Ljut(a) sam

Subotica
Broj postova: 92
Reg. datum: 18.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 24.01.2008, 16:00, Naslov:
Ljuta sam na svog direktora jer misli da moze sve ako ima pare..... Bijem
Kad vidim kakvi sve likovi otvaraju firme dodje mi da.. Zid
____________________
"Hoæu da budem sreæna danas, a ne zauvek..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 18
Reg. datum: 24.01.2008
Datum unosa: Petak 25.01.2008, 11:31, Naslov:
DaRkDuDE bas si me nasmejao svojom ljutnjom...... Vrlo srecna Eto, ono zbog cega si se mnogo iznervirao je tako slikovito smesno opisano da si mi izmamio osmeh....Znaci samo pozitivno.......Nekad sam ljuta na svog muza. Eto juce! Al proslo.....Zelim cesce da budem vesela...... Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 18
Reg. datum: 24.01.2008
Datum unosa: Petak 25.01.2008, 11:32, Naslov:
Citat:
Ljuta sam na svog direktora jer misli da moze sve ako ima pare.....
Kad vidim kakvi sve likovi otvaraju firme dodje mi da..


Slatka si Vrlo srecna I potpuno u pravu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 25.01.2008, 15:59, Naslov:
Danas sam ljuta na sebe. Sto verujem isuvise nekim ljudima i nikako da naucim lekciju...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi pazar
Broj postova: 6
Reg. datum: 28.01.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.01.2008, 21:18, Naslov:
danas sam posebno ljuta na koleginicu. trese me grip vec par dana, a ona ne samo sto ne dolazi na vreme vec i kasni. a na moj pogled, nema ljutnja, njen odgovor je ,, ha, sta je?,, pa kako da puknes

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 17.04.2008, 13:52, Naslov:
Ljut sam danas sam strasno ljuta na jednu osobu koja stalno me kopira nemogu ni jednu stvar da imam na sebi ili u kuci da moja doticna osoba to isto sebi ne priusti.kako moze neko da bude takav to trpim vec vise godina,do sad sam trpila i ignorisala ali to je sad toliko providno da me vec izludjuje evo jedan naj noviji primer:pre neki dan sam si kupila lep dzemper obukla ga ona ga snimila videla sam....sledeci dan me zove da idemo da obidjemo prodavnice ja vec znam sta je u pitanju kazem sama sebi garant cilja na dzemper ide da ga trazi,dodjemo do butika gde sam ga kupila i cim ga je snimila uzima ga u ruke ,ja joj kazem sa navodnicima "ja imam takav dzemper neki dan sam ga kupila"ona kao sta to treba da znaci da ga vise niko nesme kupiti!?u pravu je nemam pravo to da zahtevam ali radi se o njoj ona inace kupuje sve sto kupim i ja.meni nije bilo pravo ali ona odustane nekupi ga.danas opet prolazimo pored tog butika ona opet uzme dzemper u ruke i govori ja cu sad da ga bas kupim...ja vec iznervirana ali suzdrzana samo mi izleti da ti bi se ubila da ga nekupis!to je vec milijom puta uradila i znam da ce uraditi opet ,do sad je to krila a sad eto i u mom prisustvu radi to kako neko moze da bude takav jel je to bolest ili ljubomora sta je to u pitanju i dokle ce to da traje. Ljut sam

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Cetvrtak 17.04.2008, 14:52, Naslov:
Ljuta sam na najboljeg prijatelja! Ide mi na zivce :@

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 17.04.2008, 18:38, Naslov:
Ja danas baš nisam ljuta,a obično me neko svaki dan naljuti onako pomalo.Vremenom sam naučila da se kontrolišem i da se ne durim previše,naravno ovo ne vazi za mog supruga,jer na njega prosto volim da se ljutim,zato što je pomirenje posle toga tako slatko.He,he..
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Nedelja 20.04.2008, 14:05, Naslov:
Ljuta sam na jednu osobu koja misli da je najpametija i da su drugi glupi ako pogrese a ona ako pogresi to nema veze,takav stav me izludjuje kao i ogovaranje ljudi koji tada nisu prisutni u prostoriji.... Ljut sam Ljut sam Ljut sam
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Ponedeljak 21.04.2008, 21:30, Naslov:
Ja sam ljuta...pa nisam ljuta-ali evo sad cu da se ljutim na sebe,ili mene,ili tebe--eto radi reda...
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Ponedeljak 21.04.2008, 21:51, Naslov:
Meni se desilo da sam ja ljuta bila i sad je ispalo nesto, valjda sam ja ta koja druge ljuti, o Boze...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Sreda 23.04.2008, 00:24, Naslov:
Uzasno sam ljuta na pedijatra moje bebe, i uostalom skoro sve pedijatre iz naseg doma zdravlja!!!!!!!!!!!!!! Ljut sam
Lepo sam pre mesec dana, a i vise ukazivala da postoji problemcic, koji su ignorisali. Naime, primetila sam da mu se jedno uvce vise prlja, da je cerumen tamniji i da pomalo smrducka. Njima je to bilo nebitno, jer "bebe se ciste" da bi se ispostavilo da sad ima malu infekciju uha i mora jadnicak da pije lekice! Ne da sam ljuta nego i ocajna. Posebno, jer ne znam gde da nadjem dobrog i iskusnog lekara kome mogu da verujem?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 23.04.2008, 22:58, Naslov:
Stvarno iritirajuce! Sad sam i ja ljuta na lekare Osmeh bez sale, imala sam i ja slucaj kada lekari nisu obracali paznju na probleme koje sam iznosila vec su to pripisivali tome da sam kao razmazena i da treba da uzmem nesto za smirenje!!! Naravno, kasnije se ispostavilo da problem jeste postojao, samo ih je mrzelo da to istrazuju... Mogu samo onda da zamislim koliko je tesko kada se ne posvecuje paznja vasem detetu. To je jos teze. Danas je stvarno tesko naci lekara koji radi svoj posao savesno i koji se plasi svojih gresaka zbog savesti i odgovornosti koju nosi.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Subota 26.04.2008, 13:22, Naslov:
The Teacher, pazi sta pricas za doktoreVrlo srecnaVrlo srecnaVrlo srecnaTralalalala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Jagodina
Broj postova: 24
Reg. datum: 06.04.2007
Datum unosa: Nedelja 04.05.2008, 23:37, Naslov:
...Ljuta sam na masu,na sve one koje misle da imaju svoje misljenje,a zapravo se samo uklapaju u stavove vecine,ma kakvi oni bili.
..Ljuta sam na one koji "upravljaju"masom,jer su tako bezumno i smesno puni sebe,da ne shvataju da su uvreda za inteligenciju i da uspevaju samo zato jer im to dopustaju tudji moralni principi...
..Ljuta sam,a zapravo i nisam,samo kazem tako,jer ljudski vek je isuvise kratak za
i za ljubav,a kamoli za mrznju,ljutnju i bilo kakvu negativnost.
Jer,dobro i zlo postoje i postojace dok je sveta i veka,ali oprost,zdrav razum i zbor su samo nasi... Wink
____________________
CARPE DIEM -Iskoristi dan

Profil

Posaljite privatnu poruku

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Ponedeljak 05.05.2008, 18:03, Naslov:
Danas nisam ljuta,danas sam samo tuzna i bas razocarana....moze se reci da sam besna na jednu dragu osobu koja me je na neki nacin nazalost izdala i puno povredila.Tuzna
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Utorak 06.05.2008, 20:24, Naslov:
Danas sam jako ljuta na sve oko sebe...ujedam...užas...ne volim kad sam ovakva...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 21.03.2009, 23:42, Naslov:
Ljuta sam na kumu, tacnije razocarana! Vec neko vreme je hladna prema meni od kad sam se razvela. Danas sam cula da je trudna vec 2 meseca, a nista mi nije rekla. Izgleda da se nase prijateljstvo zavrsilo, a bile smo 12 god " najbolje drugarice" !
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
anna_75 - Zenski forum
örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Subota 21.03.2009, 23:52, Naslov:
ljuta sam na samu sebe, ne ide mi se vise na gimnastiku a moram, ovog puta me je isijas bas stegao posteno Place
Bas mi zao biksi, a i glupo da bez objasnjenja tek tako ohladi odnos izmedju tebe i nje.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Nedelja 22.03.2009, 12:23, Naslov:
za razliku od prethodnih dana gde sam se sa posla cesto vracala ljuta, tacnije povredjena i uzasnuta zlobom i zavidnoscu pojedinaca, danas sam bas Sreca jer provodim vreme sa svojim najdrazima!
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 532
Koliko clanova ima idealna porodica?