko,treba ti vremena da prevazidjes taj stadijum u kome si sad,a koji ti deluje bezizlazan...tacno znam kako se osecas....nigde ti se ne ide,ne vidja ti se ni sa kim,samo razmisljas kako da se osvetis i kujes planove u glavi...a veruj mi samo sebe jos vise povredjujes.Sve sam tako radila...a sad posle svega mislim da je "najsladja osveta" to sto sam ja srecna i sto mogu podignute glave da pogledam izdajucu u lice i da se nasmesim...veruj mi vise ce ga zaboleti nego da spletkaris....jer on se nada da ti i dalje patis i siguran je da,ako tamo ne uspe,moze opet kod tebe.Milion posto...glavu gore i teraj sebe da budes vesela i kada ti nije do toga.Videces kako se sve okrene....ljubim te do neba!PoljubacFrendovi
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 06.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 19:49, Naslov:
Procitah ove price i ni najmanje ne sumnjam sta se sve moze desiti coveku.
Ne mogu da prodjem ovaj deo foruma ada ne napisem ovo sta se desilo mom dobrom prijatelju pre nekih desetak dana.Ziva istina verujte mi,casnarec.
Zivi on u braku sa zenom koja mu je izrodila dva sincica ama dva andjela.Medjutim uvek je nekako sumnjao u nju,zasto neznam.A on postenjacina do kraja ama ljudina od autoriteta.Meni se skoro poverio recima" moram nesto da ti ispricam i da mi das savet sta dalje da radim ,teska me muka snasla."ne bih pozeleo ni dusmanu.Moja me........prevarila i kada sam se uverio priznala mi je sve.Rekla mu je da se kaje i dase nece to vise ponoviti.Taj moj drug prosto nezna sta da radi dalje,deca su po sredini anju bih inace oterao.I dalje je sa njom ali vise nije to ono sto je nekada bilo.Vidim ga da vise nije onaj sto je ranije bio.To znam samo ja i niko vise prosto ga je
sramota.Neznam sta da mu kazem,pa zar da pukne bruka takvom coveku od ugleda pa zar da mu se deca jednostavno potresaju zbog takve majke.Rekao sam mu da se malo smiri i da ne brza,a sta da mu kazem, kad pogledam onu decicu jeza me hvata..Stalno me pita sta bi ti uradio ,prosto neznam sta da mu kazem i koji savet da mu dam,imam utisak da sam mu sve i sva trenutno.On smatra da joj vise ne moze verovati ona pokusava da se iskupi. Neznam koliko ste me razumeli ali ja prosto neznam sta da mu kazem sta da cini iako zelim da se situacija smiri bar radi dece.Evo kakve sudbine sve ima,samo da vam kazem da ga je prevarila sa bivsim deckom sa kojim se nekada zabavljala.Eto ja vas pitam kako da se ja ponasam u toj situaciji i kako da mu pomognem.Znam da covek njie zasluzio to.Pitao bih vas "zasto zene varaju kada imaju sve a da stvar bude jos taeza u braku su.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 14.06.2010, 19:51, Naslov:
Koliko znam da nije,a ako jeste to je onda svojom krivicom jer uvijek nastojim da ne povrijedim nekoga i da ne pati zbog mene..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 26.09.2010, 02:12, Naslov:
Patili su , pate i danas, sta mogu kad sam fatalna Osmeh samo sebi ne dozvoljavam patnju, prosto receno niko nije nezamenljiv
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 27.09.2010, 20:12, Naslov:
da

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 06.10.2011, 01:50, Naslov:
Da, mislim da sam povredila jednu osobu.. tj sigurno sam povredila vise osoba, ali za jednu sam skoro sigurna.. I zao mi je zbog toga, nisam razmisljala.. Koliko god da me je ta osoba povredila u zivotu svojim postupcima i recima, nisam trebala da je povredim i zbog toga se kajem.. Da mogu da vratim vreme, drugacije bih postupila..
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Subota 24.08.2013, 23:30, Naslov:
i još uvek pati

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 33
Reg. datum: 20.11.2010
Datum unosa: Nedelja 25.08.2013, 12:00, Naslov:
I treba da pati Zveko Lud
Jedan znam sigurno da ce patiti ceo zivot... i posle gotovo petnaest godina jednako ostaju mu oci za mnom...i nije mi zao, ni najmanje, zao mi je onu jadnu zenu pored njega koja gleda u njega kao u boga... Oklagija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 214
Koliko clanova ima idealna porodica?