Sajt zenskisvet.com

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 17:46, Naslov:
Darstellerina, postoji jednostavno rjesenje. Za citanje zadnje teme (odnosno posta) pritisni na strelicu pored autora i dobit ces tekst kojeg zelis procitati.

Primjer:

Tara

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 17:55, Naslov:
Hvala ti, to nisam znala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 512
Reg. datum: 28.05.2007
Datum unosa: Subota 02.06.2007, 18:47, Naslov:
Treba postaviti paginaciju i u samom indexu tema.
____________________
Misli samo onaj koji se iz mase izdvoji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 105
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 09.06.2007, 03:39, Naslov:
Haj,haj...evo i mene sa Vama zahvaljujuci mojoj dragoj prijateljici!!!
Osjeca se u startu neka opustancija,a to je ono sto cini ovaj site posebnim.Uz vino,muziku,dobru knjigu,ples,a posebno druzenje sa dragim,normalnim,prirodnim osobama ,ucinice ovaj sait izuzetnim!
Ljubac
____________________
kjara

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 09.06.2007, 03:45, Naslov:
Cao kjara :-P

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 06:04, Naslov:
Je li postoji ikako mogućnost da se namjesti opcija da se novi komentari,bez da se krstari forumom? :razz:


Inače,mislim da nisam spomenula nigdje,ali ovdje mi se jako sviđa,iako ja malo pišem,ali čitam... nisam se još navikla na forum HaHahahaha HaHahahaha opušteno je...a to mi je najbitnije ;-) ;-)

good job
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 06:31, Naslov:
Sunshine, ovo nisam razumjela:

Citat:
Je li postoji ikako mogućnost da se namjesti opcija da se novi komentari,bez da se krstari forumom?


Na sajtu Zenski.svet vidis zadnjih deset tema iz foruma. Tek kad ides na opciju Forum, vidjeti ces sve teme. Zadnji post u temi najlakse ces naci ako kliknes na strelicu pored autora posta.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 18:57, Naslov:
Izvini..juče sam bila malo...out of my mind...nešto zamislim,ali ne napišem..dakle..htjela sam da pitam da li se može namjestiti da postoji opcija da pogledaš komentare,i samo njih,koji su postani dok nisi bio na forumu,znači neporčitane,bez da se krstati forumom...jer me zbunjuje,i stalno moram izlaziti i ulaziti u temu,podteme... to sam htjela da pitam....sorry
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 19:18, Naslov:
Nemam nekih očitih primedbi, na ovaj sajt.Međutim, ovaj char mi ide na živce.Zašto ne može da postoji poseban link ka njemu?Ovako je mali, zgužen i pola sata mu treba da učita šta se napiše.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 19:51, Naslov:
Np Sunshine Osmeh Na neki nacin sam ti ipak objasnila najlaksi nacin citanja zadnjih 10 tema. Ostale promjene u temama oznacene su cvjeticem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 20:29, Naslov:
Problem je u tome da kad kliknem na forum, dobijem spisak tema grupitan, na toj stranici je vreme poslednjeg ogovora zabelezeno, dan i ko je pisao post. To je u redu, medutim kad otvorim pod temu, u kojoj su smestene teme sa bliskim sadrzaje, vreme i datum zadnjeg odgovora nije upesen tacno. Registrovano je datum i vreme prvog postavljenog posta.
Pokusala sam da objasnim gde je problem, zato sto konkretno Radio Nostalgija je tema koja je sisla sa spiska 10 poslednjih tema, i nisam mogla da nadem da li je odgovarano posle mene. Ne samo o toj temi, nego sam to stavila kao primer, jer nisam uspela da procitam sve sto se pisalo u periodu kad sam bila otsutna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 17.07.2007, 05:27, Naslov:
Meni ne rade ovi cvjetići :-( nikada nisu tamni,a bude novih postova...ili to ide samo kada se nove pod teme postave? Mene ovaj forum ignorira...hehe :-(
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 17.07.2007, 06:07, Naslov:
Ni kod mene uvijek ne mijenjaju boju. Kako kada Place

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 17.07.2007, 06:09, Naslov:
Sani moja... to je neka karma izgleda!! Ignorisu te sa svih strana Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 17.07.2007, 15:17, Naslov:
Ponekad zelim procitati odgovore/teme samo jednog autora ili odgovore na svoje postove.
Puno bi bilo napravljeno da se, kad kliknem na neki/svoj nick, otvori opcija "Pronadji sve teme/odgovore autora."
"Poslednjih 10 tema" zauzima apsolutno previse prostora na prvoj stranici sajta.
Klikom na ZenskiSvet.com mnogi ostaju zavedeni, tek klikom na "Forum", otvara se prava prva stranica. Hocu da kazem da kod trazenja konkretne teme, sve skupa dugo traje.
Bilo bi fino da se moderatorima (ili barem jednom od njih) omoguci premestanje tema. (Recimo da je tema otvorena na Bebe a kasnije uvidis da bi morala biti na Deca.)
Mnogo lepse bi bilo da bi napravili rotaciju "Chat box" / "Postanite clanica".
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 19:35, Naslov:
Citat:
Sani moja... to je neka karma izgleda!! Ignorisu te sa svih strana Osmeh


Vuni...ccc vidiš da nemam sreće...totalno ignorisanje...ne mogu ni loša da budem...a neću više da budem fina..hahahhaa
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 20:54, Naslov:
Trazim pomoc moderatora da mi obrise prazne postove, na temu Makedonija. Hvala na pomociOsmeh

I jos nesto, molim vas da se malo prosiri Chat Box, stvarno je tesno/malecko je prozorce za pisanje, Hvala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 07:02, Naslov:
Ja upravo skontala da se ne mogu izmijeniti postovi od prije nekoliko dana :-( nisam znala to...mnoge stvari saznajem danas :-D paaa molim da dobijem objašnjenje koliko to prođe vremena pa dobijemo veto na mijenjanje posta? :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 07:13, Naslov:
Mislim da je 24h, Sun. Slike su tu gde suOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Subota 04.08.2007, 07:28, Naslov:
Delfina...nisam mislila da ih mičem...samo da ih smanjim malko :-D malko,malko :-D a ko je moderator u ovom dijelu? :-D ću da molim i kumim...joj,ako si ti Darst..teško meni.... :-D ajde da je Tara...razumna žena...ali avaj.... ;-)
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 45
Koliko clanova ima idealna porodica?