Sajt zenskisvet.com

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 02:26, Naslov:
Ovo je zenski svet, zene vladaju Osmeh
Ja sam moderator samo zbog testiranja nekih funkcija koje napravim.
Ukoliko te zene podrze zasto ne Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 02:28, Naslov:
Pa dobro zene, dajte podrsku Nervoznom u kandidaturi!Koliko moram potpisa da skupim?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 02:34, Naslov:
Sorry prijatelju, ali posto je ovo zenski forum, a mi smo upali u taj zenski svet kao gosti, mislim da ne bi bilo ni malo fer da se umesavamo jos u uredjivanje njihovih stranica.
Ostavimo im taj posao i uzivajmo u njihovom gostoprimstvu.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 04:34, Naslov:
E, vidis tu se ne slazem sa tobom.Ako hocemo da se igramo ravnopravnosti, onda bi valjalo malo da se prefercera i na tu vodenicu.
Barem ja tako misliml.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 05:18, Naslov:
Ja ne mislim tako. Mozda grubo zvuci ali ipak. Ovdje se uglavnom prica o zenskim temama, odnosno o zenskom vidjenju svijeta i problema oko nas. Musko drustvo i misljenje muskaraca nam je svakako dobrodoslo, jer jedino tako mozemo realnije sagledati stvar, a da pri tome nismo pristrani.
Dolaskom moderatora pod muskom taktirkom izgled foruma i sam koncept kojeg smo si medjusobno postavile bio bi srusen - muskom vizijom. Time bi na neki nacin izgubile i taj dio Zenskog sveta.
Bez zamjere, Tara

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 05:58, Naslov:
Slazem se i jos jednom napominjem da sam ja moderator samo na ovom delu sajta koji se odnosi na njegovo funkcionisanje. Ne zelim da se mesam u uredjivanje zenskih tema jer nisam kompetentan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 06:23, Naslov:
Ja sam ovde nov, ali cu uzeti sebi pravo da kazem nesto. Meni ne smeta da sam muskarac u zenskom svetu, to je i bio moj izbor kad sam dosao. Mesovitih sajtova ima mnogo, muskih takodje, ovo je nesto posebno i mislim da ne treba kvariti. Dame su napravile dobar posao i mi u tome mozemo da im džentlmenski pomazemo dok ucestvujemo u diskusijama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 17:02, Naslov:
Nesto sasvim kao licni problem,
Drugi put pokusavam da unesem tekst u mom blogu, ponovo ne upisem naslov teme i kod posalji, dobijem poruku da nisam unela naslov. Opet teksta vise nema... Znaci pitanje moje je: zasto moram pisati naslov u sopstvenom blogu, kad to pisem ja. Razumem da je unos naslova bitan kad zelimo uneti komentar, ali ovde mi je sasvim irelevantno kako ce mi se zvati tekst, ako imam svoj naslov bloga?
Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 17:38, Naslov:
Znas kako, zvako ima svoj blog i moze da ga nazove kako hoce. Ako ne zelis da ga nazoves drugacije nazovi ga Divan.
Svaki tekst mora da ima naslov i to je to Osmeh

Sada cu izbrisati tvoj blog pa ti kreiraj novi, i kada kreiras pisi tekstove. Niko nije imao problema sa tim, pokusaj.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 18:56, Naslov:
Za mene je sve to cista diskriminacija i demagogija.Vase je misljenje i u redu, ok vi ste vecina, mi manjina.I ja to ne dovodim u pitanje.
Kazem Vas stav i ne mesam se, ali zar zbog diskriminacije i ne mogucnosti da svako kaze svoje misljenje i bude posotvan nismo i otisli sa Ane?
I sada se postavljamo na istu notu?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 19:28, Naslov:
Citat:
Darstell: E, fino, imamo strane! Samo bih predložila da brojevi sa stranama budu vidljivi i odmah gore, ili kod naslova teme, tako da se ne moram spuštati na kraj prve strane, da bih izabrala poslednju...
Kad sam ubacila post na poslednjoj strani, automatski sam bila vraćena na prvu stranu...

I ja ovo cekam,.....
Jos cekam.....
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 20:30, Naslov:
Heheheh, vidite na to sam zaboravio Osmeh eto potrudicu se i to da sredim.
@nervozni
Ne vidim neki postupak koji je tebe diskriminisao ili ti zabranio da izneses svoje misljenje, niti je neko brisao tvoje postove, cak smo se potrudili da udovoljimo svim potrebama.

Bar ono oko bloga sto je bilo ti moze reci da nisi diskriminisan i da si postovan na ovom forumu.

Slazem se sa predhodno iznesenim misljenjima koja se odnose na to da je ovakva atmosfera bila i pre naseg ucestvovanja na forumu. Tako da u odnosu na vreme kada je sve ovo pocelo, doslo je samo do pozitivnih pomaka, nikako negativnih.

Ukoliko je bilo necega sto mislite da je pogresno iznesite da resimo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 20:42, Naslov:
Ja dobri Emire, ne mislim da sam diskriminisan licno i da ja imam problem.I ja ne sporim da nisam postovan ni u jednom momentu i cak mi misli ne idu u tom smeru.I ja postujem i ovaj sajt i sve vas, i vase ideje.I svi to znate.
I apsolutno podrzavam da su samo pozitivni koraci napravljeni.
Ja samo isticem da jednostavno, je previse jednopartijski kada se pita samo jedna ciljna grupa.I da to prosto nije demokratski.I ako se delimo po tom pitanju, molim vas, onda je to diskirminacija totalna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 20:46, Naslov:
Dijelimo se i po nacinu razmisljanja i po reakcijama koje su nekad kod muskaraca prebrze i pregrube. Zbog svega sto si nabrojio i sto sam sama dodala, ne znam zasto nam zelis zauzeti nas ljubicasti teritorij Osmeh Ne damo ga Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 22:09, Naslov:
Moderatorstvo je samo točak koji čini da mašina radi. Važan jeste, ali ne i presudan da bi jedan sajt bio dobar. Muško članstvo je više nego korisno da bi upravo ta brzina i snaga reči i misli podstakla ukupnu energiju sajta. Okvir je takav kakav jeste. A moderatorke uvek na raspolaganju da se svi zahtevi saslušaju, sprovedu, uvaže... Nerv, tvoje prisustvo je dragoceno. Nadam se da razumeš.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.11.2007, 22:42, Naslov:
Razumem, ali se ne slazem.I ne menjam stav.
Povlacim sve sto sam rekao.Evo Vama Vas sajt, uredjujte ga kako vi smatrate da treba.Ja se necu mesati.Niti ulaziti u dalje svadje.Ocigledno nije sve tako lepo, ali naravno, ja sam samo obican clan i ne mogu da se mesam u politiku, naravno.
Rekao bih ''total respect'', ali ne mogu.
Nekako se kosi sa normalnoscu.
I sto je najgore, da bilo kome od vas se tako priredi, bile bi ste ugnjetavane.
Samo mi potvrdite gde je tu ravnopravnost i ja cu cutati.
Ali, ocigledno, arsini nisu isti i prava nisu ista.
Sto nas dovodi do zakljucka, da cemo lagano uci u sablon AVON kozmetike, i onda..., i onda ode sve u Honduras.
I onako sve manje sebe vidim ovde u tom kontekstu.
Ja imam svoj blog, i pisacu ga dok me ne ukinu, sto kaze Marko Jankovic, pa kome volja da me cita, neka ga, kome nije, ne mora...

PS.
Napominjem, da se necu svadjati i da je to moj stav ( nadam se da na njega jos uvek imam pravo ), sto ne umanjuje moje postovanje prema Vama.Ni u jednom pravcu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 00:00, Naslov:
Blog niko ne sme da Vam dira Osmeh kako je jedan covek rekao...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 00:48, Naslov:
Nerv, ja ovo ne razumem. I cemu pominjanje Avon-a?
Da sam ja, na pimer, redovni posetilac muskog foruma, gde sam dobro prihvacena i gde se osecam lepo, ne bih se osetila neravnopravnom ili ugnjetenom samo zato sto ne mogu biti moderator na tom forumu. Ako bih pak to postala, onda taj forum ne bi bio to sto jeste. Ili da sam, na primer, redovni posetilc foruma lezbijske populacije, takodje se ne bih osetila obespravljenom zato sto na njemu nisam moderator, jer sebe ne nalazim u tim temama, tu sam samo kao posmatrac ili mozda iz radoznalosti. Ovim hocu da kazem da postoje forumi koji su namenski, i to ko ih uredjuje nema veze za ravnopravnoscu. Ako pak mislis da ce forum otici u Honduras zbog kvaliteta tema, neslobode govora, brisanja postova i banovanja, i sl., to je onda druga stvar...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 02:53, Naslov:
Možda bi mogli napraviti malo muško ostrvo u ovom ženskom svetu i dati našim dragim muškim drugarima mogućnost da budu moderatori tema koje su šuštinski muške a mi bismo tamo bile gosti i davale svoje komentare , predloge, mišljenja...Meni ne smeta muški moderator koji će se baviti temama iz drugog ugla ili onim temama koje žene ne poznaju dovoljno...Možemo na taj način nešto novo naučiti, sagledati...Ako te teme budu narušavale koncept ovog foruma ,neće biti teško ukinuti ih. Ja bih dozvolila probni rad ako se još neko slaže! Zašto da ne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 03:14, Naslov:
A recite mi, molim vas, sta bi se to toliko promenilo ako bi imale muskog moderatora, kad vec o tome razmisljamo. Da li ima buduci kandidat nekakav program sta bi, osim ravnopravnosti, time promenio i napravio forum zanimljiviji. Ravnopravni mozemo biti samo toliko koliko sami hocemo, odnosno kako se postavimo, kakav stav zauzmemo.
E izvini Nerv, ali koliko te ja citam i vidim, ti ovde ne znas sta bi htio i samo kukas. Uvek ti nesto fali i nesto nije u redu.
Pises odlicne blogove i s uzitkom ih procitam, ali ti za moderatora kao osoba nisi. I ne znam zasto to jednostavno ne mozes prihvatiti.

E pa sada ako hoces da te podrzim: Daj program, sta bi ti to toliko menjao da bi zbog toga morao biti moderator?
Mozes postirati teme? Mozes.
Mozes kukati? Mozes.
Sve mozes i sve se ti tolerira, a ti opet hoces dalje. Da li bi kao moderator bio zadovoljniji?

Izvini, ali ja kod ove tvoje "molbe" cak ni ne znam da li se zezas ili mislis ozbiljno.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 143
Koliko clanova ima idealna porodica?