Cizme, cizme, cizmice :)

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 02.12.2006, 03:01, Naslov: Cizme, cizme, cizmice :)
Ove godine u modi su kaubojke, sa krzon, bez krzna, sa nitnama, ukrasima, vezovima...ravne, sa potpeticom, sa gumenim djonom...Sta vi najvise volite? Da li vam je bitno da nosite moderne/skupe cizme ili imate neki svoj stil i svoje kriterijume kojih se drzite?
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 44
Reg. datum: 05.12.2006
Datum unosa: Utorak 05.12.2006, 20:16, Naslov: cizmetine!
Imam ih lom. Neke nisu bile puno skupe, a vecina ih je ravno, bez potpetica. E sad, sam kupila neke "visocije" i nosim ih samo u specijalnim prilikama tj. kad moram (a moram sad malo cesce da budem elegantna), jer me inace noge zabole, nisam navikla na visoke stikle. One su kozne, elegantne, tamno kafene, braon. Sad sam na muku trazim torbu koja odgovara sa njima Osmeh.

Salim se mislim da je bitno da je obuca udobna a lijepo je i kad je usput i moderna i jeftina a i da nam lijepo stoji.

Ne volim kaubojke. Nikako. Tuzna

Primetila sam da je braon boja ove jeseni/zime in.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 2
Reg. datum: 03.12.2006
Datum unosa: Utorak 05.12.2006, 21:16, Naslov:
Stvarno je ove zima cudna moda. Nikako da mi se svidi obuca. Sve mi nekako izgleda glupo. Mislim da ne treba biti trendy lutka nego imati svoj stil. Zato ja sam protiv onih kaubojki i preferiram elegantan i ukusan stil sto se tice obuce.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 48
Reg. datum: 03.12.2006
Datum unosa: Utorak 05.12.2006, 23:57, Naslov:
Ja sam uvijek vise za sportsku eleganciju, tako da je to neki moj glavni stil. Ne nosim cizme na petu, ali jako volim vidjeti na drugim djevojkama takve cizme, SAMO pod uslovom da je lijepo uklopljeno u ostatak "slike" i da su cizmice sa ukusom, ako znate na sta mislim...
Jako je bitno i da je obuca udobna, naravno i uvijek se treba voditi time da je udobnost na prvom mjestu.. Ne bi bas bilo ugodno hodati nateklih nogu...ufff

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 12
Reg. datum: 07.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 07.12.2006, 08:07, Naslov:
Meni su se, recimo, kaubojke uvek svidjale, nevezano za trenutnu modu. Verovatno dogodine vishe nece biti "in", ali meni ce se i dalje svidjati.
Mnogo volim i chizme koje se zakopchavaju rajsfershlusom (chula sam da je ovako pravilno da se napishe Osmeh a da na prednjoj strani imaju pertle celom duzinom, pa da izgleda kao da se pertlaju.
Ne volim bele chizme, mnogo su mi nekako fancy (a imam ih, i sama ih ponekad obuchem), a i nezahvalne su za chishcenje jer se vrlo lako i "upadljivo" isprljaju.
Shto se trendova tiche, ne zamaram se njima, nosim ono shto mi se svidja i shto mi odgovara. Ne znam gde bi mi kraj bio kad bih pratila trendove koji se munjevitom brzinom menjaju...
____________________
Sve za hair...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 08.12.2006, 03:34, Naslov:
Meni su kaubojke ok, ali da nisu isuvise...kaubojskeOsmeh))
Da li mislite da je skupo pratiti trendove u obuci?
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zagreb
Broj postova: 8
Reg. datum: 23.01.2007
Datum unosa: Utorak 23.01.2007, 22:05, Naslov:
Ja se moram pohvaliti kako sam si baš ovu zimu kreirala i sašila, tj. DALA da mi sašiju uski crni kaput sa Swarovski kristalima. Predobro izgleda, a i nitko nema ni sličan... Osmeh
____________________
Oh, darling, it's time to glow, or else you'll never ever know....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Cetvrtak 25.01.2007, 04:11, Naslov:
To mi se svidja Osmeh kad nosis nesto sto nema niko - originalnost se ceni Wink
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Zagreb
Broj postova: 8
Reg. datum: 23.01.2007
Datum unosa: Nedelja 28.01.2007, 19:31, Naslov:
hvala.... Wink
____________________
Oh, darling, it's time to glow, or else you'll never ever know....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 14
Reg. datum: 04.02.2007
Datum unosa: Ponedeljak 05.02.2007, 01:07, Naslov:
I i meni je super ta orginalnost!!!

I ja sam za varijantu sportsko i sportsko. Nista skupo me a priori ne privlaci. Kupila ove godine ravne sa krznom , maslinaste i crne - imitacija kaubojki

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 11.07.2007, 21:51, Naslov:
Imam jedne crne kaubojke, koje su najudobnije cizme koje sam mogla zamisliti. Mogu ih lepo iskombinirati, a nosim ih vec 5 godina sigurno.
Imam i jedne koje sam kupila u modnom zanosu koji nije nesto odrzao ljude, ali meni cizme ostale savrseno na nozi. Govorim o visokim cizmama sa tankom, visokom, punom petom, braon boje.
Jos bih volela da kupim jedne sa niskom petom,tamno crvene, sa crnim sjajem koje sam videla prosle godine, ali sam ostavila za ovu zimu.
U principu volim cizme, ali visine do pola lista. Niske cizme ne volim, jer mi ne stoje lepo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 17.10.2007, 22:14, Naslov:
Ne znam za ostatak Balkana ali u Bosni je u ovoj jesen/zima sezoni totalno IN Osmeh imati barem jedan par cizmica do gleznjeva :-( ja budem tuzna kada tako zene navale na jedan oblik obuce... naravno,cinjenenica da nekima stoje kao "piletu sise" ne sprecava ih da ih kupe...ja nisam ljubitelj ove skroz kratke varijante...ali malo duzeg izdanja jesam...


dakle,nesto ovako prije od ovih kracih




Evo bas dok sam dolazila do net kluba:-( svaka druga djevojka krasi svoje nozice njima...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 17.10.2007, 22:55, Naslov:
Ne volim mašnice a pogotovo ne na čizmama! Ove poslednje, braon, bih rado obula!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 20:10, Naslov:
Prilazem jedan sportski model koji je na trzistu vec od sedamdesetih godina, kad su ih nosili australijski surferi, a vec par godina vrlo su popularne sirom svijeta. UGG cizme izradjene su od prirodnih materijala i mogu ih obuti sve generacije.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 26.10.2007, 20:39, Naslov:
Mene ove cizme asociraju na sveg. One braon od gornjih slika su moj favorit.
Ove godine preskocili smo nosenje cipela, bar ja licno, iz polusandala uskocila sam u cizme.
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 22
Reg. datum: 25.10.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 06:00, Naslov:
A: ja obozavam dubooooooooooke cizme, mada mi se jako svidjaju i one kratke, crne sa kaishicima (17.10.). kaubojke bash ne gotivim zbog nezaobilaznog SHPICA! bez njega bih ih mozda i nosila.
S: ja vise gotivim pertlave Osmeh
A: And me, too
S: kaubojke su mi onako, ali se slazem sa sestrom slatkom da ne volem shpic! ja obooooozavam duuuuuuuboke! San mi je da nabavim bele kozne do butkica! Osmeh
A: ja bih vishe volela crne, kozne, nabrane, do pola butina, sa nekom recimo belom tunikom.
S: ne prekidaj me! Osmeh Sala! Volela bih da imaju na zglobovima neki detalj od strasa!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 22
Reg. datum: 25.10.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 06:00, Naslov:
A: ja obozavam dubooooooooooke cizme, mada mi se jako svidjaju i one kratke, crne sa kaishicima (17.10.). kaubojke bash ne gotivim zbog nezaobilaznog SHPICA! bez njega bih ih mozda i nosila.
S: ja vise gotivim pertlave Osmeh
A: And me, too
S: kaubojke su mi onako, ali se slazem sa sestrom slatkom da ne volem shpic! ja obooooozavam duuuuuuuboke! San mi je da nabavim bele kozne do butkica! Osmeh
A: ja bih vishe volela crne, kozne, nabrane, do pola butina, sa nekom recimo belom tunikom.
S: ne prekidaj me! Osmeh Sala! Volela bih da imaju na zglobovima neki detalj od strasa!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 16:35, Naslov:
Model koji ce sigurno pasti u oci Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 18:21, Naslov:
Savrsen oblik, ali su preduboke za moj ukus. Ja bih da mi se vide kolena
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 27.10.2007, 18:38, Naslov:
Divan, sad vec cjepidlacis Osmeh Ne moze ti se zimi bas sve vidjeti Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 183
Koliko clanova ima idealna porodica?