Sta volite kod njega? :)

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 16:33, Naslov: Sta volite kod njega? :)
Da se nasi mnogobrojni muski clanovi foruma ne bi ljutili, izlazim OBOJICI u susret Bljak Necemo da ispadne kako vas samo kritikujemo pa cemo na ovoj temi pisati sve ono sto volimo kod vas.

Ja volim kad mi moj dragi iz cista mira posalje porukicu da me voli, kada mi u sred telefonskog razgovora posalje desetak poljupcica, kad me jako boli stomak onda me mazi, kad sam kod njega donese mi dorucak i nes u krevet... volim sto uvek lepo mirise 8) Volim kad me uhvati za ruku kao dete, uvek me grli, vodio me na utakmice Tralalalala Ima tu jos more drugih stvari ali moram malo i vama da prepustim nabrajanje.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 18:09, Naslov:
Svet je prepun tenzija i stresa... Jako sam srećna što uz sebe imam čoveka uz kojeg mogu osetiti spokojstvo. Imam utisak da je i njemu taj porodični mir i sklad izuzetno bitan. Oboje težimo harmoniji i to je zaista kvalitet našeg odnosa. Volim što je sklon vedrom raspoloženju, što stalno nešto pevuši, što je beskrajno duhovit, i što me neprekidno zabavlja...
Otkrio je ključ kako da se sa mnom ne posvađa čak i kad ja to želim. Čim vidi da sam ljuta, on odmah kaže: "U pravu si!", iako ne zna o čemu se radi. To me uvek nasmeje, izgubim volju da se svađam, i uglavnom sve raspravimo uz osmeh...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 18:21, Naslov:
Gotovo uvek se budi sa osmehom na licu - mislim da sam ovim mnogo rekla...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Utorak 03.07.2007, 21:55, Naslov:
????????
Verovatno sve u kompletu, jer kad bih dvojila sta volim a sta nevolim, bice vise toga sto ne volim.
U zadnje vreme mi je jako simpaticno sto je poceo da sedi i to onako kao Ricard Gir Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 4
Reg. datum: 21.07.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 02:46, Naslov:
Volim sto je on u stanju da me potpuno razume i sto me podrzava u mojim odlukama i ciljevima u zivotu, sto imamo isti pogled na svet i sto mi svojom stabilnoscu pruza oslonac i sigurnost.
To poverenje koje imam u njega, ne moze se meriti ni sa jednim drugim osecanjem. Volim sto smo jedno drugom podrska, i sto sa njim nemam odvratan osecaj tenzije, opustena sam i potpuno prirodna ... to sam sto jesam i ne govori mi da sam ovakva i onakva, vec istinski razume moje razloge Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 21:28, Naslov:
Najvise volim kad me ljubi ujutro pre nego sto krene na posao. Sto hoce, kad ne radi, da mi spremi dorucak i donese u krevet ( iako mrzi vise od svega zvakanje u krevetu).
Sto je beskrajno pazljiv i brizan!!
Sto me uvek saslusa. Podrzava cak i u nemogucim misijama.
Ispunjava mi zelje, kakve god bile!
Predivan je!
Zabavljali smo se 10 godina i par meseci smo u braku, i fantasticno je! Ziveli smo oko godinu dana pre braka zajedno, al mi se cini da je sada jos lepse!
Imam najboljeg muza na planeti!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 29
Reg. datum: 11.01.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 00:17, Naslov:
Obozavam ga sto je uvijek zeljan ljubavi i paznje koju usrdno i vraca cak i kad sam najgroznijeg raspolozenja i beskrajno svadljiva....volim ga sto se nikad ne ljuti duze od pet minuta....drag mi je kada mu donesem kafu u krevet a on izvrne solju po sebi jer je malkice dremnuo okicama Osmeh...divim mu se sto je u stanju da radi dan i noc da obezbjedi sredstva za malo bolji zivot ... postujem ga sto je inteligentan i izuzetno sposoban u svom poslu.... presladak je jer nikada ne zaboravi da mi kupi plazmu...predivan je u svojoj brizi oko mene ako sam bolesna ili ako kazem `joj`... mogla bih u beskraj nabrajati vrline svog muzica bez koga ne mogu da zamislim niti jedan jedini dan... sta da vam kazem, mislim da sam ubola napribliznije savrsenstvu Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 00:09, Naslov:
Uz sve ono sto prati ljubav u najlepsem obliku, on je moj najbolji prijatelj kojeg imam!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 00:43, Naslov:
Poslao mi je sms jutros i napisao "Senko moja'... juce mi je rekao "mace moje'" i to mi je bilo toliko slatko!

Na moru se jedno vece nesto bzvz pokacili, on izasao na terasu a ja zaspala besna. Probudili me njegovi poljupci... otvaram oci a on me gleda, ljubi i kaze "Znas da te dugo vec posmatram? Vidim da spavas i da se nesto mrstis, pomislio sam da mozda sanjas nesto ruzno pa sam hteo da te probudim.." Dusica moja... Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 06:42, Naslov:
Uh, volim sve u vezi njega Osmeh
volim sto je uvek pazljiv i sto vodi racuna o meni, mojim potrebama i zeljama, volim kad me gleda pogledom punim ljubavi, volim kad me pazi kad sam bolesna i volim sto mi pruza podrsku.
Imam bezgranicno poverenje u njega i osecam se potpuno sigurno i voljeno pored njega...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 27.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 04.10.2007, 19:36, Naslov:
zavidim ti atina...ali stvarno...ja to nisam dozivela ni od jednog muskarca Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 05.10.2007
Datum unosa: Petak 05.10.2007, 22:41, Naslov:
sta volim? joj ne znam odakle da pocnem, mislim svtarno se nekad zapitam da li je sve to java ili sanjam...
skupa smo 4 godine i nikad jos nisam osjetila da me mozda "manje voli", naravno bilo je svadjica i nesuglasica, ali znam da uvijek mogu da racunam na njega, da je stalno tu za mene, sto je strasno pazljiv... mozda najvise volim to sto mi je prije svega prijatelj...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1
Reg. datum: 30.09.2007
Datum unosa: Petak 05.10.2007, 22:56, Naslov:
volim apsolutno sve i vrline a mane jos vise, one sitnice koje su me ranije nervirale kod njega sada su mi simpaticne i ne bi mogla dan da zamislim bez njega. Volim ga najvise na svetu, zajedno smo bili 7 ipo godina sad smo vec godinu dana u braku i super mi je sve

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 23.03.2008, 22:33, Naslov:
Citam ponovo komentare sa ove teme i osecam toliko ljubavi u njima. Kad zivimo sa nekim i kad volimo nekog onakvog kakav jeste i osecamo da nas taj neko voli onakve kakve jesmo, bez pretvaranja i prikrivanja bilo cega, onda je to stvarno nesto predivno. Kod mog muza volim sto znam da je iskren uvek, u svakoj situaciji i sto znam da uvek mogu da racunam na njega. Sad trenutno mi je najsladje kad vidim kako je uzbudjen oko bebice koja ce uskoro doci Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Sreda 26.03.2008, 08:54, Naslov:
mislim da kada bi pisali volim ovo ili ono...nije to,to...volim sve njegovo i mane i vrline,svu njegovu paznju i povremeno njegovu zbunjenost...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

sr.mitrovica
Broj postova: 18
Reg. datum: 11.03.2008
Datum unosa: Sreda 26.03.2008, 10:43, Naslov:
zajedno smo 4 godine on mi je prvi momak, ja imam 20 a on 27 god. Stvarno nekad ne znam da li sve to sanjam,drugarice mi kazu da mi zavide na njemu.Volim sto je pazljiv,sto me UVEK zove da idem sa njim gde god krene,sto iako sam mladja slusa moje savete,sto trpi neke moje sitne hirove,kad dodjem kuci umorna masira mi stopala i kuva mi kafu,i ne da mi da kuvam,sto imam svu slobodu sveta,mogu da ostanem npr. sa drugaricom 5-6 sati u kaficu i nikada mi nije pravio problem. Ljubi me stalno i svuda-u kaficu u parku-u restoranu-kod prijatelja-kad smo sami, kao da smo zajedno mesec dana a ne 4 god. Volim ga i zato sto je pametan i obrazovan,sto dobro mirisi,sto ima stila,i sto zna da bude dzentlmen i prema drugim zenama i devojkama. Sto sam u svemu imala njegovu podrsku,sto je uvek razumeo moje godine i nikada mi nije rekao da sam klinka (a sigurno je nekada pomislio). Sto mi je uvek pomagao oko fakulteta i svega ostalog. Sto smo zajedno svaki svakcati dan do 12-1h uvece i sto i kad me doveze kuci, posalje poruku za laku noc i ujutro poruka za dobro jutro i tako 4 godine. PS:Nisam ovo sve ni znala do sad,dok nisam nabrojala,super je tema.....sad sam se jos vise zaljubila.......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2007
Datum unosa: Sreda 23.04.2008, 21:11, Naslov:
Volim sto me razume,i sto postuje moju slobodu,to mi je veoma vazno...A opet toliko me voli...
____________________
www.extrasrbija.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.05.2008, 22:06, Naslov:
Predivna tema!

Volim sto mi cesto salje porukice u kojima je makar :*
Volim sto se ne srami da me grli i ljubi gde god da smo.
Uvek me masira kada samo vidi da razmrdavam vrat, jer zna da me boli.
Volim sto me puno mazi i ceska, kao i ja njega.
Kad god se vidimo donese mi neki slatkis. Najsimpaticnije je kad kupi sebi cokoladicu, pa mi ostavi pola i da mi kad se nadjemo. Osmeh
Volim sto je pricljiv, a uz to pametan i recit. Volim nase beskrajne razgovore.
Uvek je spreman da i najtezi problem resimo kroz pricu, koliko god tesko bilo. Ne precutkujemo i ne pravimo se da je sve u redu.
Volim sto je svestan da zajedno rastemo i napredujemo.
Ne potcenjuje moje godine.
Ne ruga mi se sto se bojim nocnih leptira.
Pamti moj rodjendan i datum kada smo se prvi put poljubili.
Ne deli stvari na moje-tvoje, bas kao ni ja.
Voli i ume da igra.
Voli da se seta i da je aktivan, od kad sam s njim- mnogo sam srecnija, aktivnija i energicnija.
Pomaze mi da spremimo stan.
Ako ostane da spava posle mene, smota cebe na svoj smotani muski nacin, sto je tako beskrajno slatko. Osmeh
Volim miris njegove koze.
Volim da se kupamo zajedno.
Volim sto je komplikovan.

Prosto- volim ga. Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 60
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Petak 29.08.2008, 18:22, Naslov:
Volim sto mi daje sigurnost, sto me razmazi i pusti da kukumavchim bez potrebe, sto je fenomenalan u sexu i hiljadu jos stvari.....
____________________
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/as1clomNw360010Nzc3ODVkenw2N3p8TGp1YmF2IG5hanZlY2EgaW1h.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 47
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Subota 06.09.2008, 01:30, Naslov:
Sta volim kod njega dosta stvari volim kad je uz mene i kad mi kaze da me voli i kad kaze da sam njegovim ocima naljepsa volim kod njega sto me postuje i cjeni jer inace to niko do sad nije radijo volim kod njega sto svaki dan me obraduje sms porukama i zeli da zna da je uz mene ........ i volim sto me brani i cuva.........
____________________
Igrali smo se ljubavi. Ti varao,ja bolovala. Igrali smo se sudbine. Ti kovao,ja prihvatala. Igrali smo se zivota. Ti zivio,ja umirala. Igrali smo se rastanka. Ti odlazio,a ja plakala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 266
Koliko clanova ima idealna porodica?