Sajt zenskisvet.com

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 05:12, Naslov:
Nemas potrebe da me analiziras, ma koliko to voleo.I ja ne tumacim tebe i stoga ne ocekujem da me kritikujes.Niti da radis moj psiholoski profil.Moras mi reci gde se to meni tolerira, jer kada mi nesto bude bilo zabranjeno, a ja ga budem krsio, onda me tolerisite.I niti kukam i ne znam zasto toliko to tumacis?Ako zelis da sebe istaknes, onda nemoj molim te da iznosis ovako malicicozne komentare, jer cu da odgovorim na svaki, jer ja nisam kukao i ne znam gde si to video.Ja samo kazem da nema racionalnog objasnjenja za takav radikalan stav.I to nema veze sa mnom.Nije meni dupe zinulo kao sto mislis, neka to bude neko drugi, slobodno, ali tvrdim i vi svi znate da princip nije u redu, jer sve sto ikada pisali o ravnopravnosti, demantujete ovakvim stavovima.
Prema tome, smatram da tvoj komentar nije na mestu.Takodje, mislim da ti i odabir reci i nije na mestu, jer se nigde nismo do sada ''kacili'', ako vec zelis da nekoga fasciniras sa time sto si napisao, kazi mi samo da cutim i da se crvenim od stida, nemam uvek vremena.
A posto si univerzalni strucnjak za sve teme, skidam kapu, ja sam ipak seljak neobrazovani i ne znam sta hocu, ali ti imas odgovor na sve pucaj brate mili, izgradjuj sebe.
A ja potpisujem da sam kukavna budala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 05:16, Naslov:
Baladi, pocinjete da zauzimate istio stav kao da smo ani.U tome je poenta.I to nema veze sa mnom!Koga god da stavite, nemam nista protiv, ja ne znam sta toliko imate protiv ravnopravnosti?
Ni na jedan nacin me niste ubedile da ste u pravu!
I sve ste svesne da nije normalno jednopolno umlje.I to ne bi ste prihvatile u vasem okruzenju!A zasto ga onda sada tako direktno branite, kada ste vec u vecini?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 07:07, Naslov:
Nerv, zamolila bih te da u svom izlaganju vise ne spominjes doticni forum u bilo kom smislu. Mozes svoje izlaganje utemeljiti na nekim drugim razlozima i sa nekim drugacijim poredjenjima.

Hvala.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 16:34, Naslov:
Pa dajte iste argumente kao na ani.Ali iste!A kao razlikujemo se.To jest razlikujete se.
Samo cekam da mi neka Clearance iskoci.
Tamo je segregacija bila zastitni znak, a ovde je u povoju.Pocinjemo od ovoga.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 17:15, Naslov:
Nerv, ja sam te lepo zamolila da izneses svoje argumente ne poredeci nas sa tim forumom ali ocigledno da si ti opsednut njime cim je on glavna tema tvojih postova. Ne mozes da se kontrolises! Nije stvar u tome da se ti nakon pogresno izgovorenih reci izvinjavas, stvar je da se potrudis da to toga ni ne dodje. Ali koliko primecujem ne radis nista po tom pitanju.

Ako je stav foruma takav onda imas 2 mogucnosti - da ga prihvatis ili da ga ne prihvatis. Ne mogu se tebi sve zelje ispunjavati, ne mozes skakati u vatru na svaku sitnicu. Naslov sajta sve govori...

A ti se ponasas kao vazda nezadovoljno dete, kome nikad nista nije dovoljno i uvek trazi dlaku u jajetu. Ne damo ti da budes moderator! Uuuu bas smo zle! Sta ti je od prava uskraceno zbog toga? Da premestis temu i editujes post- smanjis slova, ispravis pravopisne greske, obrises prazan... stvarno uzasno odgovoran i naporan posao...ccc... Ali ako je TO ono sto bi te ZAISTA u zivotu usrecilo i ako bi tvoj zivot nakon toga dobio novi smisao onda ti ja prepustam moje mesto urednice.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 17:50, Naslov:
Uloga moderatora je mnogo vise od toga, ali isto tako on se ne pita vise nego sto se pitaju ostali pitaju clanovi, zapravo i nema razlike izmedju modaratora i clanova, posebno ne u pravima.

Nerv, da li mislis da se jednoumlje ovog foruma (o cemu sve vreme pricas), ogleda samo u tome u tome sto muskarac ne moze biti moderator na zenskom forumu?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 19:16, Naslov:
Ne moram ja, nadjite nekoga pored Emira jos, cisto zbog toga.I ni zasta drugo.To je jedino sto mene buni.
Nadam se da me razumete.
Milena, nemas potrebe za takvim tonom i takvim recima.Ako nesto imate protiv mene, to mi kazete.Nikako ne, na ovakav nacin, ja jer ipak se i poznajemo i nsimo totalni stranci.Inace, svako ko kaze da na OVOM SAJTU ja stalno kukam.Taj zaobilazi istinu.Za sve ovo vreme, meni samo jedna stvar smeta i ja nju spominjem.Zasto nema muskarca kao moderatora?
I to nema veze sa mnom kao Jovanom.I nemam bolesnu zelju da to budem.
Kao i sa Darkom, tako i sa tobom do sada nikada nisam razmenio grubu rec, i nikada nisam napisao ovako nesto kao sto si to ti uradila sada.Nekako smatram, da to nije u redu, jer se znamo.
I necu dozvoliti da sa mnom ni ti ni bilo ko drugi prica kao sa debilom, jer ja to nisam.Pa ni ti>Jer ja te ni sa cim nisam isprovocirao da tako pises.
I ja nisam problem.Problem je ravnopravnost koja se ne postuje.I to nema veze sa mnom, i ja to nisam nigde ni napisao.Ako smatrate, kao sto smatrate da sam neuravnotezen, kao sto se da procitati iz par postova to je razlog da mene smatrate ne kompetentnim, to je vase misljenje i stav i ja to postujem, ne slagao se sa tim ili da.Ali hajde, neko drugi?Samo mi kazite da ima ravnopravnosti.Drugo ne trazim.
I u zelji da se svetu ja prikazem kao kreten, pojedini od vas skrecu sa teme, i utrkuju se ko ce vise da ispadne faca, a ja treba da crvenim!
A niko ne daje konkretan odgovor.
Nemamo potrebe tako da menjamo grube reci.Ja sam se nadao, nadam se da nisam u ''krivu'', da ovde imam prijatelje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 19:39, Naslov:
Nerv, ne zelim da ulazim u dalju polemiku koja preti da preraste u svadju. Samo cu napisati ovo - procitaj jos jednom moj prvi post. Videces da sam te sasvim uljudno ZAMOLILA za nesto. A onda procitaj svoj post nakon toga gde tu moju molbu krsis i gazis 2 puta. To je za mene nepostovanje.
A ono sto mislim ja to i kazem, u ovom slucaju napisem. I svojoj rodjenoj majci kazem u lice sta mislim. Nemam potrebu da se ikom slihtam. Toliko od mene na ovu temu.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 19:45, Naslov:
Nerv, pa mi mozemo biti prijatelji i ako se ne slazemo po nekim pitanjima.
Ako mislis da sam te ja uvredila, izivini, to mi nije namera. Ja samo pokusavam isto sto i ti: da neke stvari prokuzim ali sve manje to uspevam.
Prvo, ja ne vidim da cinjenica sto muskarci nisu moderatori na zenskom forumu, vodi u jednoumlje i nekvalitet. Kao sto sam vec rekla, ja se prva ne bih osetila obespravljenom ako ne bih mogla da budem moderator na muskom forumu. Necu sad da navodim razloge, jer smo ih vec pominjali. Ako pak mislis da ce muski moderatori doprineti boljem kvalitetu foruma, onda ok, stvarno nemam nista protiv i nije vazno ko bi bio moderator, ti ili neko drugi. Samo forum bi u tom slucaju izgubio smisao i namenu, jer, ponavljam, postoje opsti i namenski forumi...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 20:18, Naslov:
Ja sam samo iznosio cinjenicno stanje.I svi ste ostisli sa ane, bas zato jer vas kritikuju kada mislite!I ti si vuno zbog toga otisla.I nisam obecao da necu da spominjem taj sajt.Tako da nista niti krsim niti gazim.I zasto sada mene kritikujes, jer zastupas takvu vrstu stava kao da si na ani?
Necu polemisati, volja Vam je i i ne mesam Vam se.
Ma pucajte koliko hocete.
Radite sta zelite.
Napravite novu anu.
Bez mene.



Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 20:36, Naslov:
Osmeh stvarno ste se razigrali ovih dana i razbacali igracke po svim temama.
Predlazem da pokupimo krpice i nastavimo na onim zdravim temeljima na kojima je nastalo nase druzenje, bez obzira ko je na kojoj "funkciji", svi smo na istoj strani. Jedina je steta sto je rijec nekada izgovorena u krivo vrijeme ili napisana u losem kontekstu.
Dodjite u kafanu na casicu razgovora Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 21:28, Naslov:
Ok Nerv, iznosis cinjenicno stanje onako kako ga vidis. I naravno da imas pravo na svoje misljenje, ali zar ono mora da nam se uvek sto posto podudara? Zar to onda nije jos jedna vrsta jednoumlja. A poredjenje sa doticnim sajtom uopste nije na mestu. Nimalo!!!!
Pominjes odlazak, licno ne bih volela da odes. Ako ides zbog toga sto muskarci ne mogu biti moderatori ( a izgleda da je to glavni point neravnopravnosti), onda to stvarno ne razumem. Da li si nam onda ti pravi prijatelj?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 22:19, Naslov:
Ne idem nigde.Tu sam.Cemu sumnja u moje prijateljstvo prem svima vama i tako teska karakterna kvalifikacija?
Samo ne vidim vise svrhu pisanja bilo cega.Prosto nema smisla.Monofazno je.
I ne kazem da misljenje treba da nam se sto posto podudara, to bi bilo jako cudno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 23:41, Naslov:
Evo ja mogu bez ikakvih problema da ostanem bez ove "funkcije". I onako ja nemam mnogo vremena da bih se bavio njom. Ona je samo dodeljena meni da bih mogao da vidim sta se pise u moderatorskom cosetu i da vidim potrebe clanica, ali to se moze dalje iznositi u ovoj temi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Utorak 06.11.2007, 23:43, Naslov:
Eto resen problem da ja nebih pravio zabunu. Osmeh Meni je opet fino i ne smatram da sam diskriminisan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 02:37, Naslov:
Podsećate me na zajapurenu decu u školi koja se svadjaju bez razloga! Ja ovde nikog lično ne poznajem, svi su mi dragi i smešno mi je oko čega se prepirete! Detinjarije! Ovde treba jedna dobra pedagoška mera !!!Sedite svi, imate dodatni domaći da smirite strasti i da nastavite to što ste do sad dobro radili!
Nerv, ne bih volela da se posvetiš moderatorskim brigama i da imaš manje vremena da pišeš one tvoje famozne blogove! Ja nisam imala ništa protiv da budeš moderator, čak sam nešto i sugerisala , ali se povinujem stavovima većine! A tako mi sve jedno ko će da ispravlja greške, spaja postove i cenzuriše gluposti. ..Ne znam da li neka žena uredjuje neki muški forum. Možda...Ali ako je ovde takav zakon da muškarci ne uredjuju i nisu moderatori- onda taj zakon treba poštovati! Ovde nije reč o diskriminaciji već samo o poštovanju dogovora i pravila. Svaka igra ima pravila , pa ko hoće da se igra...
O drugim sajtovima ne želim da pišete, jer da me interesuju , bila bih tamo a ne ovde! Tara je imala odličan predlog! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 10.07.2008, 11:53, Naslov:
Nemam nikakve sugestije ni primedbe...ovo je jedan odlican forum,najbolji koji sam do sad posetila,moram priznati.Ako se setim da nesto ne valja odmah pisem.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

krusevac
Broj postova: 440
Reg. datum: 05.03.2009
Datum unosa: Cetvrtak 26.03.2009, 19:51, Naslov:
Za 20 dana ,kako sam clanica ovog sajta mogu da kazem da sam odusevljena temama na forumu a jos vise spremnoscu clanica da pomognu jedna drugoj u resavanju problema.Lepo je znati da imas kome da se poveris ako zatreba.Ovo je divan kutak za razonodu i ozbiljne razgovore.Za sada nemam sugestija ni primedbi. Osmeh Frendovi
____________________
Srecu cine male stvari

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 26.03.2009, 20:20, Naslov:
Forum je zaista dobar.Licno mi se svidja zato sto je zenski,clanice su super.
Sve pohvale za " Zenskisvet "Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 26.03.2009, 20:59, Naslov:
Clan sam vise od osam meseci i zaista sam zadovoljna.Uclanila sam se na jos neke forume ali nisam aktivna,jednostavno se ne osecam prihvaceno.Ovde sam svoj na svome i vrlo mi je prijatno kada se okupimo pa mi se cini kao da se svi vec odavno poznajemo.Samo me cesto nervira sto se sve sporo otvara,pa ponekad odustanem zbog toga.Neznam kakvo je iskustvo ostalih i da li je to uobicajeno.Jedino mogu reci da su ostali forumi jos sporiji.
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 116
Koliko clanova ima idealna porodica?