Pakovanje za put

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 18:05, Naslov: Pakovanje za put
Ja sam jedna od onih koji uvek ponesu gomilu stvari a pola ne iskoriste 8-) Nekako vise volim da mi je SVE tu, sve sto mi moze zatrebati. Nema veze ako ne obucem ono sto sam ponela, bitno da sam imala tu stvar u rezervi.
A vi?

Kako se spakovati za put? Da li poneti samo najneophodnije (kremu-tonik-sampon) ili celokupnu kozmetiku u 2 nesesera?
Da li poneti jedne japanke za plazu i jedne sandalice za vecernji izlazak, ili poneti plave, bele i roze japanke, crvene, zute i zelene sandale i crne i bele papuce? Tralalalala

Kako uopste napraviti selekciju? Heheheh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 18:21, Naslov:
Tu ti ja ne mogu pomoći...
Možda slabo... Ja prvo odvojim neophodno, znači ono bez čega stvarno ne mogu, a onda natrpavam kofere do tačke pucanja sa svim ostalim stvarima i kombinacijama, pa koliko i šta stane. Naravno da sve to ne iskoristim, ali i ja imam taj trip- ko zna šta mi sve može zatrebati...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 18:32, Naslov:
Najbolje je prvo napraviti spisak neophodnih stvari. Nakon toga poslozimo sve sa spiska na krevet i polako slazemo. Na kraju cemo selekcijom ispuniti kofer do zadnjeg kutka. To je to.
Obicno se desi da vec nakon prvog putovanja sami utvrdimo sta nam je bilo neophodno, a sta obicna, nepotrebna kilaza koju na sljedece putovanje sigurno necemo nositi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 21:34, Naslov:
Ja svaki puta kada se vratim sa putovanja kažem "E nećeš vala Nela više nositi nepotrebne stvari!" ali ubrzo to zaboravim,i napravim istu grešku,svjesno....

Kofer mi je prepun...moram da sjednem na njega da ga zatvorim... i kad se vratim,moram da operem stvari koje nisam ni obukla...ali poenta je u tome što kada se pakujem,te mi se stvari čine potrebne...napravim gomilu prijeko potrebnih i gomilu ne tako potrebnih stvari...i kada prijeko potrebne složim...nađem mjesta i za one manje potrebne :-D i kako da znam unaprijed da mi neće trebati? Nikako! :-D najgore mi je za obuću....moram da imam i patike,i cipele...ako je ljeto bruku japanki :-( bolje da ne idem nigdje :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 05.08.2007, 21:48, Naslov:
Najzanimljivije je kad moja kcerka nekamo otputuje. Soba je opustena kao da se je odselila Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 03:56, Naslov:
Pazi ovako.Kada sam odleteo za Podgoricu Januara 2006 poneo sam sa sobom 54 kila prtljaga.
Februara 2007, na Golubovcima izmereno 145 kilograma prtljaga.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 04:38, Naslov:
Pa ako si sa sobom nosio 2 dzaka cementa onda nije za cuditi se Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 06.08.2007, 18:07, Naslov:
Meni je pakovanje za put najslada muka. Tri dana pre polaska ja pravim spisak stvari. Najteze mi je oko stvaridece, lekovi, pa ovo da se nade, ono da se nade i tako izgubim u pripremama vise vremena negu u samom pakovanju. Ali kako su stariji, tako mi je postalo lakse. Usavrsila sam pakovanje i sve mi bolje ide, cak i u kola kad pakujem to je besprekorno. To mi je nasledno od oca, kod njega je pakovanje za put, dovedeno do umetnosti, do savrsenstva.
Prvo se napravi analiza smestaja, ako je hotel gde je protokol da se za veceru potrebno presvuci u svecenijoj toaleti, napravim kombinaciju da bluzu kombinujem i obucem bar dvaput, i najcesce nosim jedne jedine sandale koje nisu previse osetljive na vlagi i so. Jedne su papucice-japanke za plazu, i to da odgovaraju na sve kupace i sorceve, i eventualno neke letnje patikice ponesem. Tanji dzemper, i farmerice obavezno makar ih nikad ne obukla, ali desavalo mi se da se smrzavam na granici, pa znam. Tako mi se napakujemo, cetvoroclana porodica u dva osrednja kofera, ali opet najvise mi mesta oduzimaju rekviziti, peskiri, lopatice i kofice, lezalke-asure i takve gluposti ijos dva velika pakovanja vode za pice.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 09.08.2007, 07:46, Naslov:
Ranije sam na putovanja nosila sve sto se poneti moglo i to mi je bilo potpuno normalno. Sada vec znam sta mi treba pa to i nosim, a i volim da neke stvarcice kupim na putovanju. Uvek treba ostaviti malo mesta u koferu, mada neki put moze da se kupi i nov kofer na putovanju...Kozmetiku ne nosim jer volim da kupim nesto novo u novom gradu pa me ti mirisi sampona, gelovi za tusiranje, mleka za telo...podsete na odredjeno putovanje kasnije. Ha, valjda ste me razumeli.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 10
Reg. datum: 13.01.2009
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 21:13, Naslov:
Ja se spakujem za 5 min Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 22:17, Naslov:
ja prvo panicim oko dva-tri dana, a onda se spakujem za pola sata...i uvek, ali uvek zaboravim po jednu stvar, doduse, svaki put drugu, ali mi se desi..ne znam kako bi gospoda psiholozi ovo iskomentarisali, Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 22:50, Naslov:
Jel to pravilo brzog pakovanja?Kad god idemo negde na noc ili dve i ja zaboravim barem jednu stvar...Ali kada se radi o letovanju e onda je druga prica.Onda uvek napravim spisak barem dve nedelje unapred i naravno dopunjujem ga skoro svaki dan da slucajno nebi nesto zaboravila.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 23:43, Naslov:
I ja par dana ranije napravim spisak, pa se po tom spisku pakujem sat vremena pred put! Od kad tako radim nikad ništa ne zaboravim!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Angela - Zenski forum
Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 23:58, Naslov:
Ja ponesem goomilu stvari ali u glavnom to ne iskoristim. Retko kad nesto zaboravim.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 07:58, Naslov:
Ja verujem da moj momak sad vidi ovu temu da bi baš slatko odgovorio on umesto mene, jer smatra da nisam normalna kad idemo na put negde.Pa dobro to smatram i ja, priznajem, al šta ću, uvek mislim trebaće mi, i naravno nikad ne bude tako. Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 09:04, Naslov:
Ja sam ovaj godisnji zaboravila poneti toliko stvari da mi se to jos nikad nije desiloVrlo srecna uvek sam nosila gomilu nepotrebnih stvari ali sad ....sad sam zaboravila mnogo sto sta sto mi je bilo potrebno Bljak ali bar nam nije bilo dosadno u putu Ljuta jer me je mm kritikovao celim putem , zaboravila sam poneti par njegovih stvari Tajna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 12:56, Naslov:
nosim tonu nepotrebnih gluposti i robe od koje
bar polovicu ne obucem!
ali on se ne ljuti sami smo,cijelo auto samo ze mene,
a nekad kad dodje Bebica e onda cu se malo skupit!
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 12:57, Naslov:
ja kad idem na put,napravim spisak i tako nista
nezaboravim.....a treba mi pola sata da nas spakujem....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 13:23, Naslov:
Ponesem sve sto mi treba,i mnogo vise od toga!!!
Obucem samo petinu stvari koje spakujem....
I moj dragi mi uvek zvoca zbog toga,ali sta cu...
Mozda nekada i zatreba.
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 11:33, Naslov:
Ja sam zadnji put kad smo letovali dobila od mm recenicu, DOBRO SAD VISE NIKO NEMOZE DA STANE U OVAJ AUTO OSIM VOZACA ZATO ILI IZBACUJ TORBE ILI IDI SAMA
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 259
Koliko clanova ima idealna porodica?